Jump to content
Dogomania

Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(


ala123

Recommended Posts

  • 1 month later...

U Pucka wszystko ok. Państwo się bardzo cieszą, bo dzielnie stróżuje, jest w swoim żywiole. Była sytuacja, że ugryzł osobę której nie znał (był to syn tych Państwa), ale Państwo ocenili, że to była ich wina, bo Pucek chciał ich bronić, syn był dla niego obcą osobą, intruzem. Teraz już Pucek poznał syna i bawi się z nim, nie ma problemu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Jedyne pocieszenie, że Pucek poznał "stare śmieci" i nie wygląda, aby był jakiś smutny, tęsknił itd.

Państwo oddali książeczkę, ale szczepienie p. wściekliźnie było nieaktualne, dlatego wczoraj przy okazji wzięłam Pucka do weta, żeby go zaszczepić.

Dałam mu też tabletki na robale, bo w książeczce nie ma śladu, aby był odrobaczany od pobytu u nas.

Nawet obroży nie miał...

 

f5fadcfb14c37e82gen.jpg

 

9b8809f75cc1d976gen.jpg

 

58445480cbe8742dgen.jpg

 

53184c9dd5213099gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Murka, a u Was nie uciekał?

 

U nas ani razu nie uciekł.

On się podkopywał w DS, podejrzewam, że z nudów. Pewnie na wiosnę i w lecie ktoś bywał na ogrodzie itd. więc nie było takiego problemu, a teraz zrobiło się zimno, ludzie siedzą w domu, a pies się nudził sam na ogrodzie.

U nas są psiaki, coś się dzieje cały czas, Pucek wychodzi na określony czas, są inne warunki.

Link to comment
Share on other sites

Bo to jest podłamujące... :( Ciągle nie mogę zrozumiec...

Pucek jest starszy o rok. Stracił chyba ten rok. Ale trudno... Nie można tracic nadziei, Alu.

Nie będzie lekko ze znalezieniem Domu, ale kto wie... Nie takie "cuda" się na Dogo zdarzają. Nawet w samym tylko Hoteliku u Murki. :)

Może los nas miło zaskoczy...

A Pucuś to taki kochany i pozytywny psiak. :)

Link to comment
Share on other sites

Pucek ma dużo zalet i mam nadzieję, że będzie mu dane znaleźć dom...

 

My w każdym razie liczymy go ulgowo, zamiast 12 zł jest 10zł/doba.

 

Rozliczenie za listopad:

-70 zł hotelowanie (24-30.11)

-5 zł przejazd do lecznicy na szczepienie (1/2 kosztów, rach. za szczepienie jeszcze nie mam, doliczę do następnego miesiąca)

-10 zł odrobaczenie

Razem: 85 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...