Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Może ktoś szuka sobie pieska husky : " oddam psa huskiego albinosa w dobre ręce. Pies ma 4 lata ze wszystkimi szczepieniami pies jest zadbany, lagodny lubi dzieci zostal wychowany wraz z innymi zwierzetami domowymi(kot, papuga)
[COLOR=#C00000][B]Cena:[/B] oddam [/COLOR]

[COLOR=#000000][B]Dane kontaktowe:[/B]
502878596
zalesiany 29 "
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']A jak Ani psy ?? Przecież ona ma dwóch chłopaków. Pamiętasz jaka sytuacja była z Drako ??[/QUOTE]
No właśnie nie wiadomo...:oops: Mam nadzieję, że skoro Ziucio nie jest zaczepny, to może się dogadają. Ale i tak na razie nici, bo do odwołania Ania nie weźmie żadnego. Jak będzie możliwość to sprawdzę jak przyjaźń męsko-męska:roll:. Na razie pozostają mi kłótnie w domu:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Gdzie w Białymstoku można kupić śniegowce??
Wybieram się z Asią do hoteliku do Sabinki i nie mam odpowiednich butów bo mje stare zostały pożarte przez Herkę, heh.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Najprościej tłumacząc zimowe kalosze :evil_lol:

tu masz wzór jak wyglądają: [URL]http://www.allegro.pl/item893766322_profesjonalne_super_lekkie_sniegowce_damskie_r_39.html[/URL]

Dobra sprawa na zimowe wyprawy do lasu. Nie wyobrażam sobie siebie na spacerze z Sabą w kozakach na obcasiku :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='gawronka']Monia, widziałam dziś podobne(!) w stokrotce na Paderewskiego(tam jest sklep Buti). O ile dobrze pamietam to ok. 40 zł. na przeciwko wejścia stały .[/QUOTE]

Jutro się tam przejadę :) dziś objeździłam markety i nie znalazłam nic.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='zuza911'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL]http://www.radio.bialystok.pl/zielone/index/k/29/n/36/f/40589[/URL] polecam w ramach relaksu i rozładowania napięcia :megagrin:[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]

Ależ ten TOZ niedobry normalnie nie wiedziałam.
Wydaje mi się, że to szanowny pan kierownik powinien zwrócić się do jakiejkolwiek organizacji ( nie koniecznie TOZ ) z prośbą o pomoc jak sobie nie radzi. Przyjmuje wszystkie sugestie, jest otwarty na współpracę ?? Dziwne. Jakoś takowa współpraca nie wyszła z głóśnymi chudzielcami, panu kierownikowi proponowaliśmy pomoc w adopcjach ale niestety vhyba nigdy w życiu nie zapomnę słów, cyt. adopcje w schronisku są na samym końcu...

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

W mojej lecznicy jest do kupienia Canivition forte 1 kg za 120 złotych
Jakby ktoś mocno chciał to mogę kupić. Ja ostatnio kupowałam w krakwecie za 160 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...