Jump to content
Dogomania

Tirówka -została tam sama. Bądź człowiekiem, zajrzyj, poświęć jej minutę dwadzieścia


Fela

Recommended Posts

Witam, jestem zapracowana i zajęta Murzynem, Który od niedzieli jest w hotelu u Gajowej. Szukam dla niego wsparcia. Zrobiłam dla niego imienny bazarek na który nikt nie zajrzał. Zapraszam[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244240-Czarny-nie-musi-by%C4%87-Murzynem-szukamy-imienia-kt%C3%B3re-pomo%C5%BCe-zmieni%C4%87-jego-%C5%BCycie-do-14-6?p=20950896#post20950896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244240-Czarny-nie-musi-by%C4%87-Murzynem-szukamy-imienia-kt%C3%B3re-pomo%C5%BCe-zmieni%C4%87-jego-%C5%BCycie-do-14-6?p=20950896#post20950896[/URL].
Myszka znowu coś pogryzła i była ostra awantura. Nie wiem jak ją tego oduczyć, załamka...Codziennie wracam do domu z duszą na ramieniu co zastanę. Może jakaś mikstura typu woda, sól, pieprz i tym smarować podłożone rzeczy? Może wtedy się zniechęci?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziś kupiliśmy kilka metrów siatki, żeby Myszka nie wystawiała łepka przez pręty w bramie.Matki z dziećmi przechodzą na drugą stronę ulicy tak dziamgoli urwisica jedna. Poza tym jest bardzo grzeczna i kochana:lol:. Nie liczę pogryzionych poduszek, zabawek, skarpetek, poszewek, sprzętu sportowego mojego syna:p

Link to comment
Share on other sites

Myszka to takie nadpobudliwe dziecko :lol:. Taki kochany przytulak. Dziś szalała z piłeczką. Żałowałam, ze nie mam aparatu, żeby ją nagrać. Jest w niej tyle energii i radości. Cieszy się całą sobą az po koniec ogonka:loveu: Cioteczki, prosimy o wsparcie na karmę!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Myszka ma biegunkę, leje sie z niej. Nie wiem dlaczego. Wczoraj jadła ryż z kurczakiem, to jej nie powinno przecież zaszkodzić. Chyba nie zjadła granulek na ślimaki, martwię się.
[B]Prosimy o wsparcie na karmę!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek gdzie 50% przeznaczam dla suni z tego wątku - o jej istnieniu wiem dzięki NUTUSI :loveu:


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244552-TEGO-JESZCZE-NIE-BYŁO-ZAPROSZENIOWY-BAZAREK-na-2-cele-do-30-06?p=20986846#post20986846[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kejciu - dzięki wielkie za odpowiedź na mój "apel" :)

Dajesz jej coś na tę biegunkę? Może zacząć od węgla, bo on także pochłania toksyny z przewodu pokarmowego... Nasz Doktor w takich przypadkach zarządza najpierw dobę głodówki, jak nie pomoże - węgiel w dużych ilościach, a w dalszej kolejności Nifufoksazyd.

Link to comment
Share on other sites

Granulki na ślimaki są bardzo niebezpieczne dla psów, na szczęście nie śmiertelnie.
U mojej koleżanki działkowicze załatwili pół psiego osiedla. Okoliczny weterynarz miał co robić.
Bo deszcze wymyły te granulki na uliczkę, którą osiedlowe psy spacerowały.
Spróbuj auraa stosować metody naturalne, są jakieś pułapki na ślimaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Granulki na ślimaki są bardzo niebezpieczne dla psów, na szczęście nie śmiertelnie.
U mojej koleżanki działkowicze załatwili pół psiego osiedla. Okoliczny weterynarz miał co robić.
Bo deszcze wymyły te granulki na uliczkę, którą osiedlowe psy spacerowały.
Spróbuj auraa stosować metody naturalne, są jakieś pułapki na ślimaki.[/QUOTE]

Niektóre preparaty ślimakobujcze (czy jak to się nazywa), są dla psów nawet śmiertelnie trujące. Trzeba bardzo uważać bo nie jest to napisane na opakowaniu:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...