Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='Lili8522']Dostałam info że to jet blok zaraz obok szkoły.

Babka mówiła, że duży pies jak ze zdjęcia, jest pewna w 99% z ładną kolorową obrożą :-o[/QUOTE]

Nie bardzo mogę tam znowu pojechać bo jestem okablowana (do jutra mam założonego Holtera). To trochę niewygodne i nie chcę też żeby mi wyszły złe wyniki. Bo jak jestem zdenerwowana to serce mi harcuje. Jutro rano to ściągają to dłużej się tam pokręcę.

Link to comment
Share on other sites

Jezu na tego Kopernika trzeba pojechać i zadzwonić facetowi do drzwi, np. zaoferować mu 50zł jak to faktycznie Drops, dla takiego pijaczyny to będzie kupa forsy... :(

Jeśli to faktycznie on i tak często znikają psy... to aż boję się pomyśleć co może się mu stać!!! :(
Liczy się czas, eh...

Od początku marca tam widują tego psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A plakaty wiszą tam? Jeśli tak, to przecież jest wzmianka o nagrodzie... Jaki inny cel miałby taki facet? Szczególnie, że Drops nie jest "łatwym" psem...[/QUOTE]

Plakaty dziewczyny rozwieszały i na drugi dzień zniknęły wszystkie...
Wszystkiego można się spodziewać, choćby np.umowy z chińskimi restauracjami, jezu...

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, nie nakręcajmy się...
Znikanie plakatów rzeczywiście dziwne, ale to jeszcze nic nie znaczy.
Inna sprawa, czy ktokolwiek, kto nie widział Dropsa na żywo będzie w stanie go rozpoznać. No i jak udowodnić w razie czego swoje prawo do tego psa?...

Link to comment
Share on other sites

nie powinnyście płacić temu facetowi, nawet jeśli w plakatach jest wzmianka o nagrodzie. Przecież on nie zawiadomił was, a jak będzie robił problemy musicie wezwać policję, pies ma czip a fundacja jest jego prawnym właścicielem. Rozumie, że jesteście w stanie zrobić wszystko aby Drops odzyskać ale zapłata za odzyskanie własnego psa to nie jest dobry pomysł. Jeśli facet ma złe intencje to w przyszłości wpadnie na pomysł zarabiania łatwej kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Spokojnie, nie nakręcajmy się...
Znikanie plakatów rzeczywiście dziwne, ale to jeszcze nic nie znaczy.
Inna sprawa, czy ktokolwiek, kto nie widział Dropsa na żywo będzie w stanie go rozpoznać. No i jak udowodnić w razie czego swoje prawo do tego psa?...[/QUOTE]

Drops jest zaczipowany, więc z udowodnieniem własności problemu nie będzie - oby to był on...

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Agulla, ja tylko myślę na gorąco, bo zależy na czasie.
Umowa adopcyjna nie jest ani na mnie ani na Lili, tylko na inną osobę z naszej fundacji, która przy powiadomieniu policji musiałaby być na miejscu.
Ale żeby powiadomić policję, musimy być pewne...

Dlatego gdyby udało sie komukolwiek zrobić zdjęcie, choćby z daleka... to byłaby wielka nadzieja :(

Link to comment
Share on other sites

To, że znikają plakaty w tej okolicy nie jest żadnym dowodem. U mnie na osiedlu, na każdej klatce są blaszane tabliczki przeznaczone do przyklejania ogłoszeń. Dozorca chodzi i notorycznie zdejmuje plakaty czy ulotki "żeby było czysto i schludnie".
Trzeba koniecznie sprawdzić co i jak.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochana Cioteczka Bgra zdeklarowała się dzisiaj podejść do gościa z jakimiś ulotkami pod
byle pretekstem może uda jej się zobaczyć psa......
no i zobaczymy czy to Drops czy nie.... [/B]

I wiecie co TG to też chyba fałszywy alarm, miałam dziś 2 tel o tym psie, dwie osoby wysłały mi zdjęcia tego samego psa ale to nie Drops... także może rzeczywiście jest zamknięty u tego gostka?????

Edited by Lili8522
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Dlatego gdyby udało sie komukolwiek zrobić zdjęcie, choćby z daleka... to byłaby wielka nadzieja :([/QUOTE]
Taki miałam plan.
Jakby ktoraś z was (bo ja juz sobie nie wierze , ze go poznam) mogła przejśc sie po tym budynku, niby ze szuka psa , który kogoś pogryzł??? Moze wtedy moznaby go zobaczyć??

W Zabrzu nie ma ani jednej chińskiej restauracji. Zdechły bar jest w Platanie, a witnamska padła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diora']To, że znikają plakaty w tej okolicy nie jest żadnym dowodem. U mnie na osiedlu, na każdej klatce są blaszane tabliczki przeznaczone do przyklejania ogłoszeń. Dozorca chodzi i notorycznie zdejmuje plakaty czy ulotki "żeby było czysto i schludnie".
Trzeba koniecznie sprawdzić co i jak.[/QUOTE]

Wszystkie??? Naprawde duzo wisiało... W koszulkach , wiec nie namokły

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522'][B]Kochana Cioteczka Bgra zdeklarowała się dzisiaj podejść do gościa z jakimiś ulotkami pod byle pretekstem może uda jej się zobaczyć psa......
no i zobaczymy czy to Drops czy nie.... [/B]

[/QUOTE]

Z ulotkami , to moze psa nie zobaczyć? Może o tym pogryzieniu powiedzieć? Tylko inaczej opisać? Np. mniejszy, szary, nie biały???

Link to comment
Share on other sites

Miałam tel.......... zwariuje za chwilę............ Gość widział psa obok Twarogu (?) przy torach kolejowych spacerował jak się jedzie na Wielowieś...... niby duży, niby jak Drops, niby z pomarańczową obrożą z łatami i drobnymi kropeczkami na ciele.... i miał brązowe koło oczu :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Nie bardzo mogę tam znowu pojechać bo jestem okablowana (do jutra mam założonego Holtera). To trochę niewygodne i nie chcę też żeby mi wyszły złe wyniki. Bo jak jestem zdenerwowana to serce mi harcuje. Jutro rano to ściągają to dłużej się tam pokręcę.[/QUOTE]

Nie żebym Cię na wyjazd namawiała, ale też miałam holtera i w nim zdecydowanie trzeba różne rzeczy robić, bo inaczej wynik niemiarodajny wychodzi.
Jak nie pokaże co się dzieje z sercem w różnych warunkach to badanie nic nie wnosi. A własnie ma pokazać ew zaburzenia;)

Kurcze żeby się w końcu udało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Taki miałam plan.
Jakby ktoraś z was (bo ja juz sobie nie wierze , ze go poznam) mogła przejśc sie po tym budynku, niby ze szuka psa , który kogoś pogryzł??? Moze wtedy moznaby go zobaczyć??

W Zabrzu nie ma ani jednej chińskiej restauracji. Zdechły bar jest w Platanie, a witnamska padła.[/QUOTE]

Nie ma szans, nie mamy ani transportu ani czasowych możliwości, żeby tam pojechać :placz:


[quote name='Lili8522']Miałam tel.......... zwariuje za chwilę............ Gość widział psa obok Twarogu (?) przy torach kolejowych spacerował jak się jedzie na Wielowieś...... niby duży, niby jak Drops, niby z pomarańczową obrożą z łatami i drobnymi kropeczkami na ciele.... i miał brązowe koło oczu :-o[/QUOTE]

I co teraz? :-(
Ponad 30km od Gliwic, ale wszystko możliwe... Kto tam może być???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nie ma szans, nie mamy ani transportu ani czasowych możliwości, żeby tam pojechać ?[/QUOTE]

wiem, BB daleko. Może Bgra wykorzystalaby motyw pogryzienia. Bo jak ktoś z ulotkami , to ludzie często drzwi nie otwierają. A jak otworzą to pies może być zamknięty w pokoju. Szczególnie plochliwy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Miałam tel.......... zwariuje za chwilę............ Gość widział psa obok Twarogu (?) przy torach kolejowych spacerował jak się jedzie na Wielowieś...... niby duży, niby jak Drops, niby z pomarańczową obrożą z łatami i drobnymi kropeczkami na ciele.... i miał brązowe koło oczu :-o[/QUOTE]

Może Tworogu

Link to comment
Share on other sites

Ja mam ok. 12 km do Tworoga, jedynie rowerem mogłabym tam podjechać, ale nie znam w ogóle tych miejsc w stronę Wielowsi. Znalazłam takie coś: [URL]http://tworog.pl/urzad-gminy/referaty[/URL], może zadzwonić do nich i spytać, kto u nich wyłapuje bezdomniaki i poprosić o pomoc... Mi telefon nawalił :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...