Jump to content
Dogomania

Mała suczka wyrzucona w pobliżu rzeźni zgarnieta z ulicy! PROSIMY o DEKLARACJE!


Ania102

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='feliksik']jestem na zaproszenie - idzie zima, aż się boję pomyśleć co będzie z nim za tydzień. Teraz jest 20 stopni a za tydzień będzie 5 i podobno zima idzie[/QUOTE]

Właśnie wiem:-(:-(:-( Dzisiaj akurat ciepła noc ale sam fakt, że ta bida siedzi między lasem a rzeźnią czekając albo i już nie na debila który ją zostawił dobija:-(

Czasami miewam tymczasy, niestety zawsze kosztem stresu i awantur. Bardzo chce go wziąć, nie mogę. Mam 4 suki i kota. Ze względu na pracę czasem na nie nie mam czasu.

Elinko dzięki za przybycie:) Szkoda, ze nie mozesz pomóc

Link to comment
Share on other sites

Jesoo, straszna bida... żal psiaczka, jedyna i najlepsza pomoc to choćby DT, tylko jak, gdzie?
Nie wiem jak mogę pomóc, będę zaglądać, może coś konkretnego wpadnie mi do głowy...
Nie dziwię się Aniu, że masz Go wciąż w myślach, bo ja widzę Go tylko na zdjęciach, a jakoś tak... On wdziera się w serce...
Kurcze, na którymś wątku dzisiaj widziałam ofertę na DT, bo od jutra zwalnia się miejsce.... będę szukać, może akurat....

Link to comment
Share on other sites

krakowianko.fr nie pisz proszę gdzie przebywa dokładnie, tylko, ze w starachowicach. Podaję moje namiary: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel 535-194-226
O wydarzenie na fb prosze bardzo, mnie tam nie ma. Podawajcie moje namiary.
Jolciu, dziekuje oczywiscie spróbuje. Teraz jestem w pracy ale na chwilke weszłam sprawdzić co na watku.
Porozsyłałam ile mogłam zaproszeń, dzis wieczorem tez bedę jesli ktos moze mi pomóc bardzo proszę i dziekuje za pomoc i obecność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']W sumie może dobrze, że hycel go nie dopadnie, bo skoro nie ma schroniska, to co robi z psami, które złapie? Trzyma u siebie w domu?[/QUOTE]

taaaaaaaaaa...... znamy takie przypadki "adopcji" od hycla, a nawet weta.... :(

strasznie biedny psiaczek, młodziutki, więc powinien domek znaleźć

u mnie niestety aktualnie znów dwunastka "tymczasów", więc jako DT pomóc nie mogę :(

edytuję, bo znalazłam wątek - Kraków, szukają małego pieska ( nie szczeniaka)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233689-Małego-pieska-(nie-szczenię)-lubiącego-koty-szukamy-Kraków"]xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

znów edytuję, nieaktualne, kupili sobie rasowego :(
[/URL]

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

E moze troche wiecej pozytywizmu :):)

[quote name='Norel']Czarno widzę :( Wygląda podobnie jak moja Sojka-półtora roku wisiała u mnie jako tymczas ale ogłoszenia itd zupełnie nic nie dały,w końcu została na stałe bo co było robić...Przez to mam 4 własne psy ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']u michelle04 jest wolne miejsce w hoteliku, przynajmniej taką informację ma w sygnaturze,
to płatny hotel ale stosunkowo niewiele a warunki dobre, domowe [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/38262-michelle04[/URL][/QUOTE]

To moze sie chociaz o cene dowiedziec ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...