Jump to content
Dogomania

Wielki Szu już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałam:

[COLOR=#333333][FONT=Verdana][FONT=Lucida Grande]Było pytanie o Szu (na dogo), by nie rozpisywać się wklejam posta Nutusi, która, na to wygląda,
jest w kontakcie z osobą zainteresowaną.
Od siebie napisałam o łagodności Szu, że stróż z niego żaden, chyba że "zaliże złodzieja na śmierć" [IMG]http://*********/forum/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG]
Szczegółowe informacje u Jamora.
Pozdrawiam

[B]"W tym konkretnym przypadku on ma być łagodny i tylko wyglądać, że jest zupełnie inaczej. Innymi słowy, wielkość ma budzić respekt, nie zęby na wierzchu. Mieszkanie w bloku (więc chodzenie na smyczy obowiązkowe, plus przydałoby się zachowanie czystości...), dwoje dzieci, suczka. Dużo spacerów."[/B][/FONT]
[/FONT][/COLOR]

[RIGHT][COLOR=#536482][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

Jamor z właściwy sobie poczuciem humoru (które ja osobiście uwielbiam) odpowiedział:

"Siega kobiecie tam gdzie sie zatrzyma, a tez zalezne ile kobieta ma wzrostu. Każdy sobie poradzi z Szu na smyczy. Sunia może mieć tylko 1 kg i tak sobie z nim poradzi, bo on uległy do ludzi, dzieci i psów. Poziom agresi zero!. Troche go poduczyłem agresi, czyli jedna wielka sciema. Obszczkuje obcych jak sie pojawi w rej. ogordzenia na ulicy, marszczy brwi i krzyczy, aaaaa kużwa pobije cie, inne w tym czasie krzycza ku..a, z…bie. Jest w stanie obezwładnić napastnika poprzez szybkie lizania mordy.. [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22storageType%22%3A%200%2C%20%22fileName%22%3A%20%22image002.gif%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/gif%22%2C%20%22mid%22%3A%20392062902%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A13340833%3A392062902%3Af82c90b4a63b16716ccc02823f880343%3Aeb59ae3f%22%7D[/IMG]Zjada za trzech a chudy jak szczur. \wskazane założyc linki na przednie łapy aby mniej biegał. wskazane zainwestowac w kierat i przekładnie z prądnicą. podczas biegania zasili w prad dosc spore gospodarstwo. czy zachowa czystość ? Tak, jesli z rana wyjdzie na kupe. W jakim jest wieku ? ma 4 miesiące- bynajmniej tak mówiJ"

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Szu nie ma jeszcze 2 lat ....
Poza tym wg mnie należałoby skierować osobę zainteresowaną bezpośrednio do Jamora:

[B][COLOR=#000000][CENTER][FONT=Arial]Artur Wojciechowski [/FONT]
[FONT=Arial]Parkowa 60[/FONT]
[FONT=Arial]05-660 Warka[/FONT]
[FONT=Arial]tel.607-187-774[/FONT]
[FONT=Arial][email protected][/FONT][/CENTER][/COLOR][/B]

Chyba szkoda czasu na przerzucanie piłeczki
z wątku na wątek, Szu czeka na dom, a my razem z nim.
Nutusiu, czy jest jakąś tajemnicą kto zacz?
Czy widział/a zdjęcia? - jest ich całe mnóstwo na forum Jamora,
jako i nieco informacji ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']

Chyba szkoda czasu na przerzucanie piłeczki
z wątku na wątek, Szu czeka na dom, a my razem z nim.
Nutusiu, czy jest jakąś tajemnicą kto zacz?
Czy widział/a zdjęcia? - jest ich całe mnóstwo na forum Jamora,
jako i nieco informacji ...[/QUOTE]

Jeszcze chwilę tajemnicą być musi ;) Podaj mi proszę jeszcze raz link, pod którym można obejrzeć zdjęcia (najlepiej bez wpisów i komentarzy). Pani ma poczucie humoru, ale nie aż takie, hm... jak to napisać... "dosłowne"?... ;)

Zaraz piszę do pani maila, choć nie sądzę, by decyzja zapadła tak szybko, jakbyśmy chciały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Jeszcze chwilę tajemnicą być musi ;) Podaj mi proszę jeszcze raz link, pod którym można obejrzeć zdjęcia (najlepiej bez wpisów i komentarzy). Pani ma poczucie humoru, ale nie aż takie, hm... jak to napisać... "dosłowne"?... ;)

Zaraz piszę do pani maila, choć nie sądzę, by decyzja zapadła tak szybko, jakbyśmy chciały.[/QUOTE]

W albumie nie ma komentarzy.
Na dobrą decyzję zawsze warto poczekać i nie ma co naciskać, wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']O, link już jest :)
dziękuję Ellig[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Bardzo dziękuję.
Żeby z TAKIMI zdjęciami on jeszcze domu nie miał, to ja nie rozumiem tego świata :([/QUOTE]

Proszę bardzo :)

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3685/9ddb4df40d9030f9gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3643/cce98532a8b4285egen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Fred razem z Prodziakiem u 3 x się mieszczą w mieszkaniu w bloku, to i Szu powinien się chyba jakoś zmieścić... :hmmmm:[/QUOTE]

Tylko że 3x to 3x, a ludzie zwyczajni chcą żyć normalnie i czasami trudno im uruchomić wyobraźnię w temacie wielkości psa i ich powierzchni życiowej, a ja wiem jak wielki jest Szu. Chcą dobrze, a niekoniecznie tak potem wychodzi.

Ale na razie to i tak nic nie wiadomo, więc nie ma o czym dyskutować jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Tylko że [B]3x to 3x[/B], a ludzie zwyczajni chcą żyć normalnie i czasami trudno im uruchomić wyobraźnię w temacie wielkości psa i ich powierzchni życiowej, a ja wiem jak wielki jest Szu. Chcą dobrze, a niekoniecznie tak potem wychodzi.

Ale na razie to i tak nic nie wiadomo, więc nie ma o czym dyskutować jeszcze.[/QUOTE]
Nie, no [B]to[/B] rozumiem, oczywiście. :)

I że domek musi być najlepszy - odpowiedzialny i z wyobraźnią - też nie ulega watpliwości!

A podyskutować przecież można, bo się przynajmniej Szu pokaże. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Tylko że 3x to 3x, a [B]ludzie zwyczajni chcą żyć normalnie i czasami trudno im uruchomić wyobraźnię w temacie[/B] wielkości [B]psa[/B] i ich powierzchni życiowej, a ja wiem jak wielki jest Szu. Chcą dobrze, a niekoniecznie tak potem wychodzi.

Ale na razie to i tak nic nie wiadomo, więc nie ma o czym dyskutować jeszcze.[/QUOTE]

O! się cieszę, że dałaś głos, Mestudio:)
Od początku uważam, że kontakt z Tobą, Jamorem jest nieodzowny
my sobie hopsamy, kochamy, a tu chodzi o przyszłość Szu i trzeba bardzo realnie na to spojrzeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Podsumowujac: domek dysponuje wszelkimi informacjsmi i sie zastanawia. Czekamy.[/QUOTE]

No tak, ale tu też potrzebne są informacje odnośnie domku.
Ja np. w życiu nie wzięłabym Szu do małego mieszkania do bloku, szczególnie gdybym nie miała faceta do wyprowadzania go. TZ miał problem z utrzymaniem go na smyczy,a to kawał faceta jest.
Muszę pogadać z jamorem czy Szu się ogarnął w tym temacie :-).

No i trzeba poczekać na jakieś informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Podsumowujac: domek dysponuje wszelkimi informacjsmi i sie zastanawia. Czekamy.[/QUOTE]

no nie wiem czy dysponuje ...

[quote name='mestudio']No tak, ale tu też potrzebne są informacje odnośnie domku.
[B]Ja np. w życiu nie wzięłabym Szu do małego mieszkania do bloku, szczególnie gdybym nie miała faceta do wyprowadzania go. TZ miał problem z utrzymaniem go na smyczy,a to kawał faceta jest. [/B]
Muszę pogadać z jamorem czy Szu się ogarnął w tym temacie :-).

[B]No i trzeba poczekać na jakieś informacje[/B].[/QUOTE]

co do chodzenia na smyczy mam nadzieję, że jednak zaszła zmiana

właśnie - wszelkie informacje, z obu stron, są niezbędne

ja po prostu kibicuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...