Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

Co będzie jeśli dostaniemy rachunek 500 zł z lecznicy, kiedy na koncie mamy 300?
Ja bardzo chcę pomóc tej suni, ale mierzę siły na zamiary. Boję się tego co będzie potem, kiedy emocje opadną...Nie jestem na dogo od wczoraj, wiem jak jest na innych wątkach, gdzie nieadopcyjne psiaki siedzą po dwa lata w hotelach...Czy jest ktoś w stanie w tej chwili zagwarantować nam pomoc za rok, czy dwa? Niestety muszę o to pytać, choć może niektórym wydawać się to okrutne i bezduszne z mojej strony...Zanim ją wyciągnę ze schronu na swoje nazwisko, muszę to wiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrze, że już wszystko wyjaśnione. Teraz trzeba tylko sunię dobrze ulokować. U MIchaelle będzie jej wspaniale. Tam psiaki mają komfortowe warunki, swoje fotele, kocyki, mieszkają w pokojach.

Rozumiem, ze na pierwszej stronie są ujęte jednorazowe wpłaty? A deklaracji stałych nie zbieracie?

Jeśli zbieracie, to ja zacznę - 10 zł miesięcznie de mnie. Wpłacę od stycznia.
Czy 50 zł, które wpaciłam 31.12. już doszło ?


Kurcze, trzeba wątek porozsyłać, o mało nas........................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dobrze, że już wszystko wyjaśnione. Teraz trzeba tylko sunię dobrze ulokować. U MIchaelle będzie jej wspaniale. Tam psiaki mają komfortowe warunki, swoje fotele, kocyki, mieszkają w pokojach.

Rozumiem, ze na pierwszej stronie są ujęte jednorazowe wpłaty? A deklaracji stałych nie zbieracie?

Jeśli zbieracie, to ja zacznę - 10 zł miesięcznie de mnie. Wpłacę od stycznia.
Czy 50 zł, które wpaciłam 31.12. już doszło ?


Kurcze, trzeba wątek porozsyłać, o mało nas........................[/QUOTE]

50 złotych doszło, są też wpłaty z bazarku Havanki:


31.12.2012r.:
4,- Kamila Marta G. z Mikołowa ( brak nicku)
6,- Katarzyna09
8,- RADOVAN2
20,- Kama202
20,- river
50,- Bożena K. z Warszawy ( nicku brak)
50,- MALWA ( DAROWIZNA DLA SUNI Z ŁAŃCUCHEM)
100,- PANNA MARPLE
10,- margoth137
10,- Havanka
20,- Ewu

02.01.2013rr.:
20,- mari23
4,- Aga
10,- Tola
10,- Gruba Berta
10,- Xcat
10,- Halszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Co będzie jeśli dostaniemy rachunek 500 zł z lecznicy, kiedy na koncie mamy 300?Ja bardzo chcę pomóc tej suni, ale mierzę siły na zamiary. Boję się tego co będzie potem, kiedy emocje opadną...Nie jestem na dogo od wczoraj, wiem jak jest na innych wątkach, gdzie nieadopcyjne psiaki siedzą po dwa lata w hotelach...Czy jest ktoś w stanie w tej chwili zagwarantować nam pomoc za rok, czy dwa? Niestety muszę o to pytać, choć może niektórym wydawać się to okrutne i bezduszne z mojej strony...Zanim ją wyciągnę ze schronu na swoje nazwisko, muszę to wiedzieć...[/QUOTE]Handziu pewnie wszyscy Cie doskonale rozumiemy,ale tez dobrze wiesz,ze gdyby miala 100% deklaracji to nie masz gwarancji,ze po paru miesiacach sie nie wykrusza...Nie wiemy ile zycia jej zostalo troche pieniedzy jest,beda bazarki 240zl to nie jest duzo trzeba dac jej szanse.

Link to comment
Share on other sites

dziewczynki ja chcę wspomóc sunię jednorazową kwotą 100 zł, ze skarbonki mojej tymczasowiczki, która została u mnie już na stałe, tu jest jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234956-dobermanka-Sendi-MA-DOM-zostaje-w-DT[/URL]-).
Proszę o przesłanie numeru konta, na które zbieracie kasę

Link to comment
Share on other sites

A może[B] Mari[/B] napisałabyś do Moderatora żeby przydzielono Ci drugi post i wpisywałabyś rozliczenia na bieżąco, byłoby czytelniej i proście3j skoro to Ty prowadzisz księgowość Daszki?
Pi razy drzwi jest ponad 500 PLN na koncie małej ,tak?
Ja podtrzymuję stałą deklarację miesięczną i pomoc bazarkową.

Osoby,które zadeklarowały tutaj na wątku jakąkolwiek pomoc fajnie byłoby podsumować i umieścić także na początku wątku.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie jest prowadzone w pierwszym poście, ale pieniądze zbiera Mari i jak widzę wpisuje w wątek a potem dopiero Handzia uzupełnia w miarę możliwości.
Skoro Mari jest skarbnikiem Daszy, według mnie czytelniej byłoby i prościej gdyby uzupełniała sama wpłaty i wydatki :oops:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, masz rację :)
i jeszcze tak sobie myślę, że sytuacja finansowa suni nie jest taka zła, nieraz zaczynałyśmy od zera i jeszcze spadek po psiaku w DS rozdawałyśmy :). Mamy tanie miejsce z super opieką, trochę deklaracji finansowych, chęć innej pomocy. Sunia jest chora potrzebuje pilnie leczenia, już tyle dni przeleciało :-(... Ja 29 grudnia rozmawiałam w sprawie miejsca dla suni w hoteliku i dalej nic...

Link to comment
Share on other sites

jaki jest w ogóle plan dla tej suni? z tego co doczytałam to można ją ze schronu zabierać i ma miejsce u Michelle. Czyli pytanie kiedy miała by być wyciągnięta ze schronu i zawieziona do Michelle? Rozumiem, ze leczenie i opieka wet. to już u Michelle. Czyli na teraz potrzebny sa pieniądze na transport, na hotel no i oczywiście na weta. Na weta póki co nie wiadomo ile, reszta jest do policzenia. Może pokusić sie o jakieś podsumowanie potrzeb i tego co jest już na koncie i w deklaracjach, żeby obraz był jaśniejszy. Będzie łatwiej. I trzeba podjąć jakies działania. Tak myślę, inaczej wątek nie będzie miał sensu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Rozliczenie jest prowadzone w pierwszym poście, ale pieniądze zbiera Mari i jak widzę wpisuje w wątek a potem dopiero Handzia uzupełnia w miarę możliwości.
Skoro Mari jest skarbnikiem Daszy, według mnie czytelniej byłoby i prościej gdyby uzupełniała sama wpłaty i wydatki :oops:[/QUOTE]
Marysia rozlicza wiele psów a sama ma pod opieka ponad 10 więc nie chce jej obciążac jeszcze tym .Sama musi o tym zadecydowac .
Postaramy sie jakoś to ogarnac .
Jesteśmy w trakcie szukania miejsca blizej od nas .Transport w Polske jest kosztowny .
Jutro jedziemy do schronu .Wyprowadzimy ją i zrobimy foty .Mam nadzieję ,ze nam pozwolą ,
Dajcie nam jeszcze chwile .

Doszła stała deklaracja 30 zł od Beaty ,która wcześniej wpłaciła jednorazową .WIelkie dzieki !!!

Link to comment
Share on other sites

To i ja się wtrące ...tak jak pisze Iwonka nie raz i nie dwa wiozłyśmy psiaka do hoteliku z zerową ilością deklaracji i wpływów...wzięłyśmy się ostro za rozsyłanie zaproszeń ...bazarki i jeszcze po adopcji nam spadek do rozdysponowania zostawał dla innych bid ;) Miejsce u Michell to najlepsza z możliwych opcji!!! Wiem co mówię bo nie jednego psiaka już w tym hoteliku miałam :) super domowe warunki + stały i TANI dostęp do sprawdzonego i wspaniałego weterynarza. Ja bym się NIE zastanawiała ani chwili ..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martika@aischa']to i ja się wtrące ...tak jak pisze iwonka nie raz i nie dwa wiozłyśmy psiaka do hoteliku z zerową ilością deklaracji i wpływów...wzięłyśmy się ostro za rozsyłanie zaproszeń ...bazarki i jeszcze po adopcji nam spadek do rozdysponowania zostawał dla innych bid ;) miejsce u michell to najlepsza z możliwych opcji!!! Wiem co mówię bo nie jednego psiaka już w tym hoteliku miałam :) super domowe warunki + stały i tani dostęp do sprawdzonego i wspaniałego weterynarza. Ja bym się nie zastanawiała ani chwili ..........[/quote]
tym bardziej, że malutka nie ma czasu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Marysia rozlicza wiele psów a sama ma pod opieka ponad 10 więc nie chce jej obciążac jeszcze tym .Sama musi o tym zadecydowac .Postaramy sie jakoś to ogarnac .Jesteśmy w trakcie szukania miejsca blizej od nas .Transport w Polske jest kosztowny .Jutro jedziemy do schronu .Wyprowadzimy ją i zrobimy foty .Mam nadzieję ,ze nam pozwolą ,Dajcie nam jeszcze chwile .Doszła stała deklaracja 30 zł od Beaty ,która wcześniej wpłaciła jednorazową .WIelkie dzieki !!![/QUOTE]Ale funiu po co foty,wyprowadzanie?Sunie trzeba zabrac ze schronu tyle dni zmarnowanych.....Funiu,a u Ciebie jest miejsce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj'][quote name='ewu']To wyciągajcie malutką i w drogę:) Ja jestem do 21 stycznia do dyspozycji. Ze Śląska do michelle ją dowiozę.[/QUOT



I jeszcze ewu deklaruje transport na odcinku ze Śląska do Michelle... Czyli byłby potrzebny z Zamościa na Śląsk.[/QUOTE]
a ewu jeździ z psami pociągami, to i koszty nie są tragiczne;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab'][quote name='iwonamaj']
a ewu jeździ z psami pociągami, to i koszty nie są tragiczne;[/QUOTE]
[B]Ja ją zawiozę na własny koszt, zawsze tak robię. Gdyby[/B][B][B] dojechała[/B] do Krakowa to ja dalej ją zawiozę. Więc kasa potrzebna na dowiezienie do Krakowa. Najpóźniej do 21 stycznia , 23 wylatuję do Londynu i wracam 5 lutego.
[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...