Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

[quote name='mestudio'] , [COLOR=#ff0000]jak nie znajdę chętnego to Pani poszuka innego psa - Pani zasugerowała w każdym razie taką opcję.[/COLOR]
Zresztą trudno mi ocenić ten dom w samych pozytywach, tym bardziej bardzo potrzebny sensowny wizytator.[/QUOTE]

Melduję sie na wątku Farta. Też usłyszałam że Pani traci już cierpliwość i ewentualnie poszuka innego. Co do reszty to:roll:
no to jesteśmy umówione tak pół na pół. Albo dojadę na miejsce sama albo mnie zgarną z Lublina....mam czekać na telefon aż będą Państwo wiedzieli gdzie będą na mnie czekać. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Proszę puścić kciukasy. Do wizyty nie doszło. Pojechałam zgodnie z umową na przystanek linii nr 8 (Lipowa) na 5 minut przed odjazdem zadzwoniłam. Pani mi podziękowała i powiedziała że nie ma czasu mnie przyjąć . :roll: Przykro mi . Fart piesku , to nie ten domek jeszcze.[/QUOTE]

Dziwna ta pani w sumie; najpierw się dopomina, a potem zbywa dwie osoby. Może po prostu miała nadzieję, że do wizyty nie dojdzie, a psa dostanie... Szkoda, że Fart nie ma szczęścia :(

Link to comment
Share on other sites

Tak więc stało się i Fart jest bez pieniążków. Po opłaceniu hotelowania z uzbieranych pieniążków, pozostało nam 325 zł czyli na opłatę hotelowania bieżącego i koniec. Także po zapłaceniu w połowie września za hotel będziemy mieli zero do dyspozycji.
Chyba już nawet nie jestem przerażona przy tej ilości psów, którymi muszę się zamartwiać.

W weekend sprawdzę jeszcze raz dokładnie wszystkie wpłaty na Farta od marca czy czegoś nie pominęłam i muszę zastanowić się co dalej z psem bo ja nie mam pieniędzy na opłacanie hoteliku, zresztą miejsca dla takiego psa też nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Ja od pazdziernika podnosze moja stala deklaracje dla Farta do 50 zl. Moze ktos jeszcze sie dorzuci?:modla:[/QUOTE]


Mattilu, bardzo Ci dziękuję, w tej chwili mamy 80 zł deklaracji miesięcznie, z Twoją podwyższoną będzie 110 zł.
Jakiś czas temu kcd przelała mi 60 zł z przeznaczeniem na Farta lub wg potrzeb więc dodam to dla Farta na następny miesiąc. Wyjdzie nam wtedy, że na następny miesiąc hotelowania - wrzesień/październik mamy 140 zł (mniej niż połowa na hotelik).

Link to comment
Share on other sites

Był u nas dzisiaj ten pan z Lublina "od kota". Przyjechał busem zobaczyć Farta. Bardzo miły człowiek, miał wcześniej dwa duże psy (jeden z ulicy, a drugi nie pamiętam, ale też chyba z odzysku). Gdyby nie kot to by się nie zastanawiał, ale trochę się martwi jak ułożą się relacje między zwierzakami, bo jeśli coś by nie wyszło to musiałby oddać Farta... Ma się zastanowić i zadzwonić w razie co (zaoferowaliśmy dowiezienie Farta do Lublina w celu zapoznania z kotem).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Był u nas dzisiaj ten pan z Lublina "od kota". Przyjechał busem zobaczyć Farta. Bardzo miły człowiek, miał wcześniej dwa duże psy (jeden z ulicy, a drugi nie pamiętam, ale też chyba z odzysku). Gdyby nie kot to by się nie zastanawiał, ale trochę się martwi jak ułożą się relacje między zwierzakami, bo jeśli coś by nie wyszło to musiałby oddać Farta... Ma się zastanowić i zadzwonić w razie co (zaoferowaliśmy dowiezienie Farta do Lublina w celu zapoznania z kotem).[/QUOTE]

W tych relacjach to raczej kot będzie bardzo zdegustowany Fartem, koty potrafią być bardzo niemiłe dla nowych współlokatorów zarówno kocich jak i psich. Mam to na co dzień - część kotów obojętnie przyjmuje psiaki, a jest jedna panna z przytuliska tak wredna, że nawet małej koteczki podrzuconej niedawno nie akceptuje i zwyczajnie ją bije łapami. Takie zapoznanie w domu kota to dobry pomysł, szczególnie, że do Lublina nie jest tak daleko:-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...