Jump to content
Dogomania

Mała suczka wyrzucona w pobliżu rzeźni zgarnieta z ulicy! PROSIMY o DEKLARACJE!


Ania102

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wspaniałe wieści od Ani o Saruni!!!
To fakt, Maleńka ma podwójnie uratowane życie: zabrana z ulicy i uratowana przed śmiercią i ropomaciczem...
Aniu! jesteś Wielka Kochana!!!

Coś nie tak jest na fb z tym udostępnianiem, ja też mam problem, ale nie tylko z wydarzeniem Saruni...
Muszę się dowiedzieć, może coś źle zrobiłam, to mój debiut z eventem na fb...
Jeżeli to z mojej winy bardzo przepraszam (choć mam nadzieję, że nie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Wspaniałe wieści od Ani o Saruni!!!
To fakt, Maleńka ma podwójnie uratowane życie: zabrana z ulicy i uratowana przed śmiercią i ropomaciczem...
Aniu! jesteś Wielka Kochana!!!

Coś nie tak jest na fb z tym udostępnianiem, ja też mam problem, ale nie tylko z wydarzeniem Saruni...
Muszę się dowiedzieć, może coś źle zrobiłam, to mój debiut z eventem na fb...
Jeżeli to z mojej winy bardzo przepraszam (choć mam nadzieję, że nie).[/QUOTE]
Na FB trwa przebudowa strony, moga byc klopoty, to nie jest Twoja wina:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Na FB trwa przebudowa strony, moga byc klopoty, to nie jest Twoja wina:smile:[/QUOTE]
Uff, dzięki:) Pocieszałam się tylko tym, że i inne wydarzenia nie chciały się udostępniać...

[quote name='Ania102']Właśnie podesłałam koleżance z pracy watek i zdjęcia Sary, może błyskawiczna akcja zakończy się błyskawiczną adopcją....ale nie zapeszam[/QUOTE]
Ło Jesoo, ale by było SUPER!!! (ale nie zapeszajmy;))

[quote name='Ania102']Aha ciotki byłam dziś na interwencji tak jakby. Muszę na prędkości założyć wątek, sytuacja tragiczna, aż żyć mi się nie chce jak słyszę i widzę takie rzeczy. [/QUOTE]
Boziu, pewnie znowu jakaś kolejna psia tragedia:shake:...
ja też dzisiaj dostałam informację o jamnisi z synkiem, zobaczcie same: [url]http://www.facebook.com/events/438710162857679/[/url] śpią w budzie, w zewnętrzym kojcu:-(

Link to comment
Share on other sites

Śliczna Pola, a w kórym schronie jest?

Saruniu może jej też założysz wydarzenie? Internet chodzi mi dziwacznie,nie mogę powysyłąć pw z zaproszeniam, mam 2 dni pracy pod rząd więc proszę wejdzcie na JEJ wątek.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234090-Suka-w-zaawansowanej-ci%C4%85%C5%BCy-wyrzucona-za-p%C5%82ot-B%C5%81AGAM-POM%C3%93%C5%BBCIE[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234090-Suka-w-zaawansowanej-ciąży-wyrzucona-za-płot-BŁAGAM-POMÓŻCIE[/URL][/QUOTE]
Widziałam tę bidę zaglądającą przez ogrodzenie do cudzego domu, i pewnie mającą nadzieję na przygarnięcie...
Aniu, Poluni założyłam wydarzenie na fb, sunia jest w Sanoku... chyba, że jeszcze wątek na dogo...

Link to comment
Share on other sites

Chyba tu dużo jamniczych cioć, załóż jej. Śliczna. A ja z tego wszystkiego już nie wiem który wątek rozsyłać. Tutaj 55 zł deklaracji a znowu ta sunia nie może się oszczenić...Nieszczęścia chodzą parami. Nienawidzę listopada, najwięcej roboty. Ludziska najwięcej psów wywalają, a to taki raczej czas refleksji powinien być...

Link to comment
Share on other sites

No... refleksji głównie nad tym jaką kreację włożyć, by "godnie" wystąpić na cmentarzu i który znicz będzie najbardziej reprezentacyjny - czy na pewno ten najdroższy :( Nie cierpię tego święta, gdy wszyscy na raz sobie przypominają, że od roku nie byli na cmentarzu u bliskich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No... refleksji głównie nad tym jaką kreację włożyć, by "godnie" wystąpić na cmentarzu i który znicz będzie najbardziej reprezentacyjny - czy na pewno ten najdroższy :( Nie cierpię tego święta, gdy wszyscy na raz sobie przypominają, że od roku nie byli na cmentarzu u bliskich...[/QUOTE]
oj mam takie same zdanie;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No... refleksji głównie nad tym jaką kreację włożyć, by "godnie" wystąpić na cmentarzu i który znicz będzie najbardziej reprezentacyjny - czy na pewno ten najdroższy :( Nie cierpię tego święta, gdy wszyscy na raz sobie przypominają, że od roku nie byli na cmentarzu u bliskich...[/QUOTE]

Dobrze prawisz cioteczko.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No... refleksji głównie nad tym jaką kreację włożyć, by "godnie" wystąpić na cmentarzu i który znicz będzie najbardziej reprezentacyjny - czy na pewno ten najdroższy :( Nie cierpię tego święta, gdy wszyscy na raz sobie przypominają, że od roku nie byli na cmentarzu u bliskich...[/QUOTE]
Ostatnio bywa ciepło na Wszystkich Świętych ale pamiętam notoryczne wietrzenie moli zasiedziałych w futrach "elegantek"...
Ja generalnie nie trawię świąt, najbardziej przeżywam Boże Narodzenie- masowe , bestialskie mordowanie karpi, konających w foliowych workach.Nagadałam kiedyś księdzu żeby napiętnował z ambony takie praktyki ale patrzył na mnie jak na psychopatkę...:(

Link to comment
Share on other sites

Czyli niuńka powójnie uratowana, super!!!:multi:
[quote name='Nutusia']No... refleksji głównie nad tym jaką kreację włożyć, by "godnie" wystąpić na cmentarzu i który znicz będzie najbardziej reprezentacyjny - czy na pewno ten najdroższy :( Nie cierpię tego święta, gdy wszyscy na raz sobie przypominają, że od roku nie byli na cmentarzu u bliskich...[/QUOTE]

Ojjj niestety sama prawda:/ Ale podobne zdanie mam co do większości ludzi idących w niedzielę do kościoła i o paru innych świętach, takie to zakłamanie niestety w ludziach jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...