Jump to content
Dogomania

Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 901
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anica'].... Chyba dobre?!... Czy ten duży brzucho, był spowodowany tą połknięta gumą?.... Lusieńka , teraz już będzie tylko lepiej:)[/quote]
guma nie poczyniła żadnych zniszczeń w żołądku. Nie tkwiła tam długo. Aczkolwiek....ciężko powiedzieć. żoładek wygladał jakby początek jego skrętu miała nastąpic lada moment. Stąd decyzja o natychmiastowej operacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Deklarowałam wpłaty na Lusię, bardzo proszę o przypomnienie ile i konto na PW.[/QUOTE]

Agusia, pisałaś:
[quote name='agusiazet']Boże, jaka bida z nędzą:-(

Teraz już jestem bez kasy na pomoc, ale po 22 II wspomogę sunię. Mogę zadeklarować 20 zł, stałej przez rok i jednorazowo 100 zł. Czy ktoś był z nią u weta? Ten brzuszek ma dziwnie okrągły, czy to guz?[/QUOTE]

Dane do przelewu podam Ci na priv. Dziękujemy :***

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Przelałam na podane mi na PW konto 100 zł wsparcia jednorazowego dla Lusi oraz 20 zł deklaracji za luty. Proszę o potwierdzenie na wątku jak dojdą:) Jak zdrowie Lusi?[/QUOTE]


Przed chwilą sprawdzałam konto - jeszcze nie ma. Myślę, że jutro już wpłata dotrze :)
Wtedy tez uzupełnię rozliczenie :) Ale już teraz BARDZO DZIĘKUJĘ W IMIENIU LUSI :***

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...