Jump to content
Dogomania

Mucha miniaturowa sznaucerka MA DOM- zostaje w DT


dorobella

Recommended Posts

Wcale nie bijesz rekordu , bo ja Dolara po 3 latach spuściłam ze smyczy.
2 . metrowa linka wcale nie jest taka długa, bo jak pies jest szybki, to można nie zdążyć jej nadepnąć. Szczerze powiem ,że ja naszych ŻADNYCH tymczasowiczów nie spuszczałam poza ogrodzonym szczelnie ogródkiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marako']Ja prowadzam na 5-metrowej lince, a jak pies już dojrzeje, to z tą linką puszczam. 5 metrów to już jest coś.[/QUOTE]

5 m daje szansę ,ze się dobiegnie i nadepnie.Chyba ,że jest ślisko i można szczupaka złapać jak pańcia poszukiwanej przez nas Miśki.

Link to comment
Share on other sites

Ja wolę taśmę od linki (łatwiej nadepnąć i lepiej ją widać). Kupiłam taką z bardziej śliskich w Decathlonie, mniej się zaczepia o krzaczory.

Ale i tak nawet na taśmie puszczam dopiero jak pies w miarę się trzyma człowieka, tylko np. boi się podejść (Joga klasyczny przykład, nie ma zamiaru uciekać, ale nie daje się blisko podejść). Bo uciekinier taki na daleki dystans, to i z linką pryśnie po horyzont (poprzednie tymczaski moje - Bajka, Heidi, Shila tak miały).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Ja wolę taśmę od linki (łatwiej nadepnąć i lepiej ją widać). Kupiłam taką z bardziej śliskich w Decathlonie, mniej się zaczepia o krzaczory.

Ale i tak nawet na taśmie puszczam dopiero jak pies w miarę się trzyma człowieka, tylko np. boi się podejść (Joga klasyczny przykład, nie ma zamiaru uciekać, ale nie daje się blisko podejść).

-to właśnie coś jak moja Mucha - jak na kolana-to ucieka, ale drepta za mną po mieszkaniu żeby ją drapać za uchem:-) , coś chyba na zasadzie(jak już któraś pisała wcześniej)-chciałabym, ale się boję.
Jeszcze i tak trochę czasu nam dam, zanim ją na tej lince puszczę:-) - wolę poczekać, niż ma mi prysnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabriela.boczarska']

Z kąpielą czekam aż jej się cała rana do końca zagoi- jeszcze ma jakieś 2 cm nie do końca zaschnięte.
Wczoraj chciałam jej łapy tylko umyć po spacerze- i muszę stwierdzić że będzie problem z kąpielą:-D.

[/QUOTE]

Ja moją sucz po sterylce- szyta była szwem śródskórnym, szwy rozpuszczalne cięcie niecałe 2 cm- wykapałam na 4 dni, bo śmierdziała. Starałam się nie zamoczyć jej okolic rany. Dodatkowo dawałam jej zastrzyki antybiotyk i lek p/bólowy, bo ją bolało.

Może się da obciąć, dużo zależy kto ją będzie obcinał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Ja moją sucz po sterylce- szyta była szwem śródskórnym, szwy rozpuszczalne cięcie niecałe 2 cm- wykapałam na 4 dni, bo śmierdziała. Starałam się nie zamoczyć jej okolic rany. Dodatkowo dawałam jej zastrzyki antybiotyk i lek p/bólowy, bo ją bolało.

Może się da obciąć, dużo zależy kto ją będzie obcinał.[/QUOTE]

Z Muchą był problem, żeby jej ranę przemyć rywanolem, więc wolałam nie ryzykować z kąpielą, a że aż tak bardzo nie śmierdzi, to lepiej było poczekać.
Z cięciem- u niej to było znacznie więcej niż 2 cm :-/, ale już zagojone i wszystko ok- przynajmniej ze zdrowiem fizycznym.

Link to comment
Share on other sites

i doszły :multi:

[URL=http://img46.imageshack.us/i/210320133384575x1024.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8274/210320133384575x1024.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img16.imageshack.us/i/210320133386575x1024.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4973/210320133386575x1024.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabriela.boczarska']Fryzjer umówiony.... na 5-tego kwietnia, koszt w granicach 80zł :-/ ( ja jak idę do fryzjera, to termin jest max za 2 dni, i za taką kwotę to miałam cięcie, farbowanie i modelowanie - fakt-pies ma więcej powierzchni owłosionej -ale żaby aż tyyyllleee za samo ścięcie :crazyeye:)[/QUOTE]
A gdzie jedziesz do Salonu Fryzjerskiego? Ja teraz korzystałam z Salonu Fryzjerskiego As w Lubinie przyjmują i w Polkowicach.Za obcięcie psa w typie pudla zapłaciłam 20zł tylko pojęczałam,że psiak ze schronu.Jak chcesz to mogę podać namiary.Pani ma bardzo fajne podejście do psiaków-polecam.
Jeszcze mam namiary na pana,ktry przyjeżdża do domu i kasuje 50zł za obcięcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabriela.boczarska']I skromnie proponuję zmienić opis wątku. Na ds :eviltong:. (To już ustalone z moim chłopem-Mucha zostaje!)[/QUOTE]

Dał się omotać kobitom? Super, chociaż zawsze szkoda mi utraty domów tymczasowych i że mniej bid uzyska pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...