Jump to content
Dogomania

Reklama piwa 'Harnaś'


agara

Recommended Posts

Łups! Tak samo z naszym dawnym żółwiem :Proszę pani on będzie tyciusi! Jasne tyciusi jak tależ do zupy! A co do harnaśa to się ździwiłam ale to tłumaczy : Dobry harnaś ale zbój! to właśnie robi harnaś z ludzmi :najpierw im smakuje więc wychylają ile sie da a potem do domu i psu pałą w łeb!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

A mnie sie ta reklama podoba...
To tak samo jak bysmy mówili o starej reklamie doginthefog
gdzie psy ze soba kopuluja.... Albo Milka gdzie biedny Misiu ma zawsze przesrane (przepraszam :oops:) czy Okocim tylko dla Orłów i pijany kret spadający z drzewa do swojej "norki"...
reklama to reklama...
A reklama Harnasia to tylko animacja komputerowa a nie ogłupienie...
A co złego masz do piwożłopów?
Ta reklama zacheciła nie tylko mnie do grilowania przy Harnasiu :):):)
Reklama ma zachecić a nie sie podobać :P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że tylko w moim domu ta reklama spowodowała dyskusję, ale jednak nie tylko... Mnie osobiście głęboko zniesmaczyła i uważam, że jest żałosna. Nawet nie bardzo chce mi się w niej doszukiwać tej świetnej gry słów, raczej zmieniam kanał jak ją widzę. Forum jest po to, abyśmy mogli się wypowiedzieć, zatem nie zamierzam negować zdania ani przeciwników, ani tych, którym się ta reklama podoba. Zastanawiam się tylko czy cel został osiągnięty, bo przecież po to robimy reklamę jakiegoś produktu, aby zwiększyć jego sprzedaż. Nie jestem wegetarianką, nie jestem przewrażliwiona, ale na to piwo po takiej reklamie nie mam ochoty.
Co prawda to rzecz gustu, ale napiszę tak: jakie piwo taka reklama. Każdy sobie dopasuje wg własnego smaku i niesmaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.']Myślałam, że tylko w moim domu ta reklama spowodowała dyskusję, ale jednak nie tylko... Mnie osobiście głęboko zniesmaczyła i uważam, że jest żałosna. Nawet nie bardzo chce mi się w niej doszukiwać tej świetnej gry słów, raczej zmieniam kanał jak ją widzę. Forum jest po to, abyśmy mogli się wypowiedzieć, zatem nie zamierzam negować zdania ani przeciwników, ani tych, którym się ta reklama podoba. Zastanawiam się tylko czy cel został osiągnięty, bo przecież po to robimy reklamę jakiegoś produktu, aby zwiększyć jego sprzedaż. Nie jestem wegetarianką, nie jestem przewrażliwiona, ale na to piwo po takiej reklamie nie mam ochoty.
Co prawda to rzecz gustu, ale napiszę tak: jakie piwo taka reklama. Każdy sobie dopasuje wg własnego smaku i niesmaku.[/quote]
Brawo;);):razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.']Zastanawiam się tylko czy cel został osiągnięty, [/quote]
Myśle, że został. Reklama jak sama nazwa mówi ma na celu rozreklamować jakiś produkt i sprawić by się o nim mówiło, co właśnie dzieje się tutaj.;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy wystarczy mówić. Myślę, że producentowi zależy raczej na tym, żeby to piwo kupić, a nie o nim mówić. Ja zabroniłam kupować, mąż posłuchał (albo nie lubi:cool3: , bo nie kupuje).
No, ale ja jestem nawiedzona: miałam iść do takiego fryzjera, który fajnie ostrzygł mojego syna, ale chyba nie pójdę:oops: , bo tam męczą rybkę - w kulistym akwarium (za mało tlenu).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kofee']Nie wiem, czy wystarczy mówić. Myślę, że producentowi zależy raczej na tym, żeby to piwo kupić, a nie o nim mówić. Ja zabroniłam kupować, mąż posłuchał (albo nie lubi:cool3: , bo nie kupuje).
[COLOR=magenta]No, ale ja jestem nawiedzona: miałam iść do takiego fryzjera, który fajnie ostrzygł mojego syna, ale chyba nie pójdę:oops: , bo tam męczą rybkę - w kulistym akwarium (za mało tlenu[/COLOR]).[/quote]
Baa! Na pewno producentom zależało by to piwo kupić:evil_lol: Ale ja mówiłam o tym w sensie reklamy, bo chyba nikt nie zaprzeczy, że się rozreklamowało, w taki czy inny sposób. Mi te reklamy tam nie przeszkadzają, wręcz lubie się czasami pośmiać, a reklamy żubra uwielbiam:loveu: Ale jakoś nie pomyślałam nigdy by kupić harnasia czy owego żubra:niewiem:
Może się będe powtarzać, ale wg mnie naprawde są ważniejsze sprawy niż jakaś tam reklama, do tego animowana... nie ma co się tak nią oburzać;)


[COLOR=magenta]Ups, ja kiedyś trzymałam rybke w kulistym akwarium[/COLOR]:eviltong: :evil_lol:[COLOR=magenta]Ale ja miałam bojownika, a ponoć te nie potrzebują "natleniacza"...ponoć[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ale mój młodszy kuzyn ogląda takie rzeczy po grze w której zabija śmiejąc się. A potem jak zobaczył że oglądam filmiki na YouTube ze zwierzakami które przeznaczone są na zabicie, to zaczął mi opowiadać z uśmiechem jak to jego ciocia wsadziła kota do worka, przywiązała cegłę i wrzuciła do rzeki o_o.
Na tego mojego kuzynka [U]takie[/U] reklamy mają duży wpływ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka i Ogiś']Łups! Tak samo z naszym dawnym żółwiem :Proszę pani on będzie tyciusi! Jasne tyciusi jak tależ do zupy! A co do harnaśa to się ździwiłam ale to tłumaczy : [B]Dobry harnaś ale zbój! to właśnie robi harnaś z ludzmi :najpierw im smakuje więc wychylają ile sie da a potem do domu i psu pałą w łeb![/B][/QUOTE]

Tak tyle że każde piwo(alkocholowe) oszołamia i po każdym można wrócić do domu niezależnie od tego czy to Harnaś czy też inne piwo i palnąć psa pałką w łeb:shake:

Ja osobiście nie mam nic do tej reklamy jak ją pierwszy raz zobaczyłam to byłam w szoku, ale ludzie nie popadajmy w paranoje nie ma tam pokazanego jak on morduje tą łowieckę, a takowa jak już coś w naszej kulturze jest w menu.
Dla uspokojenia powiem wam, że wyczytałam na stronie TOZ-u że zajeli się tą reklamą a ja skromnie uważam, że w Polsce są o wiele bardziej poważne i prawdziwe przestępstwa na zwierzętach niż takie reklamy więc może zdałoby się najpierw zająć się tymi "prawdziwymi" przestępstwami a potem brać się za pierdoły??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02']Harnaś uratował owce bo był głodny... to tylko reklama, a że głupia, cóż i takie bywają... moim zdaniem przesadzacie.[/quote]
I to strasznie przesadzacie. Naprawdę - bywają poważniejsze problemy na tym świecie.
Idąc za sposobem rozumowania co niektórych - chyba wszyscy powinnyśmy zostać wegetarianami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WildH']Ale mój młodszy kuzyn ogląda takie rzeczy po grze w której zabija śmiejąc się. A potem jak zobaczył że oglądam filmiki na YouTube ze zwierzakami które przeznaczone są na zabicie, to zaczął mi opowiadać z uśmiechem jak to jego ciocia wsadziła kota do worka, przywiązała cegłę i wrzuciła do rzeki o_o.
Na tego mojego kuzynka [U]takie[/U] reklamy mają duży wpływ.[/quote]

co innego niektóre głupie gry a co innego reklamy. te zabijanki są irytujące, ale zwykłe reklamy... ta o Harnasiu nie pierwsza i nie ostatnia, która wam sie nie spodoba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...