Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

Z bazarku który był robiony na Bostona mamy 255 zł, Boston już w DS, więc pieniążki przekazujemy na Czakiego
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239486-koniec-rozliczam-czego-tu-nie-ma-dla-Bostona-do-01-03-2013[/url]
Ninuś, ja Ci przelałam 255 - 70 zł = 185 zł, bo 70 zł zapłaciłam w niedzielę za hotelik.
Rachunek odbierzemy jak pojedziemy po Czakiego to wstawię na wątek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Z bazarku który był robiony na Bostona mamy 255 zł, Boston już w DS, więc pieniążki przekazujemy na Czakiego
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239486-koniec-rozliczam-czego-tu-nie-ma-dla-Bostona-do-01-03-2013[/URL]
Ninuś, ja Ci przelałam 255 - 70 zł = 185 zł, bo 70 zł zapłaciłam w niedzielę za hotelik.
Rachunek odbierzemy jak pojedziemy po Czakiego to wstawię na wątek:)[/QUOTE]

Ok Myszko, gdy dotrą pieniążki to potwierdzę.

Link to comment
Share on other sites

To może ja napisze ;) Byłyśmy dzisiaj na wizycie z Myszką i Gabi ;)
Wizyta wypadła bardzo pomyślnie, więc zdecydowałyśmy, że przywieziemy dzisiaj Czakusia :)


Daniel i jego mama to bardzo fajni ludzie ;) Skłamałabym, gdybym napisała, że coś nam nie pasowało ;)
Na każde pytanie, które zadałyśmy padała taka odpowiedź jaką chciałybyśmy usłyszeć ;)

Czakuś był troszkę rozkojarzony jak go zawiozłyśmy, latał po mieszkaniu a najbardziej interesowała go świnka morska ...

Oczywiście nie wytrzymałam i zadzwoniłam przed chwilką do pani Joli, jechała już do pracy :lol:
Mówiła, że byli już na dwóch spacerkach, Czakuś się uspokoił , jeśli chodzi o tą biedną świnkę;)

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Czakuś ostatnio za dużo miał tych zmian i oby ta zmiana była już ostatnia...

Czekamy teraz na relacje od Daniela ;) Daniel przeproś mamę, że dzwoniłam, ale po prostu musiałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest lekarzludowy

[quote name='AgusiaP']To może ja napisze ;) Byłyśmy dzisiaj na wizycie z Myszką i Gabi ;)
Wizyta wypadła bardzo pomyślnie, więc zdecydowałyśmy, że przywieziemy dzisiaj Czakusia :)


Daniel i jego mama to bardzo fajni ludzie ;) Skłamałabym, gdybym napisała, że coś nam nie pasowało ;)
Na każde pytanie, które zadałyśmy padała taka odpowiedź jaką chciałybyśmy usłyszeć ;)

Czakuś był troszkę rozkojarzony jak go zawiozłyśmy, latał po mieszkaniu a najbardziej interesowała go świnka morska ...

Oczywiście nie wytrzymałam i zadzwoniłam przed chwilką do pani Joli, jechała już do pracy :lol:
Mówiła, że byli już na dwóch spacerkach, Czakuś się uspokoił , jeśli chodzi o tą biedną świnkę;)

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Czakuś ostatnio za dużo miał tych zmian i oby ta zmiana była już ostatnia...

Czekamy teraz na relacje od Daniela ;) Daniel przeproś mamę, że dzwoniłam, ale po prostu musiałam ;)[/QUOTE]

Damian* :).

Nie ma sprawy, na pewno nic się nie stało. Świnka czuje się już swobodniej mimo zachowania Czakusia wobec niej. Za każdym razem gdy tylko świnka narobi hałasu, to Czaki co najwyżej rzuci okiem, a nawet już nie będzie zwracał uwagi, jeśli tylko się go upomni. Jeśli chodzi o samego Czakiego, to bardzo fajny pies. W tej chwili spokojnie odpoczywa. Przypuszczam, że przez pierwszą noc nie powinno być żadnego problemu, gdyż Czaki nieszczególnie wykazuje, że powinien takowe sprawiać.

W imieniu siebie i pewnie również mamy dziękujemy za zaufanie. Postaramy się z siebie dać jak najwięcej Czakusiowi, tak aby wreszcie otrzymał świetny, i przede wszystkim stały dom.

@edycja

Jeszcze od siebie mogę dodać, że najprawdopodobniej na spacer z Czakim będę brał telefon i porobię jakieś zdjęcia, które po powrocie do domu wrzucę tutaj. Prędzej czy później jakieś się pojawią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lekarzludowy']Damian* :).

Nie ma sprawy, na pewno nic się nie stało. Świnka czuje się już swobodniej mimo zachowania Czakusia wobec niej. Za każdym razem gdy tylko świnka narobi hałasu, to Czaki co najwyżej rzuci okiem, a nawet już nie będzie zwracał uwagi, jeśli tylko się go upomni. Jeśli chodzi o samego Czakiego, to bardzo fajny pies. W tej chwili spokojnie odpoczywa. Przypuszczam, że przez pierwszą noc nie powinno być żadnego problemu, gdyż Czaki nieszczególnie wykazuje, że powinien takowe sprawiać.

W imieniu siebie i pewnie również mamy dziękujemy za zaufanie. Postaramy się z siebie dać jak najwięcej Czakusiowi, tak aby wreszcie otrzymał świetny, i przede wszystkim stały dom.[/QUOTE]

O matko przepraszam Damian:oops::oops::oops:
Pięknie dziękujemy, że od razu napisałeś co tam u Was słychać:lol:
Napisz tylko proszę jak na spacerkach, ja rozmawiałam z Twoją mamą bardzo króciutko ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest lekarzludowy

[quote name='AgusiaP']O matko przepraszam Damian:oops::oops::oops:
Pięknie dziękujemy, że od razu napisałeś co tam u Was słychać:lol:
Napisz tylko proszę jak na spacerkach, ja rozmawiałam z Twoją mamą bardzo króciutko ;)[/QUOTE]

Czaki zachowywał się normalnie, w okolicy były gołębie i inne psy za którymi tylko się oglądał. Znalazł się tylko jeden mniejszy od niego przed blokiem jeszcze na którego chwilę poszczekał, podskakiwał, ale to żaden problem. Zachowywał się jak każdy inny pies. Na smyczy zresztą trochę rwie, ale to tylko kwestia czasu :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lekarzludowy']Czaki zachowywał się normalnie, w okolicy były gołębie i inne psy za którymi tylko się oglądał. Znalazł się tylko jeden mniejszy od niego przed blokiem jeszcze na którego chwilę poszczekał, podskakiwał, ale to żaden problem. Zachowywał się jak każdy inny pies. Na smyczy zresztą trochę rwie, ale to tylko kwestia czasu :).[/QUOTE]

Ufff to bardzo się cieszę :) Na smyczy troszkę ciągnie, ale myślę, że szybko się nauczy :)
Damian bardzo Cię proszę napisz jutro jak tam Czakuś ;)

Link to comment
Share on other sites

Agusia już wszystko napisała:lol:

Akcja była błyskawiczna.

Ludzie super, więc nie było na co czekać.

Mam nadzieję, że to domek Czakiego już na zawsze:loveu:

Damian dziękujemy za wieści na bieżąco i oczywiście prosimy o więcej.

Dodam tylko, że Czaki zamieszkał niedaleko mnie, więc jest szansa, że czasem go spotkam na spacerze.

Ogromnie się cieszę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czaki to fajny pies z charakterem. I tulaśny :) Nie miał chłopak szczęścia i w poprzednim domku nie pasował do wizji.... Pies jak człowiek- ma swoje dobre i złe strony. A z ideałami byłoby bardzo nudno!
Znam wieeeeeeele psów dużo trudniejszych od niego. On jest po prostu psem. I to sympatycznym do tego.
Damian- życzę Czakiemu i Wam wiele lat wspólnego życia z uśmiechem :) Temu psu należy się w koncu dom, w którym będzie kochany za to że jest a nie postrzegany jako pluszowa zabawka!

Link to comment
Share on other sites

Damian, bardzo dziękujemy za relację:):), bardzo miło było Was poznać:)
Trzymam kciuki żeby problemów było jak najmniej, świnki pilnuj i będzie dobrze.
Myślę że go pokochacie a on Was:)

A ja melduję że otrzymałam z hoteliku zwrot 30 zł
Czakuś był w hoteliku 3 dni x 10 zł + 10 zł puszka z jedzeniem = 40 zł.
Ninuś zaraz Ci przeleję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Damian, bardzo dziękujemy za relację:):), bardzo miło było Was poznać:)
Trzymam kciuki żeby problemów było jak najmniej, świnki pilnuj i będzie dobrze.
Myślę że go pokochacie a on Was:)

A ja melduję że otrzymałam z hoteliku zwrot 30 zł
Czakuś był w hoteliku 3 dni x 10 zł + 10 zł puszka z jedzeniem = 40 zł.
Ninuś zaraz Ci przeleję:)[/QUOTE]

wow...ciotki...co za niesamowite wieści!! Czakusiu, oby tym razem,....musi się udać!
ale się ciesze, pozdrawiam gorąco nowy domek Czakulka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']wow...ciotki...co za niesamowite wieści!! Czakusiu, oby tym razem,....musi się udać!
ale się ciesze, pozdrawiam gorąco nowy domek Czakulka:)[/QUOTE]

Skoro Stefcia, Bongo i Czaki w nowych domach to teraz czas na Koreczka:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']wow...ciotki...co za niesamowite wieści!! Czakusiu, oby tym razem,....musi się udać!
ale się ciesze, pozdrawiam gorąco nowy domek Czakulka:)[/QUOTE]
Wracając policzyłyśmy że to już 6 miejsce Czakusia nie licząc właścicieli którzy go wyrzucili:
DT u Gabi
DT u Stepelki
Niby DS w Myszkowie
DT u Raczyny
Hotelik w Preczowie
no i mam nadzieję że już teraz docelowy DS
Wystarczy już tych wędrówek ludów:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Wracając policzyłyśmy że to już 6 miejsce Czakusia nie licząc właścicieli którzy go wyrzucili:
DT u Gabi
DT u Stepelki
Niby DS w Myszkowie
DT u Raczyny
Hotelik w Preczowie
no i mam nadzieję że już teraz docelowy DS
Wystarczy już tych wędrówek ludów:)[/QUOTE]

Zgadzam się, dosyć tych podróży i zmiany miejsc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...