Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

Dzisiaj Czakuś był na działce(są nowe zdjęcia)jest też filmik gdzie szalał jak opętany :lol: którego wcześniej nie widziałam,ale czy nowy nie wiem ;) myślę,że choćbym go tu przekleiła to i tak kto nie jest na FB nie będzie go widział :shake: mam nadzieję,że Państwo wyślą ten filmik(jeśli jest świeżutki) żeby wszyscy mogli go tu zobaczyć :)

Edited by halszka
literówka ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']Dzisiaj Czakuś był na działce(są nowe zdjęcia)jest też filmik gdzie szalał jak opętany :lol: którego wcześniej nie widziałam,ale czy nowy nie wiem ;) myślę,że choćbym go tu przekleiła to i tak kto nie jest na FB nie będzie go widział :shake: mam nadzieję,że Państwo wyślą ten filmik(jeśli jest świeżutki) żeby wszyscy mogli go tu zobaczyć :)[/QUOTE]


jeśli trwa około 7 minut to z wczoraj, bo wczoraj rozmawiałam z panią Dorotką ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dziewczyny wczoraj przeżyłam chwilę grozy...:shake::shake::shake:

Jadę autem, dzwoni pani Dorotka od Czakusia

I mówi do mnie, że muszą Czakusia oddać...
Ja pytam dlaczego...czy coś się stało
To trwało sekundy, ale ja w głowie już myślę, Boziu co my teraz z nim zrobimy...
Słuchajcie myślałam, że zejdę, ciśnienie mi się podniosło...


A pani Dorotka no to

Musimy go oddać do programu Mam Talent :):):)

Aż mi się ryczęć chciało takie to były dla mnie emocje.

Pani Dorotka mówi, że jak wraca z pracy do domu to Czakuś dosłownie śpiewa z radości :):):)
Często siedzą, patrzą na niego i nie mogą uwierzyć, jak ktoś mógł wyrzucić takie cudo :):):)
Pani Dorotka mówiła, że w sumie to Czakuś jest rozpieszczany bardziej niż ich poprzedni piesek :)
Tamten czasami pokazywał na nich zęby a Czakuś to taki pieszczoch :):):)
Zaraz będą zdjęcia a filmik prześlę Eluni, bo nie potrafię go nawet otworzyć ...:oops::oops::oops:
Może Elunia da radę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dziewczyny wczoraj przeżyłam chwilę grozy...:shake::shake::shake:

Jadę autem, dzwoni pani Dorotka od Czakusia

I mówi do mnie, że muszą Czakusia oddać...
Ja pytam dlaczego...czy coś się stało
To trwało sekundy, ale ja w głowie już myślę, Boziu co my teraz z nim zrobimy...
Słuchajcie myślałam, że zejdę, ciśnienie mi się podniosło...


A pani Dorotka no to

Musimy go oddać do programu Mam Talent :):):)

Aż mi się ryczęć chciało takie to były dla mnie emocje.

Pani Dorotka mówi, że jak wraca z pracy do domu to Czakuś dosłownie śpiewa z radości :):):)
Często siedzą, patrzą na niego i nie mogą uwierzyć, jak ktoś mógł wyrzucić takie cudo :):):)
Pani Dorotka mówiła, że w sumie to Czakuś jest rozpieszczany bardziej niż ich poprzedni piesek :)
Tamten czasami pokazywał na nich zęby a Czakuś to taki pieszczoch :):):)
Zaraz będą zdjęcia a filmik prześlę Eluni, bo nie potrafię go nawet otworzyć ...:oops::oops::oops:
Może Elunia da radę ;)[/QUOTE]

Aguś, wyobrażam sobie co przeżyłaś.

Kochany Czakunio:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Czakuś ma naprawdę wspaniały dom, który stale przesyła zdjęcia i wiadomości:)

Oto najświeższe

"Witam Panią Pani Agnieszko.

Pogoda już nie jest taka ładna ale jak tylko się daje to jeżdzimy na działeczkę z naszym Słoneczkiem na godzinkę lub dwie.Na działce nie robiłem mu ostatnio zdjęć bo były liście do palenia.:
 
23wr8r4.jpg
 
2irah3r.jpg
 
2196p2e.jpg
Link to comment
Share on other sites

Takich domków jak na lekarstwo a Czakusiowi trafił się domek jak marzenie :):):)

Przy każdej adopcji Czakusia mówiłyśmy o zachowaniach Czakusia i myślę, że to był dobry powód, żeby go oddać bo się nie wpasował w obrazek domowników...

W końcu znalazł kochanych ludzi i oni jakoś nie mają z nim problemów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...