Jump to content
Dogomania

Fuks w typie flata ma dom?


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wieści o Fuksie mam każdego dnia i najczęściej są dobre, ale były i takie, że Fuks ugryzł synka pani Luizy w rękę, niestety była to ewidentna wina chłopca -ma on zwyczaj podchodzenia do psa z tyłu i rzucania się mu na plecy. Fuks spał a dziecko podeszło i nagle położyło się psu na plecy, bardzo uczulaliśmy panią na takie zachowania gdyż Fuks nie znosi samego klepania po zadku, a co dopiero takiego rzucania się.
Wytłumaczyłam, poprosiłam aby ciągle przypominać o tym chłopcu i podać mu przykład, jak on by się czuł gdyby spał, a nagle coś na niego spadło i przycisnęło.
Długo rozmawiałyśmy i wracałyśmy do tematu parę razy.
Ogólnie jest dobrze, Pani Luiza przesadziła jednak ze smaczkami i dziwnymi przysmakami i Fuks dostał mega uczulenia, bierze leki ma zakaz podjadania, weterynarz nakazał karmić go tylko suchą karmą w konkretnych ilościach, taką jak u nas i jest lepiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U Fuksa wszystko dobrze, dalej rozmawiamy z Panią Luizą prawie każdego dnia najczęściej na FB. Czasami telefonicznie. Pani Luiza jest bardzo dzielna i mądra przy tym. Naprawdę jestem pełna uznania bo Fuks to taki adh-dowiec odlotowiec.

Przepraszam, że rzadko tu zaglądam,ale mam mnóstwo piesków pod opieką wirtualną i fizyczną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...