Jump to content
Dogomania

Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 901
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

;-( tyle się już widziało a ciągle nie mogę uwierzyć, że po świecie chodzą takie bidy i przez tyle czasu nikt im nie pomoże. obojętność, znieczulica, brak słów... trzymam kciuki za bidę. dajcie znać, jeśli będzie konieczna jakaś jeszcze pomoc nie tylko finansowa.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wyczytałam na Facebooku to:
Nasza dziewczynka dostała imię - teraz jest to LUSIA :)
Dzisiaj jej tymczasowa opiekunka idzie z niż do weta, a potem Lusia jedzie do domowego hoteliku dla starszych psów. Szczegółów lokalizacji ani finansowych nie znam :(
Wiem tylko, ze Paulina, u której jest teraz Lusia musi ją oddać, bo wyjeżdża i dlatego nie będzie mogła się nią zajmować, a nie z innych powodów.
No i najważniejsze, że podobno Lusia ma się lepiej, ma apetyt, pęcherz się zmniejsza, a dzisiaj (chyba) to nawet zamerdała ogonkiem :loveu:

Z chwilę uzupełnię rozliczenia, bo mamy nowe wpłaty dla Lusi :multi:

Link to comment
Share on other sites

Tyle wiem co wyczytałam na Facebooku:
[URL]https://www.facebook.com/events/215307131941326/215657435239629/?comment_id=216152271856812&notif_t=event_mall_reply[/URL]

A to tekst, który przekopiowuje:
[I]Kochani...pomagamy psince...Paulina, dotychczasowa Wspaniała Opiekunka z powodu wyjazdu nie jest w stanie już opiekować się Lusią. Psinka pojedzie teraz na diagnostykę i leczenie do Katowic. Potem trafi do b.dobrego hoteliku pod Częstochową, gdzie będzie miała opiekę 24h, Lusia musi przyjmować codziennie insulinę i inne leki.

ZATEM RUSZAMY Z POMOCĄ TEMU KOCHANEMU PSIAKOWI...
PROSIMY O WPŁATY NA LECZENIE I UTRZYMANIE LUSI...CHOĆ MA 16LAT MA WOLĘ ŻYCIA, JEST SŁODKA I ZABAWNA. DOCELOWO BĘDZIEMY JEJ SZUKAĆ NIE DT A DS!

A TERAZ KOCHANI PROSIMY O WPŁATY BY POMÓC LUSI...
(wszelkie inne zbiórki nas nie dotyczą poza tą, którą tu organizujemy)

Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt
MONDO CANE
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola

dalej jest nr konta do wpłat, ale inny niż nasz tutaj, należący do tej fundacji.[/I]


Czekam na głos danavas w tej sprawie, bo ten wątek idzie zupełnie dwutorowo, jakby całkowicie niezależnie.
Danavas - nie mam też danych od Isadora w sprawie przekazania funduszy.

Odezwijcie się kompetentne Cioteczki :*

Link to comment
Share on other sites

To może ja pozwolę sobie skopiować z fb
[B][SIZE=3]"[/SIZE][/B][SIZE=4]Czekamy na wizytę u weta w Katowicach i uzgodnienie terminu przewiezienia Lusi do hoteliku.
Widzę, że porobione już zostały wpłaty - rozliczenie zrobię w niedzielę lub poniedziałek."

Oświadczam również, że Agnieszka W. jest na tym wydarzeniu osobą niemile widzianą - nie popieramy wywożenia psów do Niemiec, Lusia też nie pojedzie.
Jeśli zrobiła coś pozytywnego dla Lusi należy jej podziękować, ale od teraz nie będzie miała wpływu na los Lusi.

Dziękuję za zaufanie - w imieniu Mondo Cane i OTOZ Lubliniec - sunia będzie zaopiekowana i znajdziemy jej dom - głęboko w to wierzę - dom w Polsce - zaznaczam."

i link do fb
[SIZE=3][URL]https://www.facebook.com/events/215307131941326/?ref=3#!/events/215307131941326/[/URL][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że pytam, ale łatwiej mi będzie się poruszać po temacie kiedy się dowiem - kto to jest[SIZE=4] [/SIZE][SIZE=2]Agnieszka W.[/SIZE]?
Żebym nie palnęła jakiejś głupoty.
Proszę o decyzję w sprawie przelania pieniędzy Lusi. Może ktoś decyzyjny w tej sprawie się do mnie odezwie?
Będzie mi miło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Hope - oki, to napiszę do nich :) Ja myślałam, że Isadora się do mnie odezwie, bo taką miałam wczoraj informację :)



ewu - masz zapchaną skrzynkę! Nie mogłam już Ci odpisać :)[/QUOTE]
W imieniu Isadory myślę,że mogę Cię bardzo przeprosić...w nocy odszedł za TM Sopelek od Celinki...myślę,że jak się Cioteczka jakoś pozbiera,to na pewno się odezwie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Przepraszam, że pytam, ale łatwiej mi będzie się poruszać po temacie kiedy się dowiem - kto to jest[SIZE=2]Agnieszka W.[/SIZE]?
Żebym nie palnęła jakiejś głupoty.
Proszę o decyzję w sprawie przelania pieniędzy Lusi. Może ktoś decyzyjny w tej sprawie się do mnie odezwie?
Będzie mi miło :)[/QUOTE]
To muszą dziewczyny , które są w temacie decydować. Pojawią się ,pewnie dzisiaj Walentynkują:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...