Jump to content
Dogomania

Ferduś z Olkusza już w cudownym domku!!


zolziatko

Recommended Posts

[quote name='Jota67']Spróbuję jutro trochę porozsyłać wątek.... nie wiem ja pomóc. Może ktoś mógłby ma fb, ja nie mam tam konta....:([/QUOTE]

Jota, ja na wątek chłopaczka trafiłam przez przypadek, ogłosiłam go, bo niestety tyko tyle mogłam:(
Na DT nie mam żadnego pomysłu, co najwyżej płatne, a fb też nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Według zdjęć od misiaa (na wątku Olkuskim) mały nadal jest...
Trzeba mu pomóc ... szukamy pilnie DT... ja mogę zadeklarować stałą kwotę miesięczną na niego ... 50 zł... potrzbny nam na CITO dom tymczasowy.. Pomóżcie taki znaleźć...[/QUOTE]

Właśnie miałam to samo napisać, bo zobaczyłam zdjęcia na wątku olkuskim.
Wchodzisz w "edycję posta" i "zaawansowaną edycję".
Strasznie mało tu ludzi, trzeba zwołać Ciotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Według zdjęć od misiaa (na wątku Olkuskim) mały nadal jest...
Trzeba mu pomóc ... szukamy pilnie DT... ja mogę zadeklarować stałą kwotę miesięczną na niego ... 50 zł... potrzbny nam na CITO dom tymczasowy.. Pomóżcie taki znaleźć...[/QUOTE]

tak psiak się znów pojawił i trzeba znaleźć mu DT, bo pewnie lada moment znowu zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach.....
tak niestety tam jest.. dziś jest a jutro może być już martwy.
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xSpqB8osfjA/URlDBeIZL9I/AAAAAAAAJeg/n__rcALvSKg/s512/DSC04218.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...