Jump to content
Dogomania

Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)


asiuniab

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']ha, dziękujemy, dziękujemy pięknie:) prawda, że ma coś z nietoperka:)

wiesz, do tego co mi pisałaś, że tam nie mogłaś się dodzwonić, to nie, ponieważ myślałam, że mamy mniej czasu (tj. nie wiedziałam, wtedy, że bez weterynarzy nie ma wywózki, miałam wrażenie, że gdzieś czytałam, że jest wręcz przeciwnie);[/QUOTE]

Bo ja się tego obawiałam, ale potem mnie uspokojono, że musi być nadzór weterynarza.
Ja nie widzę tu za dużo czasu asiuniab 6 dni.....przytulisko jest przepełnione, a teraz nie mamy informacji ile psów trafia tam w tym tygodniu.
Trzeba zarezerwować gdzieś miejsce.

Link to comment
Share on other sites

kochane ciotki i wujkowie, przepraszam, że tak późno, ale moja Olka zasnęła ok 21:30 i mi się oko przymknęło:oops:
[quote name='cancer43']Już jestem,tylko bez przemocy,poproszę :eviltong:[/QUOTE]
nikt tu nie będzie nikogo okładać;)
[quote name='Martika@Aischa']I ja się melduję u dziadziusia :) i jak najbardziej zgadzam się z ewu :) Dla mnie osobiście wszystko co ma 4 łapki i cieszącą kitę jest przecudnej urody ;)[/QUOTE]
to ja jestem też wyznawcą tej mantry
[quote name='bela51']Alez to uroczy Gremlinek:lol: Z taka oryginalna uroda na pewno szybko znajdzie domek :lol:[/QUOTE]
i oby te słowa były prorocze:)
[quote name='paula_t']Asiu, ja go mogę ogłosić, to naprawdę nie jest problem, a pakiet wykorzystaj sobie na inne bidy. Tylko nie wiem na kogo kontakt....?
Mi się też imię Yoda podoba, bo pasuje do niego:)[/QUOTE]
ja też skłaniam się ku mistrzu Yoda, bo to może być jego znak rozpoznawczy
[quote name='margoth137']zaglądam do kawalera:loveu:[/QUOTE]
i oby jak najczęściej

[quote name='cancer43']Ja również zaglądam do kawalera urody niepowtarzalnej...[/QUOTE]
jest niepowtarzalny, szkoda, że ludzie tego często niedoceniają
[quote name='Malgoska']a ja robię bazarek na ślicznote naszego z fantów Kama202[/QUOTE]
po rączkach całujemy, dziękuję bardzo, jemu teraz każdy grosz się przyda
[quote name='Maia']zrobiłam wydarzenie, bardzo proszę o udostępnianie, no i proszę o info kogo mam zrobić administratorem, wydarzenie jest "robocze" mogę zmienić tekst, tylko proszę o sugestie :-)

[URL]https://www.facebook.com/events/222272391255334/?context=create#[/URL][/QUOTE]

już lecę, wczoraj w nocy pisałam tekst na wydarzenie, i chciałam go z pracy wysłać, ale mam wrażenie, że mi dogo zablokowali

[quote name='ewu']Asiu a dzwoniłaś do Anetki?[/QUOTE]
kochana ewu, nie zadzwoniłam, bo jak już dostałam tel. to miałam wysłanego maila do Murki i Ona się zgodziała przyjąć naszego przystojniaka, więc nie chciałam trzymać kilku srok za ogon, za to wiem, że mnie zapowiedziałaś, więc zadzwonię i przeproszę za zamieszanie, ew. napiszę, tak żeby głowy Pani Anetce nie zawracać;
[quote name='pikola']A moze Kikou by Go wziela?Tam by mial wspaniale.
Tam sa Gornis i Bronio dziadeczki.[/QUOTE]
no ja nawet nie wiedziałam o Kioku, ale z tego co widzę u Murki, też będzie mieć cudne warunki

[quote name='Martika@Aischa']cały czas zaglądam z nadzieją na lepsze jutro dla chłopaka ....[/QUOTE]
teraz jakoś muszę zacząć spinać całość
[quote name='Malgoska']i ja................................[/QUOTE]

[quote name='zozola77']no to czekamy na wiesci co do hoteliku/dt dla pięknisia ;)[/QUOTE]
teraz jakoś muszę zacząć spinać całość, jest miejsce u Murki, chłopak jest w Kozienicach, teraz trzeba się uporać z transportem
[quote name='mestudio']Bo ja się tego obawiałam, ale potem mnie uspokojono, że musi być nadzór weterynarza.
Ja nie widzę tu za dużo czasu asiuniab 6 dni.....przytulisko jest przepełnione, a teraz nie mamy informacji ile psów trafia tam w tym tygodniu.
Trzeba zarezerwować gdzieś miejsce.[/QUOTE]
ja myślę, że w ciągu 6 dni to się uda nam właśnie coś względem transportu załatwić
[quote name='feluska997']Czy znajdzie się osoba chętna do poprowadzenia bazarku? Mam parę ciuszków i pewnie inne drobiazgi się znajdą, wysłałabym zdjęcia i opisy. Dużo kasy z tego nie będzie, ale zawsze coś.

Ile on może ważyć, tak na oko?[/QUOTE]
a jeśli chodzi o bazarek uśmiechnę się do ciotki pauli_t, a jak będzie zajęta, bo kochana ma jeszcze egzamin wiszący nad Nią, to jak mi wszystko wytłumaczy, to może i ja spróbuję:roll:
weterynarz powiedziała, że ok 15 kg.

kochani i kochane jeśli ktoś coś gdzieś wiedziałby o trasie Kozienice - Murka to proszę o informację!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']jejku, on jest urzekający ! ♥ wcale nie brzydal że brzydal:)

poważny, zły, doświadczony, bardzo męski a do tego ma świetne umaszczenie :) No cudo, piękny brzydalek ♥♥♥[/QUOTE]
cześć stepelkaa na pewno z Yodą się zgłoszę do Ciebie na jakiś bazarek ze zdjęciami, to będziesz miała duże pole do popisu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Zaglądam do pieseczka (dla mnie też wszystkie są piękne i wyjątkowe) od samego początku.
Tylko co tu pisać, skoro nie ma jak pomóc...
Trzymam kciuki MOCNO, tyle...[/QUOTE]
kochana po prostu bądź z nami
[quote name='Malgoska']zaglądam do psiaka[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']i ja przybiegam .........[/QUOTE]

[quote name='anica']i ja też.........[/QUOTE]
kochane cioteczki, bardzo dziękuję że jesteście:)
[quote name='mestudio']Od nas to odległość 150 km w jedną stronę, po kosztach jakieś 150 zł. Zapytam pewną osobę, ale absolutnie niczego nie mogę obiecać.[/QUOTE]
oczywiście, ja też próbuję coś "nagrać"
[quote name='Martika@Aischa'][B]Cytuję :
"Przepraszam, że nie na temat. Pilnie szukam leku Cobactan IV generacji. Może ktoś ma do odsprzedania lub możliwość bardzo szybkiego zamówienia. Pomóżcie proszę!"
Dziewczynki bardzo proszę o pomoc. Podzwońcie po swoich wetach!!!!! [/B][/QUOTE]
jutro zadzwonię do weta, widzę, że to lek dla świnek i krówek??
[quote name='Dogo07']Zaglądam na wątek psiaczka.[/QUOTE]
:):)
[quote name='ewu']U Murki jest Kuruś, od lat go wspieram. Będzie nasz cudak:) miał kumpla:) Też starszy pan:)[/QUOTE]
muszę zaglądnąć do chłopaka, ja śledzę u Murki Gacola, też jest "przecudnej" urody:)
[quote name='pikola']Jesli jedzie do Murki,to tez super:lol:[/QUOTE]
no u Mutki będzie Mu dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wydarzenie pieska, wiem, że jeśli się je dobrze nagłośni to jest duża szansa znaleść domek,albo osoby które mogły by wspomóc psiaka, potrzebni tylko ludzie na wydarzeniu :-)

[url]https://www.facebook.com/events/222272391255334/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']Zapraszam na wydarzenie pieska, wiem, że jeśli się je dobrze nagłośni to jest duża szansa znaleść domek,albo osoby które mogły by wspomóc psiaka, potrzebni tylko ludzie na wydarzeniu :-)

[URL]https://www.facebook.com/events/222272391255334/[/URL][/QUOTE]

dokładnie, ja też z całego serca zapraszam, właśnie dostałam maila, że pan chciałby wesprzeć Yodę niewielką kwotą, to tak miło jak ludzie się otwierają dla zwierząt;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...