Jump to content
Dogomania

Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom


Merys

Recommended Posts

[quote name='DONnka']Cieszę się, że wyniki Mony są dobre :multi:
Czy karma [B]Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat [/B]od SKARPETY już dotarła ?
Jeśli tak, proszę o potwierdzenie na wątku skarpetowym (link mam w podpisie) :)
A Monie życzę smacznego i żadnych już sensacji :thumbs:[/QUOTE]
Czy to ta dla Jana Kowalskiego?:evil_lol:Bo jeśli tak to ubaw był po pachy:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi'][B]Czy to ta dla Jana Kowalskiego?[/B]:evil_lol:Bo jeśli tak to ubaw był po pachy:lol:[/QUOTE]

No..., tak :oops:
Ale byłam tak samo zaskoczona jak Wy, bo statystycznego Polaka wstawiła sobie chyba firma kurierska :roll:
Ja zamówiłam karmę na LSOZ :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Wieści z domu tymczasowego.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]"Trawienie Mony się już wreszcie uspokoiło, no i co najważniejsze (!) wreszcie, mimo wszystkich przejść biegunkowych i przymusowych głódówek, udało jej się przybrać 3 kilo w ciągu ostatnich dwóch tygodni - bez żadnych dopalaczy i odżywek, na regularnej karmie! Nie pamiętam kiedy coś mnie ostatnio tak ucieszyło. Więc chyba już jesteśmy blisko normalności!!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Futerko też [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]już częściowo wymienione, wyczesywana jest codziennie - a to akurat lubi, wywraca się do góry kołami i wyciąga na całą długość, żeby ze wszystkich stron dobrze wyczesać :) No i brzuszek i cały dół klatki piersiowej już też pokryte nową sierścią - kiedy przyszła do nas była tam zupełnie golutka :( Tak więc proces powrotu do pełnego zdrowia w toku :)
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Chciałam też powiedzieć jej przyszłemu domkowi adopcyjnemu, że dostanie żywy skarb. Mona jest okropnie kochanym, grzecznym, rozumiejącym, pogodnym psem. Bardzo szybko się uczy co można a co nie. Widzę jak bardzo na spacerach chce zawierać nowe znajomości, i jak jest pozytywnie nastawiona do wszelkiego żywego stworzenia. Zawsze ogon idzie w ruch, zero jeżenia się, zero pokazywania zębów - jedynie chęć zabawy i kontaktu. I to samo w stosunku do ludzi - zero agresji, 100% chęci kontaktu. Przytulaczek z niej i pieszczoszek :)"
[/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/67253_515146585202391_1978691309_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo'][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]
[/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/67253_515146585202391_1978691309_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

jak zalotnie zerka z tego zdjęcia :cool3: prawdziwa czarodziejka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...