Jump to content
Dogomania

Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)


asiuniab

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wkleję tu tekst napisany na podstawie informacji na stronie lecznicy, z którym "brzydulek" był ogłaszany. Może się przyda:)

[QUOTE][B]Gimli wiele już w życiu przeszedł. Teraz czeka na dom.[/B]
Gimli to psi staruszek po przejściach. Ma ok. 10 lat, stare blizny po pogryzieniach na ciele oraz zdeformowaną żuchwę. Jest niezwykle oryginalnie umaszczony. Gimli jest bardzo łagodny i ma niezwykłą mądrość w spojrzeniu.
Jest wykastrowany, zaszczepiony i czeka na kogoś kto pokocha takiego "pieknego brzydala. Grozi mu wywózka do schroniska.
Pieska nie oddamy na łańcuch. Przed wydaniem organizujemy wizytę wolontariuszki w nowym domu.
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wołanie paula_t.

Widziałam już kiedyś taką brzydote - u koleżanki z pracy. Kiedy zobaczyła psa, to po prostu tak jej serducho zawaliło, ze pojechała po pracy do schroniska i zabrała psa do domu (wypatrzyła go w gazecie). A swojemu męzowi powiedizła, ze psa znalazła pod pracą uwiązanego do drzewa i go zabrała , bo jej żal było.

Facet uwierzył. Inna rzecz, ze u mnie pod pracą nie ma drzew, ale najwazniejszy było to, ze został odniosiony sukces....

Niestety koleżanka nie weźmie drugiego psa, a szkoda,. bo ten jest odbiciem tego, którego ma w domu......



Czy moze mi ktos w kilku słowach napisać co z psem, gdzie jest, i jakiej pomocy potrzeba (niestety nie mam DT, za to mam tonę deklaracji, których jeszcze w tym miesiacu nie popłaciłam....)

Jeśli potrzeba pieniędzy, a pewnie tylko finansowo będę mogła pomóc, to poproszę konto na pw, coś tam jednorazowo podeślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']To co, asiuniab, może przynajmniej spróbujemy go ogłosić? Tylko wypadałoby coś na jego temat wiedzieć więcej....:roll:[/QUOTE]

Pauluś_t myślę, że już możemy zacząć nic to nam nie szkodzi, mam wykupione pakiety z bazarku, więc się tam zgłoszę, bo Ty i tak masz co robić:) a tekst na razie myślę, że weźmiemy ten, co znalazła Marysia O., bo do póki np. hotelik nam nic więcej o Nim nie powie, to i tak nic nie wymyślę;

[quote name='Marysia O.']Wkleję tu tekst napisany na podstawie informacji na stronie lecznicy, z którym "brzydulek" był ogłaszany. Może się przyda:)[/QUOTE]

[quote name='MALWA']Jestem na wołanie paula_t.

Widziałam już kiedyś taką brzydote - u koleżanki z pracy. Kiedy zobaczyła psa, to po prostu tak jej serducho zawaliło, ze pojechała po pracy do schroniska i zabrała psa do domu (wypatrzyła go w gazecie). A swojemu męzowi powiedizła, ze psa znalazła pod pracą uwiązanego do drzewa i go zabrała , bo jej żal było.

Facet uwierzył. Inna rzecz, ze u mnie pod pracą nie ma drzew, ale najwazniejszy było to, ze został odniosiony sukces....

Niestety koleżanka nie weźmie drugiego psa, a szkoda,. bo ten jest odbiciem tego, którego ma w domu......



Czy moze mi ktos w kilku słowach napisać co z psem, gdzie jest, i jakiej pomocy potrzeba (niestety nie mam DT, za to mam tonę deklaracji, których jeszcze w tym miesiacu nie popłaciłam....)

Jeśli potrzeba pieniędzy, a pewnie tylko finansowo będę mogła pomóc, to poproszę konto na pw, coś tam jednorazowo podeślę.[/QUOTE]

Malwa, kochana ciociu, jesteś zasiedziałą dogomaniaczką to i masz tonę deklaracji;) i pewnie kupę psów u siebie lub na utrzymaniu, to też do nas podobne:)
jeśli mimo to jakąś złotóweczkę podeślesz dziadziuś i ja się tym weselej będziemy uśmiechać:) dziękuję;

[quote name='cancer43']Przyszłam na zaproszenie,A mnie przypomina mistrza Yodę z Gwiezdnych Wojen - takie mądre spojrzenie
Jak wszyscy na dogo jestem bez kasy,ale w sierpniu coś wrzuce,tylko przypomnijcie ,bo z pamiecią cos słabo - Alzheimer atakuje,czy co ?[/QUOTE]
no to jest chyba strzał w dziesiątkę Mistrz Yoda, muszę to sprzedać mojemu tz:)
[quote name='Malgoska']śliczny dziadziuś :)[/QUOTE]
tak to prawda, jest nieziemsko ujmujący:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Jaki kochany!!!!!!!!!!!!
Czy on ma wydarzenie na FB?[/QUOTE]
no właśnie nie, ma, ale ma mieć, bo w tej dosłownie chwili siadam, żeby coś napisać, tylko z weną kruchutko, gdyby można było coś na bazarku kupić to bym z 1kg poprosiła:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no właśnie nie, ma, ale ma mieć, bo w tej dosłownie chwili siadam, żeby coś napisać, tylko z weną kruchutko, gdyby można było coś na bazarku kupić to bym z 1kg poprosiła:)[/QUOTE]

Może bazarek cegikełkowy ?

Na cegiełkowym zawsze coś sie uzbiera.

Nieraz dostaję dziennie po 10 zaproszeń, w tym kilka na cegiełkowe, i sama na wszystkie nie wchodzę, ale tu może akurat ktoś zajrzy i pomoże.


Ponawiam pytanie co z psem, gdzie jest i gdzie ma ewentualnie trafić.

Mogę wpłacić grosz, ale chcę wiedzieć dokładnie na jaki cel.

Link to comment
Share on other sites

Moze by mu zmienic imie z Gimli na Yoda....? Gumli ladne ale Yoda zastanawiajace wiec dla takiej bidy to wieksza szansa ze ktos wejdzie zobaczyc ogloszenia. ...[quote name='Marysia O.']Wkleję tu tekst napisany na podstawie informacji na stronie lecznicy, z którym "brzydulek" był ogłaszany. Może się przyda:)[/QUOTE]

[quote name='cancer43']Przyszłam na zaproszenie,A mnie przypomina mistrza Yodę z Gwiezdnych Wojen - takie mądre spojrzenie
Jak wszyscy na dogo jestem bez kasy,ale w sierpniu coś wrzuce,tylko przypomnijcie ,bo z pamiecią cos słabo - Alzheimer atakuje,czy co ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Może bazarek cegikełkowy ?

Na cegiełkowym zawsze coś sie uzbiera.

Nieraz dostaję dziennie po 10 zaproszeń, w tym kilka na cegiełkowe, i sama na wszystkie nie wchodzę, ale tu może akurat ktoś zajrzy i pomoże.


Ponawiam pytanie co z psem, gdzie jest i gdzie ma ewentualnie trafić.

Mogę wpłacić grosz, ale chcę wiedzieć dokładnie na jaki cel.[/QUOTE]
przepraszam, że nie odpowiedziałam, nie specjalnie, piesek teraz do końca tygodnia przebywa w kozienickiej "przechowalni"
tu jest wątek kozienicki:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-ZNOWU-OGROMNE-PRZEPE%C5%81NIENIE%21%21%21/page106"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-ZNOWU-OGROMNE-PRZEPE%C5%81NIENIE%21%21%21/page106[/URL]
tam pieski trafiają są kastrowane, szczepione i mają ok 14 dni na znalezienie domu, inaczej jadą do Radys:(
szukam hoteliku/dt
[quote name='krakowianka.fr']Moze by mu zmienic imie z Gimli na Yoda....? Gumli ladne ale Yoda zastanawiajace wiec dla takiej bidy to wieksza szansa ze ktos wejdzie zobaczyc ogloszenia. ...[/QUOTE]
tak masz rację, to może zadziałać, choć chciałam tym imieniem Queck Step złagodzić pierwsze wrażenie i zachęcić do wglądu wewnątrz psiej duszy, co w Niej gra....
Ale nie ukrywam, że Yoda jest łapiące i podoba mi się;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Za Paulą przyszłam , jak to zwykle .
W tym miesiącu nie mam jak pomóc , ale w sierpniu dorzucę grosika . Niestety póki mam Ramzesa na utrzymaniu nie podejmę się dodatkowych deklaracji :([/QUOTE]
dziękujemy z całego serca:) i witamy:)

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam wydarzenie, bardzo proszę o udostępnianie, no i proszę o info kogo mam zrobić administratorem, wydarzenie jest "robocze" mogę zmienić tekst, tylko proszę o sugestie :-)

[url]https://www.facebook.com/events/222272391255334/?context=create#[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...