Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Guest monia3a

[quote name='joanna83']Śliczny jest. Na zdjęciach bardzo przestraszony, ale fajny z niego chłopak.
Przyznaj [B]Monika[/B] publicznie, że ja Ci tylko piękne psy na DT znajduję :eviltong:[/QUOTE]

Nie pochlebiaj sobie ;) tego to ja sama sobie wypatrzyłam :eviltong:

I proszę Cię bardzo zmień imię dla malutkiej :modla:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Ile my za tą malizną się naganiałyśmy to nasze ;)
Na szczęście przyszły właściciel jednego z moich podopiecznych pomagał nam zawzięcie i w końcu się udało :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Ja w nim jeszcze coś widzę ale nie będę pisać :eviltong:

[quote name='Kuna']Chciałam wszem i wobec obwieścić, że Benek i Zosia czekają na transport do nowego domu - tego samego domu :)[/QUOTE]

O proszę jakie dobre wieści z rana, a dokąd pojadą ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']POd Warszawę do wspanaiałego domu, będą tam mieszkać razem z czterema innymi psiakami oraz kotem.[/QUOTE]

A kto będzie je wiózł?
Szukamy transportu dla staruszka pudelka ze schroniska, który jest teraz u Ani na DT do Warszawy właśnie. Może udałoby się połączyć?

Link to comment
Share on other sites

[B]Kuna[/B] mamy opcję transportu z Warszawy do Sieradza dla Zgredka na środę, więc do środy musi być w Warszawie. Czy planujesz wyjazd w najbliższym czasie?
[B]
Zachary[/B], Lucynka znalazła się we wsi pod Białymstokiem. Ktoś zobaczył przywiązanego smyczą psa na klatce schodowej w bloku przy Swobodnej. Siedziała tam 1,5 dnia po ucieczce. Ludzie zawieźli sunię do rodziny na wsi.

Link to comment
Share on other sites

No i wypaplał ;) Lucynka jest bezpieczna, prawie tuż po zaginięciu została przygarnięta, już się przyzwyczaiła do nowego domu, więc jeśli po sprawdzeniu okaże się, że to dobry dom nie będę jej zabierać, niech zostanie, już dosyć zmian w jej życiu i stresów z tym związanych.
Benek i Zosia - super, ale znów miałam dramat w domu z tego powodu. Julka jest smutna, że nie u niej będzie mieszkał Benio, no ale wytłumaczyłam jakoś.
Grata kiedy ty do tej Warszawy się wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Fionka już dwa tygodnie mieszka u siebie z rodzinką p.Grażyny :)

Harry był dziś u weta. Na smyczy chodzi całkiem nieźle choć ciąga strasznie. Przed wejściem do weta zaparł się i nic na niego nie działało, prosiłam, przekupiałam, kusiłam smaczkami, NIC stwierdził, że nie wchodzi i już :D w końcu jakimś cudem udało się, wszedł do gabinetu i klap na podłogę jak żaba :D badany był na leżąco ;)
W sumie wszystko z nim OK ale wyjęliśmy z niego 35 kleszczy :o chłopak ma czyściutkie uszka, oczy w porządku, a wiek oceniony na max 1,5 roku. Trzeba go wyczesać i będzie z niego cudo nie pies ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Może i tak ale nawet jeśli to nie oddam go dla poprzedniego właściciela. Pies ewidentnie był bity, boi się podniesionej ręki, dziś zgrabiałam koopki psie z podwórka to bardzo bał się grabi ...
Na pierwszy rzut oka wygląda nieźle ale pod tą kupą sierści sama skóra i kości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...