Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Guest monia3a

Kolejne psie biedy zaczyna się wysyp :(
Zdjęcia wstawię później.
Jak się pojawiły nasze ulotki w lecznicach czy sklepach zoo telefon coraz częściej dzwoni chyba przestanę go odbierać ;]

Link to comment
Share on other sites

Może komus obiło się o uszy, że poszukiwany jest golden, lablador lub mieszanka, bo:
[COLOR=black][B]Przy blokach na końowym "13" na 27 Lipca biega biszkoptowy kilkuletni pies labrador, może mieszaniec, ma dosyć jasną sierść, jakby miał też coś z goldena. Samiec, na szyi obroża łańcuszkowa, trochę przyrdzewiała, co sugeruje, że wałęsa się od jakiegoś czasu. Pojawił się dziś przed południem, nie wiem czy tam jeszcze jest, mógł polecieć dalej w kierunku kol. Grabówka lub Sowlan. Może ktoś go szuka, albo chciałby przygaarnąć? [/B]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Może komus obiło się o uszy, że poszukiwany jest golden, lablador lub mieszanka, bo:
[COLOR=black][B]Przy blokach na końowym "13" na 27 Lipca biega biszkoptowy kilkuletni pies labrador, może mieszaniec, ma dosyć jasną sierść, jakby miał też coś z goldena. Samiec, na szyi obroża łańcuszkowa, trochę przyrdzewiała, co sugeruje, że wałęsa się od jakiegoś czasu. Pojawił się dziś przed południem, nie wiem czy tam jeszcze jest, mógł polecieć dalej w kierunku kol. Grabówka lub Sowlan. Może ktoś go szuka, albo chciałby przygaarnąć? [/B]

[/COLOR][/QUOTE]

A coś mi się o uszy obiło.
Nie było ogłoszeń w lecznicach o zaginięciu takiego czegoś biszkoptowego???

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Wątek Niuni: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178045-Niunia-ratlerkowate-cudeA-ko-szuka-domku[/URL]

Dziś zadzwoniła do mnie wetka z Zielonogórskiej i poprosiła o pomoc w znalezieniu dt dla młodego owczarkowatego psiaka. Ma ktoś możliwość przygarnąć biedaka ??
Pies ma chipa ale tu się zaczynają schody, nie jest on wpisany do żadnej bazy, podzwoniłam po wszystkich lecznicach i nie ma a chip znaczy numer podobny do mojej Kiary. Zadzwoniłam również do izby weterynaryjnej i nic nie ma takiego psa :( pies młody i ponoć bardzo mocno w typie rasy, wetka twierdzi, że wygląda jak rodowodowy ale niestety tatuażu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Wątek Niuni: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178045-Niunia-ratlerkowate-cudeA-ko-szuka-domku[/URL]

Dziś zadzwoniła do mnie wetka z Zielonogórskiej i poprosiła o pomoc w znalezieniu dt dla młodego owczarkowatego psiaka. Ma ktoś możliwość przygarnąć biedaka ??
Pies ma chipa ale tu się zaczynają schody, nie jest on wpisany do żadnej bazy, podzwoniłam po wszystkich lecznicach i nie ma a chip znaczy numer podobny do mojej Kiary. Zadzwoniłam również do izby weterynaryjnej i nic nie ma takiego psa :( pies młody i ponoć bardzo mocno w typie rasy, wetka twierdzi, że wygląda jak rodowodowy ale niestety tatuażu nie ma.[/QUOTE]


Hi hi,

trzeba napisać pismo do Straży Miejskiej, niech ana podstawie czipa znajdą właściciela. Z wiadomością do Prezydenta Miasta.:p

Mieli durne zarządzenie, to niech teraz sprawdzą w życiu do czego im potrzebne zaczipowane, nigdzie nie zaewidencjonowane psy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Właściciel odnaleziony :multi:
Pies poleciał za cieczką, w lecznicach jak dzwoniłam to prosiłam aby popatrzyli na swoich podopiecznych i taki cudem odnalazł się właściciel, a już obawiałam się, że będzie musiał przyjechać do mnie, ufff

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Kolejne psiaki szukające albo swoich właścicieli albo nowych domków.
Brązowy.
Młodziutki i mały piesek o bursztynowych oczkach. Został znaleziony przy ul. Wrocławskiej. Na szyi miał obrożę w granatowo-pomarańczową kratkę. Jest bardzo przyjacielski i ufny. Posłuszny (prosi, jeśli chce wyjść na spacer), umie bawić się zabawkami, je suchą karmę.
[IMG]http://www.bialystok.toz.pl/fotki/adopcje-brazowy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Cloe.
8–miesięczna suczka, mieszaniec teriera z amstafem. Została znaleziona przy ul. Studziennej. Na karku miała obrożę Hugo Boss z łańcuszkiem. Bardzo tęskni za swoim panem.
[img]http://www.bialystok.toz.pl/fotki/adopcje-cloe.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ten brązowy lśni cudownie, zadbany psiak, a czarnulka przerażona...Nieee, no właściciele takich stworzeń muszą się znaleźć...Ja dzisiaj karmiłam "bandę" biegającą z obłędem w oczach, tj. za cieczką...Auto zaopatrzone dobrze miałam...Mróz -10C, brrrr, a im to chyba nie przeszkadzało....

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]dreag[/B] a jak się miewa Krówka w nowym domku ?? Zobaczcie nawet się nie pochwaliła :razz:

Ja nie mogę jak ciężko chodzi ma ta dogomania, chyba przestanę tu przychodzić ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm']Ja w sprawie tego psiaka z 27-lipca-niedawno na BO było ogłoszenie o zaginięciu takiego psa na Zielonej a to przecież rzut kamieniem od 27-lipca-może to ten?:razz:[/QUOTE]

A mogłabyś odnaleźć numer lub link do tego ogłoszenia? Co prawda już go po południu nie było... Poleciał dalej.

Link to comment
Share on other sites

Krówka ma się dobrze, na razie przyzwyczaja się do nowych warunków i właścicieli. Krowa... będzie przyganiać krowy:evil_lol:. Serio. Chcą ją do tego przyuczyć. Tacy prości ludzie z Moniek, ale mieli psa (odszedł ze starości), mają budę, w niej siano, żarcie będą gotować, mam nadzieję, że będzie dobrze. Zresztą sprawdzimy to za jakiś czas. Nic nie wspominałam, bo raz, że jest na okresie próbnym i nie wiadomo było czy nie wróci:roll:, dwa, że trzymam miejsce dla Ziucia. Na razie Ania nie mogła wziąć kolejnego psa, bo był mąż i nie chciał nawet słyszeć. Teraz na trochę wyjeżdżają, ale po powrocie, gdy będzie lepsza pogoda, a Ziut nie znajdzie nowego domku - pójdzie do Ani, sprawa dawno omówiona i zaklepana;). Oczywiście jest problem, bo przyzwyczaiłam się do chłopaka (jak zawsze:p), ale cóż... To był warunek, zresztą sama wiem, że nie mogę go zostawić.
Może on nieadopcyjny, bo stary i brzydki, ale dla mnie każdy pies jest piękny i wierzę, że ktoś się na nim pozna i uśmiechnie się w końcu do niego szczęście. Krówka też czekała ponad 4 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]plinka[/B] czy mogłabyć poprosić o banerki dla Niuni ?? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178045-Niunia-ratlerkowate-cudeA-ko-szuka-domku[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='szalonasiuksa']a oto jej fotka nie wiem dokladnie jak wrzucic na forum
[url]http://www.dogomania.pl/attachment.p...achmentid=3196[/url]
jezeli macie jeszcze jakies pomysly gdzie moge wrzucic ogloszenia choc sporo juz ich dalam prosze o pomoc[/QUOTE]

Podeślij zdjęcia i opis na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wstawię na stronę może tam ktoś go zauważy

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='monia3a']Kolejne psiaki szukające albo swoich właścicieli albo nowych domków.
Brązowy.
Młodziutki i mały piesek o bursztynowych oczkach. Został znaleziony przy ul. Wrocławskiej. Na szyi miał obrożę w granatowo-pomarańczową kratkę. Jest bardzo przyjacielski i ufny. Posłuszny (prosi, jeśli chce wyjść na spacer), umie bawić się zabawkami, je suchą karmę.
[IMG]http://www.bialystok.toz.pl/fotki/adopcje-brazowy.jpg[/IMG][/QUOTE]

Brązowy w swoim domku :multi:
Taką wiadomość właśnie otrzymałam:
[I]Brązowego,a właściwie Sparka, można już zdjąć ze strony TOZ. Udało nam się odszukać właścicieli :) syn z kolegą i z pieskiem, po prostu chodzili od bloku do bloku wypytując mieszkańców. W końcu natrafili na osobę, która powiedziała, że pies jest własnością małżeństwa z dwójką dzieci i że oni jakiś czas temu wyprowadzili się. Na szczęście znała nazwisko właścicieli i powiedziała że mają firmę transportową, tu przyszedł nam z pomocą internet. Znaleźliśmy firmę i numer telefonu. Okazało się, że mieszkają teraz parę ulic dalej, a pies im po prostu często ucieka. Koczował pod blokiem, w którym jest suczka z cieczką. Wspomniałam o oznakowaniu (nie miał czipa) kawalera i sterylizacji,oraz podjęciu leczenia bo ma chore gardło i kaszle (wet zlecił leki i wizytę za dwa dni). [/I]
[I]Pozdrawiam serdecznie,[/I]
[I]Joanna[/I]


[quote name='karina1002']Beznadzieja,

Ja rąbnęłam jednego posta 5 razy, potem 15 minut kasowałam je :)

Jakiś koszmar[/QUOTE]

Dziś już dwa razy kasowałam zdublowane swoje posty. Oni specjalnie zniechęcają do tego forum ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...