Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

[quote name='FredziaFredzia']Dwa kilo to nie tak dużo. Dacie radę ;)[/QUOTE]
Przy małym psie jednak dość sporo. Tym bardziej, że mieszka się z kochaną babcią, która nie wierzy, że psu starczy karma i choć ją proszę, grożę i nie wiem co robię, dalej psu podrzuca coś do jedzenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Przy małym psie jednak dość sporo. Tym bardziej, że mieszka się z kochaną babcią, która nie wierzy, że psu starczy karma i choć ją proszę, grożę i nie wiem co robię, dalej psu podrzuca coś do jedzenia...[/QUOTE]

Wtedy się zmniejsza porcję kamy ;) Ja tak robię :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Wtedy się zmniejsza porcję kamy ;) Ja tak robię :D[/QUOTE]
I zmniejszam ;). Ale często nie kontroluję tego, co i w jakich porcjach dostaje: potem tylko po kupskach poznaję, że dostał, bo luźniejsza/twardsza niż zwykle...

Link to comment
Share on other sites

W BC jest mega różnorodność wagowa (znam dorosłego samca, który waży 16kg, drugiego co waży 23kg, suki po 18kg i po 12kg, wszystkie te psy wyglądają normalnie), więc nie porównywałabym raczej. Jak Tic nie ma miednicy i żeber na wierzchu to nie ma sensu na siłę go tuczyć :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Przy małym psie jednak dość sporo. Tym bardziej, że mieszka się z kochaną babcią, która nie wierzy, że psu starczy
karma i choć ją proszę, grożę i nie wiem co robię, dalej psu podrzuca coś do jedzenia...[/QUOTE]

Powiedz jej, że będzie płacić za suplementy na stawy i późniejsze leczenie kontuzji spowodowane nadwagą. Na moich rodziców podziałało jak jeszcze z nimi mieszkałam. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']ja mam taki sam problem co naklejka.. moje psy są za chude :P

Mushu 19 kg wagi
Tic na 11 miesiecy 16 kg - nie ubolewam tutaj, ale ostatnio znalazlam bordera w wieku 8 miesiecy wazacego 21.5 kg....

Moj jest za chudy czy tamten za gruby? :o[/QUOTE]
16kg to może być trochę mało. Nie wiem jak wielkościowo, ale budową jest bardzo podobny do Raya, a on jakieś 18kg waży.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za odchudzanie Larego, bo ja teraz odchudzam czarne zło - przez jakiś czas piesałke było pod opieką rodziny i ostatecznie jest klocem straszliwym :mdleje:, ale na szczęście nadszedł koniec upałów, więc spacerki, frisbowanko, piłeczki i jakoś to będzie. I tak fajnie masz, że Lary biega z psami, Zu się brzydzi i nie biega, bo fuj :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aż tak cudownie Lary nie biega z tymi psami :diabloti: W sensie na początku trochę poszaleje, potem ewetualnie jak któryś go zmusi a tak to spaceruje z ogonem w górze jak boss i patroluje stado :evil_lol: Ale przynajmniej się nie brzydzi, da się zachęcić do zabawy. Wie wymagam też od niego wielkich szaleństw bo we wrześniu kończy 5 lat, to już poważny pies jakby nie patrzeć. Tzn. poważny w stosunku do innych psów bo w stosunku do ludzi dalej jak pajac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']16kg to może być trochę mało. Nie wiem jak wielkościowo, ale budową jest bardzo podobny do Raya, a on jakieś 18kg waży.[/QUOTE]
Tic jest drobniejszy od Raya, on tak wygląda bo futro, a tak jest drobny dość. niewiem ile ma wzrostu bo jak zwykle zapodział się gdzieś centymetr :D

Link to comment
Share on other sites

Tak, spełnieniem moich marzeń jest tardy, uparty terierek :eviltong: Przerobiłam już terierka, tęsknie, brakuje mi ale nie, nie teraz ani przez najbliższe 10 lat. Zbuduję swój ogromny piękny dom przy lesie to zaszaleję, póki co nawet nie wiem czy skończe studia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...