Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='monia3a']Muszę kupić porządną szczotę do dłuższej sierści. Nie mam czym wyczesać Harrego :( mojej Kiary się do tego nie nadaje ...
Kurcze, a może zawieść go na kąpiel i czesanie ?? Wiecie gdzie robią to dobrze i za ile ??[/QUOTE]
Na pewno dobrze czesze , pierze ,ścina p.Ula . jeżdżę z psem to wiem.polecam, chociaż cenowo to wcale nie jest najtańsza ale napawdę bardzo dobra." [COLOR=black][B]PSI SALON Urszula Anna Todorczuk[/B][/COLOR]

***PSI SALON***

ul.Upalna 1A lok.28

tel.796 281 076

*
*strzyżenie
*trymowanie
*kąpiele również dużych ras
*pielęgnacja i strzyżenie kotów
*

Podaj hasło a 10% z usługi przekażę dla KOTKOWA

Link to comment
Share on other sites

Jakiś wysyp biegających psów - na Pogodnej/Zachodniej biega dziś od rana taki labkowaty pies (większy tylko znacznie). Jest w obroży, ale ani mojemu TŻ-owi rano, ani mi teraz, nie dał do siebie podejść, żeby sprawdzić, czy adresatki nie ma. Nie widziałyście żadnych ogłoszeń, że zwiał komuś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuanna']Jakiś wysyp biegających psów - na Pogodnej/Zachodniej biega dziś od rana taki labkowaty pies (większy tylko znacznie). Jest w obroży, ale ani mojemu TŻ-owi rano, ani mi teraz, nie dał do siebie podejść, żeby sprawdzić, czy adresatki nie ma. Nie widziałyście żadnych ogłoszeń, że zwiał komuś?[/QUOTE]
Zwiał, ale ten z porannego jest bez obroży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuanna'] Nie widziałyście żadnych ogłoszeń, że zwiał komuś?[/QUOTE]

Patrzyłam ogłoszenia i nigdzie nic nie ma, bo w schronisku jest też labrador przywieziony z Berlinga :/ i myślałam że może ktoś ogłoszenia dał na portale, patrzyłam dziś na przystanki i nic... :(

[quote name='jaanna019']Zwiał, ale ten z porannego jest bez obroży.[/QUOTE]

jaki z porannego??

Link to comment
Share on other sites

Z Porannego:
"Nordi zaginął 5 lutego w okolicach osiedla Jaroszówka. Jest to trzy i pół letnie złocisty labrador. Nie miał obroży. Właścicielka czeka na każdą informację. Przestrzega też przed przywłaszczeniem psa, ponieważ: Nordi panicznie boi się siedzieć sam w domu. Pozostawiony nawet na pięć minut sam potrafi przemeblować dom nie do poznania. Pochłania niesamowite ilości jedzenia, również tego przeznaczonego dla domowników. nie lubi spać sam i włazi do łóżka. Tęsknota za panią może być dla niego śmiertelna. Telefon: 504099117 - Marta"

Link to comment
Share on other sites

Mi strasznie się podoba, na 100% nikt nie zechce go przywłaszczyć a jak znajdzie to od razu zadzwoni do właścicieli:diabloti::evil_lol: no ta ja chyba jutro powiadomię dom od Lucynki, że ją znalazłam, już ich trochę "wychowałam":diabloti: moja złośliwość nie zna granic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dotyczy Bernardynowatego psiaka...
Niestety cudotwórczynią nie jestem,ale postaram się pomóc na ile zdołam...dt niestety też nie mam...może udałoby się coś pokombinować z hotelem,ale psina musiałaby mieć wątek na dogo(sama już nie wyrabiam z wątkami,na nowy sobie pozwolić nie mogę),bo potrzebne byłyby środki.
Ale na ten moment pytanie zasadnicze brzmi- czy byłybyście w stanie na tyle oswoić psiaka,by go złapać i choć na jakiś moment przytrzymać go w jednym miejscu(altana,ogród,garaż...),by można było podejmować jakieś działania organizacyjne...
Potrzebuję też jakiegoś bezpośredniego kontaktu do osoby,która by była blisko benka...
Ja na razie wstawiam informację na stronę bernardynów na FB...na grupę także!
[URL]http://www.facebook.com/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744[/URL]

[URL]http://www.facebook.com/home.php?sk=group_192021564159117&id=192737907420816&ref=notif&notif_t=like[/URL]

Dziewczyny...jeśli macie inne jakieś benie lub psiaki benia choć przypominające (nie ważne w jakim procencie!)...dajcie info o ich wieku,zdrowiu,kastracji,stosunku do ludzi i psów oraz info gdzie fotki znajdę(oczywiście koniecznie kontakt)...powstawiamy na stronę i do grupy...zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

Folder psiaka na FB...sprawdźcie,czy psiak rzeczywiście jest bezdomny...popytajcie ludzi...niepokoją mnie jego czerwone oczy!

[URL="http://www.facebook.com/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744#%21/album.php?aid=24901&id=122870101115744"]http://www.facebook.com/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744#!/album.php?aid=24901&id=122870101115744[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuanna']Jakiś wysyp biegających psów - na Pogodnej/Zachodniej biega dziś od rana taki labkowaty pies (większy tylko znacznie). Jest w obroży, ale ani mojemu TŻ-owi rano, ani mi teraz, nie dał do siebie podejść, żeby sprawdzić, czy adresatki nie ma. Nie widziałyście żadnych ogłoszeń, że zwiał komuś?[/QUOTE]

Jakieś 2 godziny temu wysłałam tego psa do schroniska. Bez problemu złapałam go i zapięłam na smycz pod moim blokiem. To typowy labek, fotka jest w ogłoszeniu na BO, chociaż kiepska, bo z komórki, a on wiercił się niesamowicie [url]http://www.bialystokonline.pl/ogloszenia.php?catid=24&id=1562625&strona=1[/url]
Nie miał adresówki, tatuażu w uszach, ani w pachwinach też nie. to młodziutki pies, pełny energii i bardzo łagodny. Bez problemu zajrzałam mu w zęby i wywaliłam brzuchem do góry, ze obejrzeć pachwiny. Na pewno komuś zwiał.

To nie jest Norbi z ogłoszenia poniżej, ale dzwoniłam tam i pani powiedziała mi, że Norbi sobie ucieka i zaraz wraca i ona nie widzi w tym problemu. Wkurzył mnie babsztyl jak nie wiem co!

Wczoraj znalazłam też pięknego długowłosego Onka na Przędzalnianej. Pies w średnim wieku (myślę, że około 4-5 lat). Grzeczny i spokojny. Sam wsiadł do samochodu. Zna podstawowe komendy. Może ktoś widziała ogłoszenia lub słyszał, że ktoś szuka tego psiaka?
Piesek też pojechał do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Asiu może to ten owczarek tyle, że budy pan nie dał?

[COLOR=black][B]Oddam psa[/B][/COLOR]

[B][COLOR=black]Z powodu wyjazdu za granicę oddam wraz z budą psa rasy owczarek niemiecki długowłosy lat 6 .
Pies jest bardzo spokojny w stosunku do ludzi jak i zwierząt .
Kontakt pod nr. telefonu 792 62 72 90 [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]jaanna019[/B] też od razu pomyślałam o tym ogłoszeniu i mam nadzieję, że jednak NIE

[B]zuzlikowa[/B] a może wstawilibyście na stronkę mojego Harrego?? Co prawda jest on mało podobny wizualnie do benia na zdjęciach ale na żywo normalnie benio szczególnie z zachowania i ślinienia :D

Harry pierwszą noc spędził w domu i powiem szczerze, że pies ideał. Jedynie co to ma głupi nawyk pchania się na kolanka i lizania buzi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Jakieś 2 godziny temu wysłałam tego psa do schroniska. Bez problemu złapałam go i zapięłam na smycz pod moim blokiem. To typowy labek, fotka jest w ogłoszeniu na BO, chociaż kiepska, bo z komórki, a on wiercił się niesamowicie [url]http://www.bialystokonline.pl/ogloszenia.php?catid=24&id=1562625&strona=1[/url]
Nie miał adresówki, tatuażu w uszach, ani w pachwinach też nie. to młodziutki pies, pełny energii i bardzo łagodny. Bez problemu zajrzałam mu w zęby i wywaliłam brzuchem do góry, ze obejrzeć pachwiny. Na pewno komuś zwiał.

To nie jest Norbi z ogłoszenia poniżej, ale dzwoniłam tam i pani powiedziała mi, że Norbi sobie ucieka i zaraz wraca i ona nie widzi w tym problemu. Wkurzył mnie babsztyl jak nie wiem co!

Wczoraj znalazłam też pięknego długowłosego Onka na Przędzalnianej. Pies w średnim wieku (myślę, że około 4-5 lat). Grzeczny i spokojny. Sam wsiadł do samochodu. Zna podstawowe komendy. Może ktoś widziała ogłoszenia lub słyszał, że ktoś szuka tego psiaka?
Piesek też pojechał do schronu.[/QUOTE]

To na 100% nie ten, którego ja widziałam. Ten jest rzeczywiście typowym labkiem, tamten był dużo wyższy i miał dłuższą mordę.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie chciałabym wziąć tego owczarka na dom tymczasowy bo szkoda psa, pies prawdopodobnie nie ma właściciela, wczoraj dostałam telefon ze straży miejskiej że został oddany pies do schroniska i jest za późno żebym go wzięła, szkoda żeby łagodny pies siedział w schronie.
co robić w takim wypadku? jak ominąć te 2 tygodnie kwarantanny?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='blanka xd']Słuchajcie chciałabym wziąć tego owczarka na dom tymczasowy bo szkoda psa, pies prawdopodobnie nie ma właściciela, wczoraj dostałam telefon ze straży miejskiej że został oddany pies do schroniska i jest za późno żebym go wzięła, szkoda żeby łagodny pies siedział w schronie.
co robić w takim wypadku? jak ominąć te 2 tygodnie kwarantanny?[/QUOTE]

Teraz już nie zrobisz nic. Psa możesz zabrać po kwarantannie.
W schronisku jest śliczna, młoda onka długowłosa, po kwarantannie. Wygląda na młodziutką. Może ją byś więła póki co na DT ??

Link to comment
Share on other sites

W schronie jest też piękna onka z tatuażem czyli rodowodowa, szanse na adopcje ma marne bo ona ma 6 lat. Jest wysterylizowana, siedzi tam już całkiem długo.

[URL]http://www.schronisko.bialystok.pl/galeria?func=viewcategory&catid=278[/URL]

Edit. Nie wiem czy wydają psy na dt dla osób prywatnych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...