Jump to content
Dogomania

Tirówka -została tam sama. Bądź człowiekiem, zajrzyj, poświęć jej minutę dwadzieścia


Fela

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beataczl']Fela-to podrzuc aurze innego psa- po Jej powrocie :) i liczba zostanie ta sama u Ciebie i auryy tylko zniszczen mniej ;)[/QUOTE]
Dobry pomysł! :evil_lol:

[quote name='Fela']Tia... podrzucę cioci Aurze Ściemkę może. Wagowo ciocia będzie do przodu (Ściema waży 40 kg). ;)[/QUOTE]
No, może niekoniecznie...? :hmmmm:

[quote name='auraa']nie wiem co na to pozostalych 12 osob na moim podworku i moj 3kg Atosik:cool3:[/QUOTE]
Czyli nie za dobry... :hmmmm:

[quote name='auraa']dobry wieczor grzeczna Myszko![/QUOTE]
Nadal grzeczna? :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Myszka jeszcze na koloniach a ja walczę z przeciwnościami losu i techniki. jakieś niespodziewane kłopoty nas nachodzą. Dziś cała rodzina walczyła z pękniętą rurą. Nie wiemy ile godzin woda lała sie pod ciśnieniem. Dom do kapitalnego remontu....

Link to comment
Share on other sites

Myszka na razie jeszcze zostaje u Feli. Ma tam więcej swobody i psów do zabawy i o dziwo jest grzeczna. Wydaje mi się, że ta swoboda, możliwość wyszalenia się, maja na nią dobry wpływ.Trochę sie już za nią stęskniłam ale ja mam znowu Kropkę na tymczasie więc liczba psów się nie zmieniła. Kropka, choć waży ze 2kg ustawia moje psy w szeregu i z Myszką dochodziło do spięć.
Na szczęście to nie mój dom tylko przedszkole mojej siostrzenicy, co nie zmienia faktu, że jest to tragedia w której uczestniczymy wszyscy. Zniszczenia są straszne. Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do pokoju i z sufitu pada duży deszcz. Tynki, podłoga, meble są do wymiany.... W piwnicy można pływać. A wszystko to z pękniętego wężyka pod umywalką. U mnie raz pękła rura w łazience. W ciagu pół godziny miałam zalany cały pokój i garaż, który jest pod tym pokojem. Tam lało się chyba kilkanaście godzin.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może jeszcze wspomóc Myszkę karmą. Sytuacja finansowa nie jest ciekawa. Fela ma pod opieką mało adopcyjne psy w hotelach, trzeba za nie płacić. Fela nie ma w zwyczaju narzekania ale nie jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam zdjęcia Twojej suni. Rzeczywiście podobna. Myszka jest młoda i co z tego:shake:.Jeden telefon. Stęskniłam sie za tą małą łobuzicą. U Feli jest grzeczna a u mnie rozrabiała. Pogryzła tyle rzeczy. Nie wiem dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...