Jump to content
Dogomania

Reklama piwa 'Harnaś'


agara

Recommended Posts

Również gdy obejrzałam tą reklamę poraz pierwszy oburzyłam się.
Rozumiem, że mgł ogolić ta owce z wełny, ale zjeść? To po co ja ratował? Aby ją zabić?


Jednak nie róbmy wielkiej afery o zwykłą reklamę. Dopiero sie nas uczepią, że dogomaniacy to fanatycy i oszołomy, dajcie spokój.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludzie... Bez przesady. Ja rozumiem, że na dogo wszyscy kochają zwierzęta, ale to tylko reklama. I jeszcze jakieś petycje chcecie pisać ?? Zbłaźnicie się tylko. Co innego jakby były tam jakieś brutalne sceny mordowania tej owcy. Poza tym co wy nie jecie mięsa ?? Te wasze kotlety to też były kiedyś takie śliczne owieczki, świnki i krówki. Może najpierw wypadało by spojrzeć na siebie zanim zacznie się o coś osądzać innych

Link to comment
Share on other sites

Malta GD:
naprawdę przesadzasz....powiedz,że w życiu nie jadłaś mięsa....śmieszna jesteś,że na podstawie mojego realistycznego i momentami bardziej rozsądnego podejścia do życia,do telewizji(której generalnie nie można uznać za rzecz mądrą;)) a tym bardziej do głupich animowanych reklamideł o Harnasiu nie grzeszącym inteligencją podważasz mój stosunek do zwierząt:(:(:(:(:(:(
troszkę powagi:)

Link to comment
Share on other sites

Również nie mogę patrzeć na tę reklamę. Ale o to jej twórcom chodziło, każdy ją teraz zapamiętał. Nie przeszkadzałoby mi, gdyby ją zdjęto z anteny. Nie potrafię patrzeć beztrosko na takie traktowanie zwierzęcia, nieważne czy jest to animowane czy nie. :/

Link to comment
Share on other sites

rzucanie się o reklamę to popadanie w paranoję,a rzucanie się na kogoś o mięsożerstwo tym bardziej...

była o wiele gorsza reklama-pochawalająca przedmiotowe traktowanie psów.a żeby to była tępa i niejasna aluzja jak w tej z owcą w reklamie piwa-skąd!
"a miał być taki malutki"-"trzeba się go pozbyć"
na koniec,aniołkowato wyglądająca panieneczka z przerozkosznym chichotem[prowadząc psa na smyczy]-"zawsze marzyłam o kotku!"

rzucanie się o komputerowo zanimowaną owcę to P-A-R-A-N-O-J-A.
i gratuluję autorce tematu toczenia piany na jakiegoś mięsożerce.cudowna reklama wegetarianizmu,oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

Ej, ej, Koszmaria, może trochę łagodniej? :eviltong:
Rozumiem autorkę tematu i wszystkich wściekających się. Też jestem wegetarianką i też jestem wrażliwa.
Tak jak wam nie podoba się mi ta reklama, mogli wymyślić coś innego, ale zdaję sobie sprawę, że nie warto przejmować się czymś takim, bo jest dużo więcej problemów związanych ze zwierzętami w realnym świecie. I to nimi powinniście bardziej być przejęci.
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Owszem, warto. A to dlatego, że bez zmiany ogólnego poglądu na zwierzęta, bez uświadomienia, wręcz wbicia do łbów ludziom, że są to istoty czujące, żywe, wrażliwe... bez tego to będzie walka z wiatrakami, bo na miejsce jednego uratowanego pojawi się dziesięć innych. Jedyny sposób - zmienić nastawienie społeczeństwa. Praca u podstaw;)

Link to comment
Share on other sites

reklama, jak jedna z wielu... nie wiem, czym się tak emocjonujecie :shake: :roll:

bywały gorsze, jak choćby ta:
[quote name='Koszmaria']była o wiele gorsza reklama-pochawalająca przedmiotowe traktowanie psów.a żeby to była tępa i niejasna aluzja jak w tej z owcą w reklamie piwa-skąd!
"a miał być taki malutki"-"trzeba się go pozbyć"
na koniec,aniołkowato wyglądająca panieneczka z przerozkosznym chichotem[prowadząc psa na smyczy]-"zawsze marzyłam o kotku!"[/quote]
i jakoś nikt się nie przejmował ...

Link to comment
Share on other sites

Ależ tu ludzie hiper wrażliwi, nic dziwnego, że dogomaniacy mają opinię fanatyków.

Reklamę widziałam, wzruszyłam ramionami, i zapomniałam - aż do chwili przeczytania tego wątku. Teraz musiałam pogrzebać w pamięci i po retrospekcji stwierdziłam, że podobała mi się gra słów - owieczka grzeje się i ogrzewa zarazem :)
Niezłe to nawet, chociaz dopiero teraz widzę, że prawdziwa siła tej reklamy własnie w takim jej oddziaływaniu na ludzi (to znaczy jeśli na zwykłych śmiertelników działa tak jak na wrażliwców z dogo). W końcu o to właśnie w reklamie chodzi - by ludzi poruszyć, by reklama dała sę zapamiętać. Takim psioczeniem i świętym oburzeniem tylko robicie reklamę reklamie. Piszcie petycje - to powstaną kolejne części. Będzie zabawnie.
Tylko psy na tym stracą, bo fanatyków-histeryków nikt powaznie nie potraktuje...

Link to comment
Share on other sites

Reklama budzi moje mieszane uczucia, jest niesmaczna i źle zrobiona.Jeśli ratuję zwierzę to nie morduję go potem.Jemy zwierzęta i to jest normalne,ale nie można ośmieszać zwierząt , bo potem wiadomo ,dasz mu w głowę i to jest "w porządku":shake: A może nie kupować piwa Harnaś?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja na pewno nie kupię piwa harnaś, ta rekalma jest conajmniej niesmaczna jeżli nie obrzydliwa, wczoraj widząc ją w tv zastanawiałam się czy ktoś na dogo poruszy ten temat, no i proszę, dziś na pierwszej stronie.
Dzięki takim reklamom mamy szanse na super znieczulone na cieprienie zwierząt dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem fanatyczką i nie zabraniam jeśc ludziom mięsa, ale taka reklama wa walory edukacyjne i niestety pokazuje jak ludzie potrafią byc podli. Dopóki nie zmieni się myślenie ludzi, że zwierze czuję i cierpi, dopóty nasza "praca" będzie bezsensowna i mija się z celem.

A co reklamy dotyczącej psów tez się oburzylismy i pisaliśmy w sprawie sciągnięcia reklamy z anteny.

Link to comment
Share on other sites

Akurat jestem wegetarianką, ale jakoś nie uważam, żeby ta reklama zachęcała do wegetarianizmu.
Uważam, że jest wyjątkowo głupia i odwołująca się do takiego prostackiego poczucia humoru, jak poprzednie reklamy tego piwa w stylu "alem się narąbał". Przykre... Mają fajne animacje, zepsute głupimi pomysłami. Piwo piją nie tylko prostacy. Zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie reklamy piwa Pilsner Urquel - o 180 stopni inne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vella']
[B]Tylko psy na tym stracą, bo fanatyków-histeryków nikt powaznie nie potraktuje[/B]...[/quote]
Popieram:thumbs: I weźcie sobie to zdanie do serca. Po co robić tyle hałasu o nic? Wartości edukacyjne? Jak w filmie zabiją pająka, to też się uczepicie, że promują barbarzyńskie zachowania? Zabił, bo chciało mu się jeść...

Link to comment
Share on other sites

Jasne i owieczki można obcierać ze skóry , i muszkom wyrywać skrzydełka,że nie wartko się przejmować bzdurną reklamą ,pewnie, że tak ,ale cholera człowieka bierze i pogadać sobie można!:mad:i pająki też proszę zostawić...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

nie no teraz to koleś przegiąłeś!!!!;)zaraz dam cynk odpowiednim ludziom ze ztowarzyszenia barbarzyńsko zagryzanych polnych myszy;):D;):D;):D;)
dokładnie....to zdanie jest esencją mojego podejścia do tej reklamy i reakcji "(nad?)wrażliwców":)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Reklama na początku mnie wzruszyła.Wynosi harnaś łowiecke na brzeg.A tu nagle ZONK:mad: !Zła byłam:)
A reklama z dogiem ,o której pisze Koszmaria jest idealnym obiciem Polaków.:diabloti:
Na giełdzie-o zobacz kochanie jaki malutki,sliczny weźmy go,no prosze,prosze już tera ZARA!!!!Prosze pana czy on bedzie duży,bo my chcemy małego pieska.Ależprosze pani to mini dog bedzie ,taka rasa,do kolana bedzie pani siegał-600 zł sie nalezy.
A potem to już wszyscy wiemy jak jest.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='14ruda']Reklama na początku mnie wzruszyła.Wynosi harnaś łowiecke na brzeg.A tu nagle ZONK:mad: !Zła byłam:)
A reklama z dogiem ,o której pisze Koszmaria jest idealnym obiciem Polaków.:diabloti:
[B] Na giełdzie-o zobacz kochanie jaki malutki,sliczny weźmy go,no prosze,prosze już tera ZARA!!!!Prosze pana czy on bedzie duży,bo my chcemy małego pieska.Ależprosze pani to mini dog bedzie ,taka rasa,do kolana bedzie pani siegał-600 zł sie nalezy.
A potem to już wszyscy wiemy jak jest.[/B]:roll:[/quote]

Dokładnie...Popieram każde słowo :roll:
Ostatnio się moja kumpela "zfrajerzyła", bo własnie kupiła chyba na giełdzie psa, a "chodofca" jej powiedział, że będzie miał 23 cm w kłębie...
Jak on ma 7 tygodni, i to mi przypomina szczeniaka King Charles Spaniela...A one mają więcej niż 23 cm...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...