Jump to content
Dogomania

Fuks w typie flata ma dom?


mestudio

Recommended Posts

[quote name='mestudio']Wczoraj umarłam na zawał przez niego.....Nie wiem jakim cudem ogarnęłam temat.

Poszłam na pole z nim na 10 metrowej taśmie treningowej. Daleko od ulicy, ale ulicą biegł koń i on się nim zachwycił, widząc zapędy mocno złapałam smycz, a tu zonk, obroża się odpięła - miał taką zatrzaskową - zapięcie plastikowe. Pobiegł za koniem, bez agresji, a potem bawił się ze mną w podchody. Biegł do przodu i wracał do mnie i tak kilka razy aż w końcu poczuł jakiegoś stwora w zaroślach i zaczął zapalczywie kopać. Owinęłam mu smycz wokół szyi i poszliśmy do domu.
Był moment, że zwątpiłam tak daleko pobiegł, ale o dziwo wracał za każdym razem. Od dziś chodzi w metalowej kolczatce odwróconej.
Nie życzę nikomu takich przygód.[/QUOTE]

to wszystko przez te biegające ulicami konie, ja od dawna twierdzę, że to powinno być zabronione! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj Fuks odwiedził kolejny raz lecznicę. Leczenie jest skuteczne, dostał ostatnią serię zastrzyków i zalecenie kolejnych kąpieli w szamponie leczniczym aby pozbyć się wielkich płatów łupieżu.
Koszt wizyty 60 zł.

A, no i jest jednak złośliwcem i narwańcem, jak pakowaliśmy Wielkiego Szu do hotelu to wyrwał mi się i poleciał go zagryźć...głupek jeden.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola+Rani+Sari']Pooglądałam sobie Wielkiego Szu i wcale się nie dziwię, bo retrievery z nieznanych mi przyczyn często "nie lubią" ON-ków :shake:[/QUOTE]

Tylko on był dwa razy mniejszy od Wielkiego Szu. I dobrze że z dwóch jeden zachował w miarę spokój. I nie był to Fuks. Jednak płynąca krew molosa w Szu daje dużo.

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Na razie nie mam pojęcia. [SIZE=4][COLOR=#FF0000][B]Z trudem ogarniam rzeczywistość[/B][/COLOR][/SIZE]. Na konto wolę nawet nie zaglądać.
Ale będziemy negocjować z lecznicą. Ostatnio dobrze mi idzie, prawda mestudio?? :-D

TZmestudio[/QUOTE]
To co ma Ewcia powiedzieć ? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Wczoraj Fuks odwiedził kolejny raz lecznicę. Leczenie jest skuteczne, dostał ostatnią serię zastrzyków i zalecenie kolejnych kąpieli w szamponie leczniczym aby pozbyć się wielkich płatów łupieżu.
Koszt wizyty 60 zł.

A, no i jest jednak złośliwcem i narwańcem, jak pakowaliśmy Wielkiego Szu do hotelu to wyrwał mi się i poleciał go zagryźć...głupek jeden.[/QUOTE]

No głupek, trzeba przyznać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...