Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='Poprawna']Danavas została tak samo oszukana jak wszystkie tutaj. To danavas odbierała psy po aresztowaniu Wiolki.[/QUOTE]

No,nawet jeździła do "Violki"i fotografowała psy, i nic, ale to nic nie wzbudziło jej podejrzeń(?), nawet brak przy mamusi, szczęśliwie w przedpokoju urodzonej "Karinki".:razz:
Myślę,że naiwność i łatwowierność dogomaniaków ma jednak jakieś granice.Dobrze ,że są inne żródła inforamcji.
A wszystkie te odebrane pieski zdążyły już znaleźć nowych właścieli. Cuda niewidy:p

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B][I][U]SMUTNE ZESTAWIENIE


GorzkaCzekolada292[/U][/I][/B][U] 2010 r. WROCŁAW[/U][/FONT][/COLOR]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Goldie vel Nikita – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]suka dog niemiecki[/COLOR][B][COLOR=#000000]- [/COLOR][COLOR=red]nie żyje /zawał serca/[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Tajson – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]jamnikowaty kundelek[/COLOR][B][COLOR=#000000] – [/COLOR][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Maks/Ken/Tasman? – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]dog de bordoux[/COLOR][B][COLOR=#000000] – [/COLOR][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][/B][/FONT]
[B][I][U][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/U][/I][/B]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B][I][U]Kofeina /LoveMakeWork/MałgorzataKuc[/U][/I][/B][U] 2011r. WROCŁAW[/U][/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]W jej szczególnym zainteresowaniu były amstaffy i bullowate z Wrocławia[/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Demon/Lemon[/COLOR][/B][COLOR=#000000] – biało czarny bulterier – [/COLOR][B][COLOR=red]adoptowany przez znajomą wiolki Annę D.[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Barbie/Balbinka/Majka/Jamajka [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– miodowa bulterierka [/COLOR][B][COLOR=#000000]– [/COLOR][COLOR=red]j.w./ dla mnie jednoznaczne z zaginięciem/[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Luka [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– białoczarna amstaffka – [/COLOR][B][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Kuba/Tasman[/COLOR][/B][COLOR=#000000] – amstaff miodowy – [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje uśpiony[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Dyśka/Dejzi[/COLOR][/B][COLOR=#000000] – biała amstaffka – [/COLOR][B][COLOR=red]?[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Ken [/COLOR][/B][COLOR=#000000]- [/COLOR][B][COLOR=red]?[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Retro [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– staruszek skazany na powolną śmierć - [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje [/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Parys [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– pies z padaczką – [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje uśpiony[/COLOR][/B][/FONT]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000]Łatek[/COLOR][COLOR=red] – los nieznany[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Calibri][B][U][COLOR=#000000]Altacaraya/Wiola/Sieropsiniec [/COLOR][/U][/B][U][COLOR=#000000]2012/2013 r.[/COLOR][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]RZESZÓW[/COLOR][/U][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]Tutaj przyczepiła się z kolei do goldenów[/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Iga [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– 2 wersje uciekła u[B] karmelci[/B] na dt., u behawiorystki – [/COLOR][B][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Dasza [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– sunia z łańcucha – [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje uśpiona[/COLOR][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Fenek/Yodo [/B]–pies ze schroniska dt u [B]Wiolki[/B] i adoptowany przez behawiorystkę [/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [B]Gosię[/B] - [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje uśpiony[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Tobiasz –[/COLOR][/B][COLOR=#000000] golden dt u wiolki -[/COLOR][B][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=red]ds. potwierdzony przez TOZ Lubliniec?[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Rudzik/Mikel[/COLOR][COLOR=red] [/COLOR][COLOR=#000000]– [/COLOR][/B][COLOR=#000000]zgarnięty z ulicy trafił do [B]Wiolki[/B] na dt i ds. odebrany przez[/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][B][COLOR=#000000]danavas [/COLOR][COLOR=red]– adopcja bunnyshock[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Basha/Gandalf – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]golden[/COLOR][B][COLOR=red] – bezpieczny w ds.w Tarnowie[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Jagger /Huba-Buba – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]golden z przytuliska w Lublińcu – [/COLOR][B][COLOR=red]ds. u Klaudyny?[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Jaś – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]wyrzucony z auta dt u Wiolki[/COLOR][B][COLOR=#000000] – [/COLOR][COLOR=red]dt u joanj?[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Barry –[/COLOR][/B][COLOR=#000000]znaleziony w lesie dt u [/COLOR][B][COLOR=#000000]wioli –[/COLOR][COLOR=red] ds w Krakowie?[/COLOR][/B][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Sitko – [/B]podstawiona adopcja,pies trafia do[B] karmelci[/B] a potem do [B]wiolki [/B][/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]zabrany przez [/COLOR][B][COLOR=#000000]danavas – [/COLOR][COLOR=red]dalszy los nieznany[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Boczek[/COLOR][COLOR=red] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– pogryziony zgarnięty z ulicy dt u [B]karmelci,szogunicy i wiolki[/B] –[/COLOR][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=red] odebrany od wiolki przez danavas buja się po kolejnych dt[/COLOR][/B][B][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Bona [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– bassetowaty szczeniak – [/COLOR][B][COLOR=red]adoptowana?[/COLOR][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Dysia[/COLOR][/B][COLOR=#000000] – suczka z uszkodzonym oczkiem – [/COLOR][B][COLOR=red]pod opieką TOZ Lubliniec[/COLOR][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]
Swoją drogą ciekawe dlaczego nagle [B]danavas[/B] zwiozła psy od [B]karmelci [/B] do[B] wiolki[/B] – [B]Sitko,Barry,Boczek[/B] i nie zdziwiło jej to ze kobieta w zaawansowanej ciąży i tuż po porodzie przyjmuje tyle psów – [B]Rudzik,Daszka,Bona,Jaś,Fenek.[/B][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=Calibri]8 psów + koty+noworodek. [/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]No to macie takie cholernie smutne zestawienie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]25 psów, które udało mi się znaleźć. Statystyka przerażająca.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]6 psów nie żyje.[/B] [B]Los 10 psów nieznany[/B] więc można domyślać się niestety smutnej prawdy. [B]9 pozostałych psów mam nadzieje ze bezpieczne[/B] ale po tym wszystkim co tu się wydarzyło przestałam wierzyć w bezinteresowna miłość do zwierząt. Ile podłości może się człowiek dopuścić dla pieniędzy.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]To psiaki, które znalazłam. Ile ich było? Jeżeli ktoś może uzupełnić lub wnieść poprawki do tej smutnej listy to bardzo proszę.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Błagam .... nie pisz TOZ lubliniec . To dla nas .... powiedzmy jak policzek lub naplucie w twarz. Jesteśmi Otoz Animals :)
Więc
Majkę i Lukę odnalazłam. Są bezpieczne we Wrocławiu. Katarzyna J. oddała Je na DT. Domek wyraził chęc adopcji. Dogrywamy umowę adopcyjną.
Dysia - biała amstaffka ponoć odeszła sama (Fakt że była bardzo schorowana)
Tobiasz golden w DS. Mamu kontakt .Jest OK
Dysia bez oczka powróciła do nas. Przebywa w domowym hotelu.

Szukamy naszego łatka w typie.....shi-tsu na wysokich łapkach.

Sądzimy że psy od Katarzyny J. mogły być wywożone za granicę. Staramy się to sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola+Rani+Sari']Wy macie kontakt. Ja też mam kontakt telefoniczny. A czy ktoś WIDZIAŁ, że u Tobiego wszystko ok?[/QUOTE]

Wlasnie, bo wszyscy pisza ze jest ok a nie ma dowodow. Ja tego psa pokochalam i jego los nie jest mi obojetny. To w koncu u mnie nabieral pierwszej oglady po pogryzieniach.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Cytat:
Sądzimy że psy od Katarzyny J. mogły być wywożone za granicę. Staramy się to sprawdzić.[/QUOTE]
------------------
Powodzenia-zaiste lepiej przebywać wśród zmarłych niż wśród naiwnych....:shake::shake::shake::shake:
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Błagam .... nie pisz TOZ lubliniec . To dla nas .... powiedzmy jak policzek lub naplucie w twarz. Jesteśmi Otoz Animals :)
Więc
Majkę i Lukę odnalazłam. Są bezpieczne we Wrocławiu. Katarzyna J. oddała Je na DT. Domek wyraził chęc adopcji. Dogrywamy umowę adopcyjną.
Dysia - biała amstaffka ponoć odeszła sama (Fakt że była bardzo schorowana)
Tobiasz golden w DS. Mamu kontakt .Jest OK
Dysia bez oczka powróciła do nas. Przebywa w domowym hotelu.

Szukamy naszego łatka w typie.....shi-tsu na wysokich łapkach.

Sądzimy że psy od Katarzyny J. mogły być wywożone za granicę. Staramy się to sprawdzić.[/QUOTE]

Przepraszam i zmieniam na OTOZ Animals oraz wprowadzam poprawki.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B][I][U]GorzkaCzekolada292[/U][/I][/B][U] 2010 r. WROCŁAW[/U][/FONT][/COLOR]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Goldie vel Nikita – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]suka dog niemiecki[/COLOR][B][COLOR=#000000]- [/COLOR][COLOR=red]nie żyje /zawał serca/[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Tajson – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]jamnikowaty kundelek[/COLOR][B][COLOR=#000000] – [/COLOR][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Maks/Ken – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]dog de bordoux[/COLOR][B][COLOR=#000000] – [/COLOR][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][/B][/FONT]
[B][I][U][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/U][/I][/B]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B][I][U]Kofeina /LoveMakeWork/MałgorzataKuc[/U][/I][/B][U] 2011r. WROCŁAW[/U][/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]W jej szczególnym zainteresowaniu były amstaffy i bullowate z Wrocławia[/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Demon/Lemon[/COLOR][/B][COLOR=#000000] – biało czarny bulterier – [/COLOR][B][COLOR=red]adoptowany przez znajomą wiolki Annę D. dla mnie jednoznaczne z zaginieciem[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Barbie/Balbinka/Majka/Jamajka [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– miodowa bulterierka [/COLOR][B][COLOR=#000000]– [/COLOR][COLOR=red]dt we Wrocławiu[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Luka [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– białoczarna amstaffka – [/COLOR][B][COLOR=red]dt we Wrocławiu[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Kuba/Tasman[/COLOR][/B][COLOR=#000000] – amstaff miodowy – [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje uśpiony[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Dyśka/Dejzi[/COLOR][/B][COLOR=#000000] – biała amstaffka – [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Retro [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– staruszek skazany na powolną śmierć - [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje [/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Parys [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– pies z padaczką – [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje uśpiony[/COLOR][/B][/FONT]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000]Łatek[/COLOR][COLOR=red] – los nieznany[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Calibri][B][U][COLOR=#000000]Altacaraya/Wiola/Sieropsiniec [/COLOR][/U][/B][U][COLOR=#000000]2012/2013 r.[/COLOR][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]RZESZÓW[/COLOR][/U][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]Tutaj przyczepiła się z kolei do goldenów[/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Iga [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– 2 wersje uciekła u[B] karmelci[/B] na dt., u behawiorystki – [/COLOR][B][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Dasza [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– sunia z łańcucha – [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje uśpiona[/COLOR][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Fenek/Yodo [/B]–pies ze schroniska dt u [B]Wiolki[/B] i adoptowany przez behawiorystkę [/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [B]Gosię[/B] - [/COLOR][B][COLOR=red]nie żyje uśpiony[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Tobiasz –[/COLOR][/B][COLOR=#000000] golden dt u wiolki -[/COLOR][B][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=red]ds. potwierdzony przez OTOZ Animals[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Rudzik/Mikel[/COLOR][COLOR=red] [/COLOR][COLOR=#000000]– [/COLOR][/B][COLOR=#000000]zgarnięty z ulicy trafił do [B]Wiolki[/B] na dt i ds. odebrany przez[/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][B][COLOR=#000000]danavas [/COLOR][COLOR=red]– adopcja bunnyshock[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Basha/Gandalf – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]golden[/COLOR][B][COLOR=red] – bezpieczny w ds.w Warszawie[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Jagger /Huba-Buba – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]golden z przytuliska w Lublińcu – [/COLOR][B][COLOR=red]ds. u Klaudyny?[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Jaś – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]wyrzucony z auta dt u Wiolki[/COLOR][B][COLOR=#000000] – [/COLOR][COLOR=red]dt u joanj?[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Barry –[/COLOR][/B][COLOR=#000000]znaleziony w lesie dt u [/COLOR][B][COLOR=#000000]wioli –[/COLOR][COLOR=red] ds w Krakowie?[/COLOR][/B][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]Sitko – [/B]podstawiona adopcja,pies trafia do[B] karmelci[/B] a potem do [B]wiolki [/B][/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]zabrany przez [/COLOR][B][COLOR=#000000]danavas – [/COLOR][COLOR=red]dalszy los nieznany[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Boczek[/COLOR][COLOR=red] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– pogryziony zgarnięty z ulicy dt u [B]karmelci,szogunicy i wiolki[/B] –[/COLOR][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=red] odebrany od wiolki przez danavas buja się po kolejnych dt[/COLOR][/B][B][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Bona [/COLOR][/B][COLOR=#000000]– bassetowaty szczeniak – [/COLOR][B][COLOR=red]adoptowana?[/COLOR][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Dysia[/COLOR][/B][COLOR=#000000] – suczka z uszkodzonym oczkiem – [/COLOR][B][COLOR=red]pod opieką OTOZ Animals[/COLOR][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Łatek[/COLOR][/B][COLOR=#000000] w typie shitzu poszukiwany przez OTOZ Animals- [/COLOR][B][COLOR=red]los nieznany[/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]Swoją drogą ciekawe dlaczego nagle [B]danavas[/B] zwiozła psy od [B]karmelci [/B] do[B] wiolki[/B] – [B]Sitko,Barry,Boczek[/B] i nie zdziwiło jej to ze kobieta w zaawansowanej ciąży i tuż po porodzie przyjmuje tyle psów – [B]Rudzik,Daszka,Bona,Jaś,Fenek.[/B][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=Calibri]8 psów + koty+noworodek. [/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]No to macie takie cholernie smutne zestawienie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]26 psów[/B], które udało mi się znaleźć. Statystyka przerażająca.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri][B]7 psów nie żyje.[/B] [B]Los 10 psów nieznany[/B] więc można domyślać się niestety smutnej prawdy. [B]9 pozostałych psów mam nadzieje ze bezpieczne[/B] ale po tym wszystkim co tu się wydarzyło przestałam wierzyć w bezinteresowna miłość do zwierząt. Ile podłości może się człowiek dopuścić dla pieniędzy.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Calibri]To psiaki, które znalazłam. Ile ich było? Jeżeli ktoś może uzupełnić lub wnieść poprawki do tej smutnej listy to bardzo proszę.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][B][COLOR=#000000]Jagger /Huba-Buba – [/COLOR][/B][COLOR=#000000]golden z przytuliska w Lublińcu – [/COLOR][B][COLOR=red]ds. u Klaudyny?[/COLOR][/B][/FONT]
Bez znaku zapytania. Jola od Rani zrobiła wizytę poadopcyjną u Klaudyny w Krakowie. Jagger ma się świetnie :)

Link to comment
Share on other sites

śledzę tak wątek od jakiegoś czasu , i przyszła mi do głowy taka myśl . Czy DT rozliczają się w wątkach psów z wpływów i wydatków ?, wstawiają paragony itd . Wydaje mi się że to jest podstawa ,nie wpłaciła bym pieniędzy na psa gdzie nie ma w jego wątku rozliczeń. Można to wziąć pod uwagę na przyszłość , na moim forum nie ma innej możliwości , z każdego wpłaconego grosza trzeba się rozliczyć . Pewnie dla cwanego i to da się jakoś obejść ale jednak wymaga to już dodatkowego główkowania. No chyba że DT jest bezpłatne , ale fakt jest taki że ktoś musi mieć większą gotówkę żeby utrzymać jakąś tam ilość psów do tego chorych czy wymagających. Ja mieszkam w domku a mogę wziąć tylko dwa tymczasy , jak ktoś mieszkający w bloku może mieć większą ilość psów ? Warto o to wypytać umieszczając psa w DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='1izabelka1']śledzę tak wątek od jakiegoś czasu , i przyszła mi do głowy taka myśl . Czy DT rozliczają się w wątkach psów z wpływów i wydatków ?, wstawiają paragony itd . Wydaje mi się że to jest podstawa ,nie wpłaciła bym pieniędzy na psa gdzie nie ma w jego wątku rozliczeń. Można to wziąć pod uwagę na przyszłość , na moim forum nie ma innej możliwości , z każdego wpłaconego grosza trzeba się rozliczyć . Pewnie dla cwanego i to da się jakoś obejść ale jednak wymaga to już dodatkowego główkowania. No chyba że DT jest bezpłatne , ale fakt jest taki że ktoś musi mieć większą gotówkę żeby utrzymać jakąś tam ilość psów do tego chorych czy wymagających. Ja mieszkam w domku a mogę wziąć tylko dwa tymczasy , jak ktoś mieszkający w bloku może mieć większą ilość psów ? Warto o to wypytać umieszczając psa w DT[/QUOTE]

iza wielu osobom się to w głowie nei mieści
a jednak ciagle sie umieszcza psy w przepełnionych dt
które sie nie rozliczają
nie wstawiają zdjęć psa itd
a ludzie i tak sie ciesza

naiwnych, z misją uratowac jak najwiecej piesków nie ważne jak i gdzie, nie brakuje :shake:

Edited by 3 x
Link to comment
Share on other sites

Mnie zastanawia jedno .Jeśli "Wiola " trzymała biednego Retra na balkonie w klatce to sąsiedzi nie słyszeli jego skowytu .Szkoda że nikt wcześniej nie zareagował :(

AlkaM aż się łza w oku kręci gdy patrzy się na to zestawienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ailema']Mnie zastanawia jedno .Jeśli "Wiola " trzymała biednego Retra na balkonie w klatce to sąsiedzi nie słyszeli jego skowytu .Szkoda że nikt wcześniej nie zareagował[/QUOTE]

Jednak ktoś reagował, ale ta......... (Kofeina)opisała to w taki sposób:

"[B]Ja o 7 rano mialam super pobudke.. zyjechala POLICJA otoz wyjasnie co sie stalo
pzyjechali panowie na interwencje poniewaz mam tak zatoskanych sasiadow ze zglosili mnie jako
pzypadek znecania sie nad zwiezetami.
dlaczego? bo mieszkam na osiedlu gdzie ludzie calymi dniami pacuje w weekend domek odpoczynek spaceek.
wczoraj bylismy na mega spacerku retro zdazyl byc zauwazony a ze staruszek sapie i powloczy toszku tymi nogami
a na dodatek jest chudy ( bo zeba mozna policzyc) to sasiadom zapalila sie lampka tym bardziej ze u mnie w domu sa dwa amstafy a do niedawna by parys.
Panowie[/B] [B]zapytali mnie krotko czy te psy trafily do mnie jako pozywienie dla astow oczywiscie zaposilam panow zobilam kawe pokazalam wszystkie ksiazeczki leki i DOGOMANIE caly watek stauszka i to ze moje psy wcale nie sa takie grozne a on siedzi w drugim pokoju bo sie nie dogaduja

Panowie po godzinie i sprawdzeniu wszystkiego i wyglaskaniu wszystkich psow grzecznie pojechali zajmowac sie problemami zycia codziennego"[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']

naiwnych, z misją uratowac jak najwiecej piesków nie ważne jak i gdzie, nie brakuje :shake:[/QUOTE] i są tego skutki .może wypadało by to zmienić , zakłada ktoś wątek psa , oczekuje pomocy ową pomoc dostaje i powinien czuć się w obowiązku rozliczyć w danym wątku , każdą wpłatę czy wpływy z bazarku , ja inaczej tego nie widzę . Przecież to jest bardzo łatwy kąsek dla takich właśnie ludzi , nie wiem czy owa Pani była bezpłatnym DT ale wydaje się że branie tyle psów na dt bezpłatnie nie było w jej interesie a są gdzieś jakieś rozliczenia w wątkach psów które u niej przebywały ? no chyba że się mylę . To tak na przyszłość może przydać się osobom które będą chciały pomagać a po tym temacie mogą mieć wątpliwości , bo nie tędy droga żeby całkowicie zaprzestać pomocy są jednak osoby szczerze pomagające ,proszę oczekiwać rozliczeń i tyle .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...