Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

ja kiedys umowilam sie z dziewczynami z pracy na piwo w ogrodku na rynku, bo chcialy poznac mojego psa, a ona wtedy miala niecaly rok, chude dlugie lapy i wygladala jak paralityk-psi nastolat. i tez jednej sie wyrwalo "ooo ona wyglada jak ty!!!".

ale nie sadze, zeby miala na mysli "zadbanie", kolor wlasow tez nie, bo moj pies jest czarny, a ja blond...:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']A ja nie lubię jak mnie obcy ludzie zaczepiają na ulicy :eviltong: Pamiętam jak kiedyś jakiś facet przyglądał się chwilę małemu Boomiemu i w końcu powiedział "ale ma obłędne spojrzenie", później popatrzył na mnie i dokończył "jak jego pani", zmierzyłam go tylko tym swoim obłędnym spojrzeniem i szybko zamilkł :eviltong: :diabloti:[/QUOTE]
Ja miałam coś podobnego :evil_lol: Szłam z Larym i miałam bluzkę z przesadnym dekoltem bo się trochę rozciągnęła bo gówniana była. No i jakiś koleś patrzy na mnie tzn nie do końca na mnie, potem na Larego i "ale ładny piesek! zupełnie jak jego pani!". W ogóle podryw na psa zdarza się często :diabloti: Takie zagadywanie niby o pieska, ale wtedy ja już nie jestem taka wylewna, jeszcze nie zdarzył się taki z którym miałabym ochotę pogadać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']J "ale ładny piesek! zupełnie jak jego pani!". W ogóle podryw na psa zdarza się często :diabloti: [/QUOTE]
I to chyba nawet bardzo często :evil_lol: my mAMY TO szczęście, że mamy psy, które praktycznie każdy czlowiek zna :diabloti: takie teksty slyszalam setki razy, szkoda tylko, że od jakiś lamusów a nie fajnych facetów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']I to chyba nawet bardzo często :evil_lol: my mAMY TO szczęście, że mamy psy, które praktycznie każdy czlowiek zna :diabloti: takie teksty slyszalam setki razy, szkoda tylko, że od jakiś lamusów a nie fajnych facetów :evil_lol:[/QUOTE]

A na luszczanke podrywó nie masz? Bo mnie ostatnio "artysta" podrywał, chwalił się że miał cudowny sprzęt ale utopił i miał jakąś gównianą małpkę, zagadywał czy można znaleźć moje dzieła w sieci, zagadywał o muzykę. Przestał być gadatliwy jak przyszedł mój facet :diabloti:

[quote name='vege*']A ja mam powodzenie tylko u dzieci w granicach max 10 lat :( :evil_lol:[/QUOTE]
Możesz sobie zawsze wychować przyszłego faceta, jak Madonna :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Ja miałam coś podobnego :evil_lol: Szłam z Larym i miałam bluzkę z przesadnym dekoltem bo się trochę rozciągnęła bo gówniana była. No i jakiś koleś patrzy na mnie tzn nie do końca na mnie, potem na Larego i "ale ładny piesek! zupełnie jak jego pani!". W ogóle podryw na psa zdarza się często :diabloti: Takie zagadywanie niby o pieska, ale wtedy ja już nie jestem taka wylewna, jeszcze nie zdarzył się taki z którym miałabym ochotę pogadać :lol:[/QUOTE]
Lubię rozmawiać o psach, ale z ludźmi, których znam, dyskusje z przypadkowo spotkanymi osobami strasznie mnie nudzą i zazwyczaj korzystam z pierwszej lepszej okazji, żeby się ewakuować :diabloti: Na szczęście na pierwszy rzut oka wyglądam na bardzo mało sympatyczną, a wśród psiarzy na osiedlu prawie na pewno mam opinię niezłej zołzy :eviltong:

Nie był to raczej sposób na podryw, bo facet był ode mnie dużo starszy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']A na luszczanke podrywó nie masz? Bo mnie ostatnio "artysta" podrywał, chwalił się że miał cudowny sprzęt ale utopił i miał jakąś gównianą małpkę, zagadywał czy można znaleźć moje dzieła w sieci, zagadywał o muzykę. Przestał być gadatliwy jak przyszedł mój facet :diabloti:


Możesz sobie zawsze wychować przyszłego faceta, jak Madonna :razz:[/QUOTE]
Hahaha dobre :evil_lol:

Eeee chyba nie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mi się dziwnie gada z jakimiś ludźmi obcymi :evil_lol: od psich gadułek na łąkach szybko się odłączam, najczęściej jednak mnie zaczepiają ludzie w komunikacji miejskiej i na przystankach/ dworcach ;) we środę pani sprzątająca na dworcu powiedziała o Brumie, że ten piesek to grzeczniejszy niż niejeden pasażer :loveu::evil_lol: kiedyś też usłyszałam, że ten piesek to się z taką miłością na mnie patrzy ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi się czasem zdarzało mieć przypadkowe towarzystwo na spacerach, bo ktoś się uczepił i szliśmy razem, psy się bawiły itd.
Z wieloma ludźmi rozmawiałam, Jetsan bardzo przyciąga ludzi :evil_lol: A głupich komentarzy i tekstów na podryw też nie brakuje, ale z reguły na to nie reaguję, albo powiem coś chamskiego i mam spokój :) Ostatnio tylko ciągle się na mnie gapią, nawet z samochodów wyglądają, bo chodzę z trzema dość dużymi psami, a ja jestem drobną osóbką i pewnie wyglądam z tym stadem interesująco :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też zaliczyłam mase podrywów "na psa" :)

Jeden był tak natarczywy że wyczaił gdzie mieszkam i zaczął o tych samych godzinach wychodzić ze swoim psem wyczekując u mnie pod chatą :grins: koniec końców zmieniłam godziny i trasy spacerów bo się gościa trochę bałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']A ja mam powodzenie tylko u dzieci w granicach max 10 lat :( :evil_lol:[/QUOTE]
Hah, współczuje :eviltong: :diabloti: Facet jest jak wino, im starszy tym lepszy, oczywiście pod warunkiem, że nazywa się Alan Rickman, wygląda jak Alan Rickman i ma głos jak Alan Rickman :loveu: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Hah, współczuje :eviltong: :diabloti: Facet jest jak wino, im starszy tym lepszy, oczywiście pod warunkiem, że nazywa się Alan Rickman, wygląda jak Alan Rickman i ma głos jak Alan Rickman :loveu: :diabloti:[/QUOTE]

Miłość platoniczna? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Hah, współczuje :eviltong: :diabloti: Facet jest jak wino, im starszy tym lepszy, oczywiście pod warunkiem, że nazywa się Alan Rickman, wygląda jak Alan Rickman i ma głos jak Alan Rickman :loveu: :diabloti:[/QUOTE]
Bo tylko dzieci nie boją się do Nuki podchodzić to tak bywa :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Hah, współczuje :eviltong: :diabloti: Facet jest jak wino, im starszy tym lepszy, oczywiście pod warunkiem, że nazywa się Alan Rickman, wygląda jak Alan Rickman i ma głos jak Alan Rickman :loveu: :diabloti:[/QUOTE]

AMEN siostro! :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja przeżywam fascynację Jamesem McAvoyem :evil_lol: W roli Charlesa Xaviera był booooooski, i w Zakochanej Jane też i w ogóle nawet dupny film z nim jest mega :loveu:
Mógłby nawet zagrać Christiana Greya :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...