Jump to content
Dogomania

Rudy i Pysia już w DS :) Bury za TM :(


Mortes

Recommended Posts

A bo u Anetki to wszystkie psiaki przechodzą pozytywna metamorfozę :) 

 

Z wiadomości od Pysi :  wszystko w najlepszym porządku :) Dziewczynki zakochane i Pysia już tez :) Pysia bryka po podwórku  a nawet  Rodzinka pokusiła się o spacer poza podwórko oczywiście na dwóch smyczach . Pysia jeszcze musi nauczyć sie grzecznie chodzić na smyczy , na razie "tańczy " i podskakuje . Pysia już cieszy się jak domownicy przychodzą z pracy , chociaż jest szczęściarą bo i tak jest z nią cały czas Babcia dziewczynek . Pysia juz zakceptowała kotka Państwa , choć na początku trochę go obszczekała . . Bardzo lubi jak dziewczynki układaja ja na kanapie na podusi i okrywaja kocykiem :)  . Niebawem ma dostać zdjęcie :)

 Troszkę słabo z apetytem więc dopytam Anetkę cóż za smakowitości jadała w hoteliku że teraz grymasi ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zrobi się ogłoszenia, zrobi, i dla Muffki i dla Pucusia - TYLKO jest jeden warunek - Podstawowy - trzeba serdecznie poprosić ciocię Nutusię o treść ogłoszeń dla psiaków,  bo to Ona - zaczyna Ten proces - czaruje już słowami, a cała reszta wspierana życzliwymi myślami toczy się dalej na zasadzie efektu domina - ku dobremu   :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak , tak :) potwierdzam pieniązki sa już u mnie  :) Pieknie Ci Ciociu dziekuję :) 

 

Wiem że już powinnam zrobić rozliczenie ale chwilkę sie opóżnię bo od wczoraj mam pod opieką sunię Małą której próbuję jakoś zorganizować choć tymczasowe życie . Ale rozliczenie zrobię w święta i ustaliłyśmy z Little_My że pieniązki po Pysi  które zostały na razie będę trzymała w Pysiowej skarpecie ...:) a potem się zobaczy :)

Link to comment
Share on other sites

Może dziś uda mi sie zrobić rozliczenie Pysiowej skarpetki ;)

 

Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się że Pysia grzeje dupkę w swoim nowym domku . Dziękuję za słowa wsparcia , pieniazki , ogłoszenia , bazarki ...Pannie Marple oprócz tego dziękuję za wizytę PA i za to że wspierała mnie w tej najtrudniejszej chwili czyli w odebraniu Pysi z poprzedniego domu .  Makli dziękuję za troskliwą opiekę nad Pysia . Po raz kolejny przekonałam się że Dogomania czyni cuda i że razem można więcej :)
 

 

 

Wpłaty dla Pysi jakie dotarły do mnie od ostatniego rozliczenia:

 

* Ciocia Litte_My za swojego bazarku -  259 zł  : )

* Ciocia która chce pozostać anonimowa - 50 zł : )

* Ciocia Mattilu - 40 zł ( marzec i kwiecień)

* Ciocia Little_My - 30 zł ( marzec)

 

Jeśli chodzi o wydatki to wyprawka Pysia kosztowała 112.99 zł ( potwierdzenie post 1678)

Zostało też 24 zł z kwoty na szczepienie i odrobaczenie ( 130 zł)  którą przekazała dla Pysi Panna Marple . Potwierdzenie na kwotę 106 zł w poście  1594.

 

Zapłaciłam Makili za marzec 250 zł  . Powinnam zapłacić 280 zł bo Pysia była w hoteliku do 28 marca ale Makila zostawiła sobie te 24 zł ze szczepień więc ja miałam dopłacić 256 zł . Makila prosiła o 250 zł bez tej końcówki  ( nie wiem czy dobrze wszystko wytłumaczyłam )

 

Kwota jaka zostaje w skarpetce Pysi na dzień dzisiejszy to : 266.01 zł  Na razie trzymam te pieniązki i nie ruszam :) Poczekajmy aż Pysieńka zaklimatyzuje się w swoim domku na dobre :)

 

Proszę Ciocie deklarowiczki które zapłaciły swoje deklaracje z wyprzedzeniem o wypowiedź w sprawie tych deklaracji . Jesli będziecie chciały to oczywiście odeślę tą nadwyżkę na Wasze konta . Czekam na Wasze zdanie  :)

 

I jeszcze najważniejsze : ponieważ robię rozliczenia na wielu wątkach to proszę skontrolujcie moje zapiski dzisiaj  , czy abym nikogo i niczego nie pominęła :) No i oczywiście zapraszam do postu 3 gdzie jest główne rozliczenie już uaktualnione :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do Pysi :) Ma się bardzo dobrze  :) Świetnie dogaduje się z dziewczynkami . Pysia jest jeszcze troche niepewna i nie bardzo chce wychodzić na podwórko a w domu pilnuje się bardzo domowników . Powiedziałam Pani że to przejdzie , po prostu Pysia w swoim życiu zaliczyła już kilka adresów stąd ten jej strach że może znowu ją gdzies oddadzą ... Z biegiem czasu upewni sie że jest tam na stałe :) Pani obiecała zdjęcie :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do Pysi :) Ma się bardzo dobrze   :) Świetnie dogaduje się z dziewczynkami . Pysia jest jeszcze troche niepewna i nie bardzo chce wychodzić na podwórko a w domu pilnuje się bardzo domowników . Powiedziałam Pani że to przejdzie , po prostu Pysia w swoim życiu zaliczyła już kilka adresów stąd ten jej strach że może znowu ją gdzies oddadzą ... Z biegiem czasu upewni sie że jest tam na stałe :) Pani obiecała zdjęcie :)

 

Cudownie, że u Pysi wszystko ok. 

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do Pysi :) Ma się bardzo dobrze   :) Świetnie dogaduje się z dziewczynkami . Pysia jest jeszcze troche niepewna i nie bardzo chce wychodzić na podwórko a w domu pilnuje się bardzo domowników . Powiedziałam Pani że to przejdzie , po prostu Pysia w swoim życiu zaliczyła już kilka adresów stąd ten jej strach że może znowu ją gdzies oddadzą ... Z biegiem czasu upewni sie że jest tam na stałe :) Pani obiecała zdjęcie :)

 

Tak ,Pysia musi zaufać na nowo...taka cudna sunieczka,a taką drogę paskudną przeszła ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...