Jump to content
Dogomania

Rollo-wyruszył po lepsze życie. Od dziś w nowym domu! :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

Trzeba trzeba, ja wierzę z całych sił,że pomimo wieku, jego nieśmiałości znajdzie się człowiek, który go wypatrzy , który zainteresuje się jego losem i pokocha go takim jakim jest! Wiemy,że staruszki mają trudności w znalezieniu domku. Jednak zdarza się czasem cud i trafiają do wspaniałych rodzin. :) Ostatnio nasz Rollo zapoznał się przez kraty ze szczeniakiem. Merdał ogonkiem. I suczką jamnika. Był zadowolony z nowych znajomości :) To kochany psiak któremu trzeba dać szansę! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ewelinaaa, może dac mu ogłoszenie w gazecie, jakiejś lokalnej , papierowej, czytanej przez starsze osoby ( najlepiej opolskiej żebys mogła dokładnie sprawdzic domek)
Dowiedz sie proszę czy jest taka mozliwosc i za ile ( ze zdjęciem i parozdaniowym tekstem). Jak koszty nie będą astronomiczne to zasponsoruję.
Jak on taki łagodny misio i ładnie chodzi na smyczy to idealny pies dla starszej osoby więc może trzeba uderzyć też poza internetem

Link to comment
Share on other sites

Mnie tez łapnął za serce . Gdybym miała warunki ......:shake: wziełabym go do siebie. Będe ponawiac ogłoszenia ,gdzie sie tylko da. We wtorek ide na wizytę ,gdzie znalazł dom 8 letni bernardyn,czyli starsze pieski tez znajdują domy ,tylko czasem musi trafic na odpowiedniego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Doczekamy się wreszcie Figuniu, trzeba w to wierzyć![/QUOTE]

[COLOR=#222222][FONT=Times]Powiem tak: nie wierze w to, by ten piesek kogos nie zauroczyl.
Tylko chcialoby sie, zeby Rollo juz dzis, najdalej jutro trafil do Swego domku, niesiony na rekach Swego Opiekuna.
Zeby juz nie czekal dluzej, nie smucil sie...[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Ewelinaaa, może dac mu ogłoszenie w gazecie, jakiejś lokalnej , papierowej, czytanej przez starsze osoby ( najlepiej opolskiej żebys mogła dokładnie sprawdzic domek)
Dowiedz sie proszę czy jest taka mozliwosc i za ile ( ze zdjęciem i parozdaniowym tekstem). Jak koszty nie będą astronomiczne to zasponsoruję.
Jak on taki łagodny misio i ładnie chodzi na smyczy to idealny pies dla starszej osoby więc może trzeba uderzyć też poza internetem[/QUOTE]

Jedna z ciotek na FB już zrobiła mu 2 ogłoszenia w gazecie, od piątku widnieje, więc czekamy na jakieś telefony :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=times new roman]Każdy z nas oczekuje że Rolek w jak najszybszym tempie znajdzie się w DS. Tylko,że jeszcze ta jedyna rodzina nie wypatrzyła tego pieska, jeszcze nie zaiskrzyło, jeszcze nie...

[B][COLOR=#333333]Nie skreślajmy staruszków, one sprawiają że w naszym życiu zagości wieczna miłość i oddanie. Sprawią choć przez chwilę,że staniemy się najszczęśliwsi na świecie! [/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']
Na tablicy jest opcja drukowania ogłoszeń papierowych. Można to zrobić na domowej drukarce.[/QUOTE]
Możesz mi bardziej łopatologicznie wyjaśnić jak to zrobić?
Powywieszała bym w mojej okolicy ( tyle potrafię:evil_lol:), drukarkę mam, tylko instrukcja skąd zgrać ogłoszenie niezbędna:shake: bo to juz dla mnie za skomplikowane

Link to comment
Share on other sites

Klikasz w link ogłoszenia na tablicy i tam w prawym dolnym rogu jest ikonka z napisem ulotka.
Klikasz i otwiera się ogłoszenie w pdf-ie, który sobie drukujesz.
Na razie nie znalazłam linka do ogłoszenia na tablicy. W poście 105 są ogłoszenia, ale nie widzę tablicy.
Na szybko zrobiłam to ogłoszenie, jak mi nie usuną, to wkleję tu linka. Póki co czekam na potwierdzenie.

edit.
Znalazłam ogłoszenie na tablicy, zatem moje na pewno skasują:
[URL]http://tablica.pl/oferta/rollo-maly-nieklopotliwy-starszy-psiak-pilnie-szuka-domku-ID2y4lp.html#b54a4da5ab;r:;s:[/URL]

Edited by terra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Klikasz w link ogłoszenia na tablicy i tam w prawym dolnym rogu jest ikonka z napisem ulotka.
Klikasz i otwiera się ogłoszenie w pdf-ie, który sobie drukujesz.
Na razie nie znalazłam linka do ogłoszenia na tablicy. W poście 105 są ogłoszenia, ale nie widzę tablicy.
Na szybko zrobiłam to ogłoszenie, jak mi nie usuną, to wkleję tu linka. Póki co czekam na potwierdzenie.

edit.
Znalazłam ogłoszenie na tablicy, zatem moje na pewno skasują:
[URL]http://tablica.pl/oferta/rollo-maly-nieklopotliwy-starszy-psiak-pilnie-szuka-domku-ID2y4lp.html#b54a4da5ab;r:;s:[/URL][/QUOTE]

Napewno skasuja .Dlatego rzadko robię na tablicy ,bo ciągle straszą ,że zlikwidują profil.

Drukowanie jest bardzo proste. Kliknąć na ogłoszeniu "ulotka" po prwej stronie . Na ulotce u góry jest znaczek drukarki ,kliknąć i drukować.;)

Link to comment
Share on other sites

O, super że wytłumaczyłyście instrukcję drukowania ulotek z tablicy bo ja to też ciemna masa.. :eviltong:

Aż 3 ogłoszenia ma na tablicy? Jedno ja mu robiłam to o tym wiem, ale 3? :D W sumie czym więcej tym lepiej, cieszę się że nie usunęli!!
Nie mogę się doczekać jakiegoś telefonu w jego sprawie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś niedziela, rano przywitało nas słoneczko. Piękna pogoda, czyżby małymi krokami zbliżała się do nas wiosna? Całkiem możliwe...


Ciekawa jestem czy te promyczki słońca dotarły do ciemnego kojca Rollka, czy poświeciły mu po nosku, obudziły i spowodowały że na jego pyszczku pojawił się uśmiech?


Tak bym chciała pojechać do schroniska ,i zabrać go w taką cieplutka pogodę na spacer... ale nie mogę. A wiem,że nikt z nim nie wyjdzie , wiem że nikt go nie zabierze na ten spacerek... :(


Musi cierpliwie poczekać na mnie. :)
Już i tak jak przychodzę do jego boksu znacznie się poprawił. Z początku nawet nie chciał główki podnieść, popatrzeć że ktoś jednak do niego przyszedł...
A teraz wstaje na równe nogi , merda ogonkiem i chętnie idzie na spacerek.
Tylko jeszcze nie ma odwagi wyjść do obcych mu ludzi, do tych odwiedzających schronisko w poszukiwaniu nowego przyjaciela...

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam jednak od nowa ulotkę. Z trzema zdjęciami , pełniejszym tekstem a za to bez tych fragmentów wklejających się automatycznie z tablicy.
Mam to w pdf . Dla siebie zdukowałam ale chciałam tez udostępnić tu na wątku bo może ktos skorzysta i niestety nie wiem jak to zrobić.
[B]Jak pdf wrzucić na forum?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Zrobiłam jednak od nowa ulotkę. Z trzema zdjęciami , pełniejszym tekstem a za to bez tych fragmentów wklejających się automatycznie z tablicy.
Mam to w pdf . Dla siebie zdukowałam ale chciałam tez udostępnić tu na wątku bo może ktos skorzysta i niestety nie wiem jak to zrobić.
[B]Jak pdf wrzucić na forum?[/B][/QUOTE]

Chorobcia, nie wiem jak tu zapodac pdf-a :shake:
A może spróbuj zapisać u siebie jako jpg i wstawić na serwer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...