Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

[quote name='Rinuś']Miłość platoniczna? :diabloti:[/QUOTE]
Tak, jedna z niewielu :)

Rickman mógłby być moim dziadkiem, ale i tak go uwielbiam, ma w sobie COŚ co przyciąga jak magnes i albo się TO dostrzega albo nie, poza tym jest świetnym aktorem i ma niesamowicie zniewalający głos :loveu:

Snape'a też bardzo lubię, fajna postać ;)

[quote name='Rinuś']ja też nie...ale może nie to pokolenie jesteśmy :diabloti:[/QUOTE]
Nie dziwię się, że nie kumasz, masz po prostu inny gust ;) Przykładowo, ja uwielbiam "Nothing Else Matters" zespołu Metallica, a Ty na FB zachwycałaś się kiedyś "Ona Tańczy Dla Mnie" Weekend'u :eviltong: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']wali mnie to czy pantofel.. neich wam sie nie podoba, wiecej dla mnie :D

przynajmniej czekał na swja ukochana, a nie ja wiekszosc juz by przeleciała połowe miasta :D[/QUOTE]


ja tez z ekipy goslinga jestem

jeden z nielicznych nie-brunetów który ma w sobie to coś :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']

Nie dziwię się, że nie kumasz, masz po prostu inny gust ;) Przykładowo, ja uwielbiam "Nothing Else Matters" zespołu Metallica, a Ty na FB zachwycałaś się kiedyś "Ona Tańczy Dla Mnie" Weekend'u :eviltong: :diabloti:[/QUOTE]

uff, ze mną jeszcze nie jest tak źle, żeby się 'ona tańczy dla mnie' zachwycać... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja od 2 tygodni codziennie słucham tego :loveu:

[video=youtube;K8nrF5aXPlQ]http://www.youtube.com/watch?v=K8nrF5aXPlQ&list=FL1B18ZczmTgA4Su_mTwr9Dg& index=22[/video]

Na przemian z The Pretty Reckless, w ogóle mam rozstrzał gatunkowy bo słucham muzyki od Kazika do dubstepu :evil_lol: A taka mhroczna kiedyś byłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']
Nie dziwię się, że nie kumasz, masz po prostu inny gust ;) Przykładowo, ja uwielbiam "Nothing Else Matters" zespołu Metallica, a Ty na FB zachwycałaś się kiedyś "Ona Tańczy Dla Mnie" Weekend'u :eviltong: :diabloti:[/QUOTE]
hahaha ja też lubię "Nothing Else Matters" :eviltong: a Ona tańczy dla mnie bardzo milo mi się kojarzyło,a jednocześnie to była beka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']hahaha ja też lubię "Nothing Else Matters" :eviltong: a Ona tańczy dla mnie bardzo milo mi się kojarzyło,a jednocześnie to była beka :diabloti:[/QUOTE]
Widzisz, Ty nie kumasz dlaczego uwielbiam Alana Rickmana i ile dałabym za kilka chwil spędzonych w jego towarzystwie, a ja nie kumam jak taka piosenka może się komuś miło kojarzyć :diabloti: Czasem, żeby zrozumieć trzeba najpierw poczuć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Nie znacie się, najcudowniejszy jest Johnny Depp :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]

:loveu::loveu: lubie to;)



Mnie z psem zaczepiają tylko jakieś starsze babcię albo dzieci tak do +10. Co innego jak biegam wtedy wszyscy dopinguja chyba tragicznie wtedy wyglądam;)

Link to comment
Share on other sites

e tam co to za faceci :shake: Najlepszy jest Taylor Lautner :loveu:

Mnie też nie zaczepiają jak jestem z psem :lol: tzn 2 kumpli z klasy mnie kiedyś zaczepiło na ulicy to o mało nie zostali wykastrowani przez Kale :evil_lol: pare osób naciągało mnie bym poszła z K na obrone :lol: stwierdziłam że lepiej nie bo K celuje zawsze w to samo miejsce :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Chrzanić że to galeria Larego :diabloti: Bezapelacyjnie najprzystojniejszy i najcudowniejszy jest ten pan:

[IMG]http://images5.fanpop.com/image/photos/25200000/CW-Fall-Launch-Party-2011-joseph-morgan-25247176-667-1000.jpg[/IMG][IMG]http://www.josephmorgan.org/wp-content/uploads/2011/11/130ec3f024efa858_joseph-morgan.jpg[/IMG]

W czym tkwi sekret? W jego głosie i akcencie :loveu:

Edited by Fauka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...