Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

Napisał do mnie pan z Łodzi, że koszty zmniejszyłyby się do 350 zł. Muszę dzisiaj dać odpowiedź. Sunia pojechałaby już we wtorek wieczorem. Jest jeszcze taki problem, ze większość pieniędzy jest na koncie fundacji, a żeby wypłacić z konta fundacyjnego pieniądze, trzeba mieć fakturę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='handzia']Na pewno by pomógł :) Tylko kto by go zrobił? Tutaj przykład bazarku, który zrobiła Alta [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237629-Zako%C5%84czony-Pieknie-dziekujemy-%29-%29-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237629-Zakończony-Pieknie-dziekujemy-)-)-)[/URL][/QUOTE]

Bazarek poszedł jak burza rzeczywiście :) no to może ciocia Alta by pomogła z bazarkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

No napisalas ale miejsca w skrzynce juz nie zrobilas bym ci mogla odpisac;)
Zaraz bazaro sie samo zrobi.. Ale laski od razu was uprzedzam ja nie bede podrzucac
hopsac ani takie tam. Potwornie sie czuje i musze lezec.. Powiedzcie mi ile wam konkretnie siana potrzeba to raz ile to km i wsio a ja sie zabieram:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']No napisalas ale miejsca w skrzynce juz nie zrobilas bym ci mogla odpisac;)
Zaraz bazaro sie samo zrobi.. Ale laski od razu was uprzedzam ja nie bede podrzucac
hopsac ani takie tam. Potwornie sie czuje i musze lezec.. Powiedzcie mi ile wam konkretnie siana potrzeba to raz ile to km i wsio a ja sie zabieram:)[/QUOTE]

Ciocia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ogromne dzięki :loveu::loveu::loveu: Zdrowiej nam KOCHANA !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']OTO I ON;) tRANSPORTOWY:) hANDZIA NAPISZ PIERWSZY POST PO MNIE BEDZIESZ PROWADZIC ROZLICZENIE;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238201-Bazarek-transportowy-dla-Daszy-Od-łańcucha-na-szyji-do-salonów-w-Krk!-Do-20-01-2013?p=20230898#post20230898[/URL][/QUOTE]
Już wpisuję, jeszcze raz dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Najlepiej niech handzia zbiera na swoje konto i tyle.. Przeciez jak beda wysylac na fundacje jak zaplacicie? Zrobcie tak jak ja wylozcie w miare mozliwosci ze swoich pozniej sie pokryje z bazaru. Pomimo ze Basha byl juz w domu to ja dalej ciagnelam temat i cala kasa sie uzbierala:)[/QUOTE]
Tak, moje konto właśnie już wysłałam. Mam nadzieję, że trochę uzbieramy, choć część to już będzie sukces.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...