Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

[quote name='Jasza']I ja ściskam.
Nie mam innego pomysłu jak tylko zbierać na hotelik...nie wiem gdzie szukać DT...
Może znalazłby się taki za zwrot kosztów karmy i weta?[/QUOTE]

oj, cudnie by było, jakby taki DT znaleźć, na karmę i weta uzbieramy..... a jak trzeba, to i na hotelik

jest wpłata dla Daszy:
15,- Małgorzata Ludomiła K. z Poznania (20.12.)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Marysiu :)
Na moje konto wpłynęło dla suni 100 zł ze spadku po Miśku, psiaku z opuszczonej fabryki domów, który znalazł dom :)
Pieniądze wpływają, najgorsze, że żaden dom się nie pojawia...
Byłyśmy dzisiaj z funią u Daszki. Dobrze, że chociaż nie jest na dworze, tylko w budynku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dzięki Marysiu :)
Na moje konto wpłynęło dla suni 100 zł ze spadku po Miśku, psiaku z opuszczonej fabryki domów, który znalazł dom :)
Pieniądze wpływają, najgorsze, że żaden dom się nie pojawia...
Byłyśmy dzisiaj z funią u Daszki. Dobrze, że [B]chociaż nie jest na dworze, tylko w budynku[/B].[/QUOTE]
Handziu, to gdzie ona jest! Nadal w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

Najgorzej jest mi smutno jak pomysle.ze będziemy w cieple i rodzinnym gronie spędzać swięta a te wszytskie bidy w schronisku i po za nim na czele z nasza bidulą siedzą same w schronie ......Po prostu odechciewa mi sie świat .....
Ps .Ja i tak odmieniec jestem bo nic nie robie w świeta ani gotuje ani piekę ...a na ludzi w sklepach patrzę z irytacją .....są w amoku ....Liczy się tylko żarcie i żywy karp zamkniety w torbie plastikowej ....Niech zyją świeta :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Najgorzej jest mi smutno jak pomysle.ze będziemy w cieple i rodzinnym gronie spędzać swięta a te wszytskie bidy w schronisku i po za nim na czele z nasza bidulą siedzą same w schronie ......Po prostu odechciewa mi sie świat .....
Ps .Ja i tak odmieniec jestem bo nic nie robie w świeta ani gotuje ani piekę ...a na ludzi w sklepach patrzę z irytacją .....są w amoku ....Liczy się tylko żarcie i żywy karp zamkniety w torbie plastikowej ....Niech zyją świeta :shake:[/QUOTE]
Masz rację - w czasie swiąt bezdomne zwierzęta i te w schronach mają najgorzej.

Link to comment
Share on other sites

Ano ....Dziewczyny nic się nie zmienia bo co ma się zmienić ? Sunia musi opuścic schron i wtedy mozemy wiedziec na bieżąco .A do schronu jeżdzić nie jestem w stanie czesto ...Z resztą jestem tam nie mile widziana ,wywalili mnie z wolontariatu i zadarte mam tam równo ....Nie będe więcej pisac bo wszyscy ze schronu czytają moje wpisy ....
Szukamy więc Dt ...Na gwałt ...

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się pod funią...Nic nie zmieni się, dopóki sunia będzie w schronisku :( Byłyśmy w piątek przed świętami, pracownik z dużą satysfakcją potraktował nas z góry, bo przyjechałyśmy równo z godzinami zamknięcia schroniska dla odwiedzających...Zza krat dowiedziałyśmy się, że sunia jest w budynku w boksie i tyle. Po Świętach pojedziemy znowu, ale co dadzą nasze odwiedziny? Ją trzeba stamtąd zabrać :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...