Jump to content
Dogomania

KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(


gosia7

Recommended Posts

[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]jaka[/SIZE][/FONT][/COLOR]:crazyeye:[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]edek? a w których słowach ja byłam wobec Ciebie "nie miła i opryskliwa"[/SIZE][/FONT][/COLOR]:crazyeye:[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]?[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Bardzo zależy mi na tym ,by oprócz notorycznego sprzątania piachu wnoszonego na łapach,sierści,którą sprzątam non stop zewsząd,mycia zafaflunionej przez Kangusiową mordkę po piciu i jedzeniu podłogi,gotowaniu mega garów żarcia,regularnego prania legowiska,odkurzania etc. nie dokładane mi było w gratisie sprzątanie z podłogi własnego mieszkania aromatycznych Kangusiowych qp,zaoszczędzono organizowania transportu do weta czy biegania kilka razy w ciągu jednej nocy po parku! O nerwach o zdrowie psa i notorycznym śledzeniu konsystencji jego qp na spacerach nie wspomnę. [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Nie wydaje mi się,że jako bdt wymagam zbyt wiele.[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Proszę jedynie o uszanowanie [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2][U]mojej pracy[/U][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2](!)włożonej w bezpłatne tymczasowanie, którego faktyczne koszty finansowe i emocjonalne ponoszę ja sama. Oczywiście mogłaś zapomnieć o kangusiowych biegunkach,choć należysz do najaktywniejszych kangusiowych Cioć,ale rozumiem,że to ja mam psa pod dachem 24h/dobę i mnie ten problem technicznie najbardziej dotyka,dlatego przypomniałam o kangusiowych biegunkach i stąd mój wybór karmy. Doprawdy nie widzę powodu do bezpodstawnego,wg mnie,oburzania się na mnie. [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Oczywiście nadal proszę wszystkie Cioteczki o sugestie co do rodzaju dobrej i tańszej karmy na przyszłość,coby uniknąć nieporozumień[/SIZE][/FONT][/COLOR];-) [COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Powtarzam,mój pies nie tyka żadnej suchej karmy,nie znam się na nich. Dostaje jedynie mokrą Animondę i gotowane jedzenie.[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

edek, jeśli chodzi o pakiet dla schroniskowej Letki z mojego podpisu, to na bazarku różnią się ceną- nie mogę niczego wymagać,Ty płacisz,więc proszę sama dokonaj wyboru finansowego. Ja mogę jedynie w imieniu suni,która ma pustki na swoim wątku i tkwi nadal w schronie pięknie Ci podziękować za ogłoszenia:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']

Nie mogę go nagle przestawić na kiepską karmę typu DogChow,chyba,że będziesz po niego wpadać kilka razy w dzień i w nocy na spacerki-bo zarówno ja jak i dellf miałyśmy już okazję sprzątać mieszkanie po jego biegunkach.
[/QUOTE]

Wg mnie to było nie miłe .... nie chciałam nic złego. Zupełnie zapomniałam o tych biegunkach mimo, że jestem wierną Ciotką.Każdy z Nas ma własne problemy i po prostu tak wyszło.

Nigdzie złego słowa nie napisałam, że źle się nim opiekujesz !

To tyle nie mam zamiaru się z Tobą spierać więcej.... jestem tu dla Kanga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Wg mnie to było nie miłe .... .[/QUOTE]

niemiłe to jest sprzątanie śmierdzących qp :diabloti:

[quote name='edek']Nigdzie złego słowa nie napisałam, że źle się nim opiekujesz !

[/QUOTE]
no tego by jeszcze brakowało :crazyeye:

[quote name='edek'].... jestem tu dla Kanga.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę i dla niego pozostań :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kanguś dziś na śniegu zadowolony jak prosię w deszcz :evil_lol:
Biega jak szalony,ale pięknie się pilnuje- już bez smyczy! Bardzo naśladuje mojego psa. Wąchają ten sam kawałek śniegu, Kanguś musi przejść tą samą dziurą w krzakach-mimo,że większy i często się nie mieści,zaczepia głową,robi to samo co mój pies,naśladuje go we wszystkim i naprawdę wyglądają jak najlepsi kumple:loveu:

Panna Marple Kanguś to aniołek do wszystkich,ludzi,dzieci,kotów. Do psów piszczy,ale jest za duży (większość osiedlowych to kurduple) i się go po prostu boją...więc warczą. Nie ma póki co psiego kolegi,ani koleżanki.

Z okazji Świąt życzymy wszystkim zaglądającym do Kangusia,sympatykom,wiernym Ciotkom i Wujkom wszystkiego naj!

W szczególności zaś w alfabetycznej kolejności Cioteczkom:
agat21 :calus:
edek:calus:
Panna Marple :calus:
Wujkowi Thorr66 :calus:
Znajoma Thorr66:calus:

oraz Paniom z Fundacji Kastor:calus:

zdrówka dla podopiecznych,siły i cierpliwości oraz opieki i błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Pana na każdy dzień.

Dziękuję,że jesteście z Nami, Kanguś macha do Was ogonkiem aż mu cała doopka chodzi:loveu:

Edited by gosia7
Link to comment
Share on other sites

Byliśmy na USG.
Nie ma tragedii,choć guzek wymacany przeze mnie nie jest zwykłym tłuszczakiem(a taką miałam nadzieję),ma inną echogeniczność jak stwierdził pan doktor-jutro wrzucę opis i rachunek.
Trzeba go obserwować i kontrolować co jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

rachunek za USG 110zł
[IMG]http://i45.tinypic.com/1y0so7.jpg[/IMG]

opis USG

[IMG]http://i49.tinypic.com/2uzqwax.jpg[/IMG]

ten guzek opisany jako zmiana lita,hipoechogenna ok.1,6X1cm ,labilna , o regularnej pow.,nieco nieregularnym wnętrzu,bez cech patognomicznych dla tłuszczaka i tłuszczakomiesaka. Brak odczynu zapalnego wokół,brak uchwytnego unaczynienia wewn.,brak cech typowych dla odczynu przerostowego.
Jak zwykle pełna diagnoza po wycinku histo-pat.- nie będziemy robić.
Obserwujemy:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Nie żebyśmy wystawiali Wam pupę;),ale Kanguś chwali się piękną,gładką pupą bez guzka:multi:

było tak:
[quote name='dellf']

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/guz3b.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8867/guz3b.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


a jest tak:

[IMG]http://i47.tinypic.com/ayrtcx.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie da rady normalnie,porządnie leżeć na kołderce przykrytej kocykiem. Trzeba ją po swojemu zryć,przekopać,ułożyć i wtedy jest ok.

No i mina obudzonej, a śpiącej tuż obok na łóżku pańci -zapewne każdorazowo bezcenna -po puszczonym przez Kangusia prosto pod nos bąku:diabloti:

[IMG]http://i46.tinypic.com/vn1aw3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...