Jump to content
Dogomania

Fiona 1,5 roczna sunia ma DOMEK z marzeń - ZOSTAJE U PINCZERKI :):):)


Lili8522

Recommended Posts

No i to jest bardzo dobra wiadomość:)
GRATULACJE!!


[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][CENTER][COLOR=#006400][SIZE=3][B]Dobrze. Klamka zapadła.
Księżniczka zostaje u mnie i nikomu jej nie oddam :)[/B][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Może gdyby miała inny charakter i nie pokochałaby mnie tak mocno... to życie potoczyłoby się inaczej. Ale widocznie byłyśmy sobie gdzieś tam na górze zapisane. Widocznie musiałam znaleźć ją, która zapełniła w 100% pustkę, która pojawiła się w moim życiu po stracie czworonożnego przyjaciela.

Cieszę się razem z Wami bo długo nad tym myślałam :loveu:

Dziękuję Wam wszystkim, zwłaszcza Lili, bo to dzięki Wam w ogóle Fiona opuściła paskudne mury schroniska :loveu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nie, prędzej braku odpowiedzialności ludzi za własne psy i puszczanie ich samopas...

Wczoraj wróciłam z wakacji i odebrałam Fionkę po 5dniowych wakacjach u moich rodziców :) co za wyluzowana panienka!
Pochwalę się, że jest juz na tyle odważna, że zaczyna szczekać na domofon.... :)[/QUOTE]
Proszę... :( Nie mów, że szczeka na domofon... :(
Zresztą..., przepraszam... :oops:


[COLOR=#0000ff][B]EDIT:[/B][/COLOR]
Właśnie dopiero doczytałam... o ja ślepa kobieta! :splat:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Dobrze. Klamka zapadła.
Księżniczka zostaje u mnie i nikomu jej nie oddam [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]
[/QUOTE]

To się porobiło! :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][CENTER][COLOR=#006400][SIZE=3][B]Dobrze. Klamka zapadła.
Księżniczka zostaje u mnie i nikomu jej nie oddam :)[/B][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
[/QUOTE]

:klacz: to było do przewidzenia ;)

Cieszę się bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki cioteczki, tez się cieszę :)

Fionka naprawdę się zmienia, wczoraj byłyśmy na spacerku ze znajomą i jej ONkiem - Fiona poznała go jakiś miesiąc temu, wtedy kuliła się ze strachu i kłapała na niego zębami.... teraz sama zaczepiała go do zabawy i ganiała jak szalona :)

Jak odzyskam aparat to na pewno będę się Wam chwalić naszą księżniczką ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzięki cioteczki, tez się cieszę :)

Fionka naprawdę się zmienia, wczoraj byłyśmy na spacerku ze znajomą i jej ONkiem - Fiona poznała go jakiś miesiąc temu, wtedy kuliła się ze strachu i kłapała na niego zębami.... teraz sama zaczepiała go do zabawy i ganiała jak szalona :)

Jak odzyskam aparat to na pewno będę się Wam chwalić naszą księżniczką ;)[/QUOTE]
Cieszą bardzo takie zmiany! :klacz:

A co? wysłałaś aparat na urlop...? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']A co? wysłałaś aparat na urlop...? ;)[/QUOTE]

Mój aparat dokończył żywota jakieś pół roku temu, kiedy upadł na ziemię i szlag trafił matrycę czy cokolwiek innego.... nie znam się na tym. I teraz muszę się mamuni prosić za każdym razem, a ona teraz w rozjazdach ze swoją foto-małpką, więc muszę w kolejce poczekać ;)

Albo do ciotki Lili się kiedyś na kawke przejadę :razz: :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Mój aparat dokończył żywota jakieś pół roku temu, kiedy upadł na ziemię i szlag trafił matrycę czy cokolwiek innego.... nie znam się na tym. I teraz muszę się mamuni prosić za każdym razem, a ona teraz w rozjazdach ze swoją foto-małpką, więc muszę w kolejce poczekać ;)

Albo do ciotki Lili się kiedyś na kawke przejadę :razz: :razz: :razz:[/QUOTE]

A mam Cię puknąć tam na górze? Mówiłam przecież, że z racji zawodu dysponuję aparatem, więc jeżeli chodzi o zdjęcia, to służę pomocą. Wystarczy się umówić na sesję :P

I w ogóle, to gratuluję wyboru :) Całkiem jak moja historia z Astą. A tak BTW - Asta będzie u mnie w ostatni weekend lipca i potem od 12 sierpnia przez 2 tygodnie, więc można byłoby panny zapoznać. Nie ręczę za sukces, bo moja panna wybiera sobie psy i suki które polubi i w tym wyborze żadnych reguł nie ma, ale można spróbować - może a nóż się polubią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julica']A mam Cię puknąć tam na górze? Mówiłam przecież, że z racji zawodu dysponuję aparatem, więc jeżeli chodzi o zdjęcia, to służę pomocą. Wystarczy się umówić na sesję :P

I w ogóle, to gratuluję wyboru :) Całkiem jak moja historia z Astą. A tak BTW - Asta będzie u mnie w ostatni weekend lipca i potem od 12 sierpnia przez 2 tygodnie, więc można byłoby panny zapoznać. Nie ręczę za sukces, bo moja panna wybiera sobie psy i suki które polubi i w tym wyborze żadnych reguł nie ma, ale można spróbować - może a nóż się polubią.[/QUOTE]

Jakoś wypadło mi z głowy :oops: :eviltong:

Bardzo chętnie, jak wiesz Fiona mocno nieśmiała jest, także dominować na pewno próbować nie będzie... Więc jesteśmy gotowe na spacerek! I sesję fotograficzną przy okazji! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Mój aparat dokończył żywota jakieś pół roku temu, kiedy upadł na ziemię i szlag trafił matrycę czy cokolwiek innego.... nie znam się na tym. I teraz muszę się mamuni prosić za każdym razem, a ona teraz w rozjazdach ze swoją foto-małpką, więc muszę w kolejce poczekać ;)

[B]Albo do ciotki Lili się kiedyś na kawke przejadę[/B] :razz: :razz: :razz:[/QUOTE]

Na to nie liczcie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Na to nie liczcie :)[/QUOTE]

Spadaj :mad:

[quote name='BBeta']Pamiętaj, że nam też obiecałaś wspólny spacer :cool3: :diabloti:[/QUOTE]

Pamiętam. szkolę Fionę póki co pewności siebie przed spotkaniem z Boomim :evil_lol:


[quote name='Alicja']hahaha , to narzeka ze fot nie ma jak zrobić a tu propozycje same się sypią jak z rękawa :)[/QUOTE]

Alu strzeż się, do Ciebie też nie mam daleko :diabloti:


26 lipca jesteśmy umówione na sterylkę+czyszczenie zębisk :nerwy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...