Jump to content
Dogomania

Fuks w typie flata ma dom?


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mestudio']Florek już zapoznał się z całą naszą i nie naszą bandą. Jedynie koty mu pozostały do sprawdzenia, ale to już jutro. Na razie nikt nikogo nie zjadł, nawet nie było scysji. Chyba czuję się zawiedziony. Tak to byłoby co opisywać, jakieś mrożące krew w żyłach opowieści. A tak to nudy.....
Jest bardzo radosny i jak na razie zero agresji....

TZmestudio[/QUOTE]

Łomatulu ale nuuuuuuuudy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Fuks Florek spał dziś na werandzie, był bardzo grzeczny, nic nie narozrabiał.

Zamawiam karmę - czy Josera może być dla niego?
[FONT=Arial][COLOR=#3a3536]-z mięsem z nowozelandzkich małży
-dla psów z niedowagą[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Wazne,zeby bylo jak najmniej zboz i konserwantow.

Piekny pies, stojka wykonana profesjonalnie.

[url]https://lh5.googleusercontent.com/-FkzjMIhi--o/USo4eI66gzI/AAAAAAAALBg/DZ9b932_7h8/s640/g7%2520024.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ellig wyszukała karmę dla Ovki.
Nie jest popularna, a suczę pięknie się na niej ma.
Poza tym cena baaaaaardzo przystępna - raz w miesiącu zamawiamy za niecałe 100 zeta (z dostawą kuriera)
Koopska jak należy, sierść pięknościowo błyszcząca i wiecie co? śmierdziuchów nie puszcza :multi:
Ostatnio na spacerku pani jakowaś zdziwiła się okrutnie, że Ovka po sterylce nie tyje!
No, nie tyje, bo karma dobra (Saba) i duuuuuuuuuuuuuużo ruchu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']A tak, chcemy Sabę wypróbować na naszych psach, dostałam na nią namiary w zeszłym tygodniu. Na allegro 15 kg kosztuje 64 zł + wysyłka oczywiście.[/QUOTE]

Polecam - to naprawdę dobra i tania karma.
Ma dużo mięska :)
My kupujemy w e-pies.
Karma jest pakowana w zwykłe worki, co zniechęca nabywców.
Ponoć na tzw. "świecie" karmy nie są sprzedawane w oryginalnych, "markowych" opakowaniach tylko właśnie tak, jak Saba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A już myślałam, że TZ zawiedziony, że Fuks... nie pożarł tych niemęskich psich pokurczy! ;)
Zjawiskowy jest po prostu i pięknie się przy TZich kończynach dolnych prezentuje :)[/QUOTE]

Powiedziałabym nawet, że jest tak piękny, że dodaje uroku kończynom TZ :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']52% :)

[URL]http://www.e-pies.eu/138-saba[/URL]

Maja tutaj wyjatkowo dobre przysmaki dla psow, nie barwione, naturalnie wdzone:)[/QUOTE]
52% mięsa?? Toż to więcej niż w tradycyjnej ludzkiej kiełbasie!! Może i ja się skuszę??


Dziś delikatnie poczesałem Florka i sporo łusek odpadło. Starałem się mu nie porysować skóry ale widać było że sprawia mu to przyjemność.
Dobrze że już idzie ciepło, bo czasem się chłopak trochę trzęsie na spacerach. On ma spore ubytki sierści i zbytnio nie ma go co grzać.

TZmestudio

Edited by mestudio
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Przyjedziesz, czy mam wysłać? :-D
Były ostatnie dwie. Jedna do niewielkiej poprawki kombinerkami (trochę ciężko chodzą sprężyny).

TZmestudio[/QUOTE]

Jak fajnie! Dziękuję!!!
Wyślij, proszę :) Adres wysyłam na pw.
Podaj konto, to odeślę szybciutko pieniążki (nie zapomnij o kosztach przesyłki).
... i jeszcze jedno: mogę Cię prosić o tę poprawę kombinerkami? Bo nie mam kombinerek:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...