Jump to content
Dogomania

Tirówka -została tam sama. Bądź człowiekiem, zajrzyj, poświęć jej minutę dwadzieścia


Fela

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jutro Myszka jedzie na wczasy do Feli. Ja wyjeżdżam w czwartek i wracam 11lipca, wtedy Myszka o ile nie znajdzie domu wraca do mnie. Wiem, ze Fela ma kłopoty z logowaniem się na dogo więc może nie być informacji o panience. Nie zapominajcie o niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Dziś pojechaliśmy zajrzeć do Kropki. Psy lubią tam jeździć i kiedy zawołałam je do samochodu cała trójka natychmiast wskoczyła do tyłu. Myszce musieliśmy trochę pomóc ale kiedy wracaliśmy Myszka na zawołanie natychmiast wskoczyła ale nie do tyłu tylko za kierownicę i była z siebie taka dumna!:lol: W samochodzie jest bardzo grzeczna. To mądra dziewczynka![/QUOTE]
Naucz ja prowadzić i nakręć filmik - na YT zrobicie furorę i po Myszkę ustawi się kolejka! ;)

[quote name='auraa']jutro Myszka jedzie na wczasy do Feli. Ja wyjeżdżam w czwartek i wracam 11lipca, wtedy Myszka o ile nie znajdzie domu wraca do mnie. Wiem, ze Fela ma kłopoty z logowaniem się na dogo więc może nie być informacji o panience. Nie zapominajcie o niej.[/QUOTE]

Odpoczywaj - należy Ci się! :buzi:

Myszko, pamiętam, przecież wiesz... :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Dziękuję cioteczki. Będzie to dla Myszki przeżycie. Ona jest bardzo wrażliwa i w dalszym ciągu bojaźliwa[/QUOTE]

A moim zdaniem taka odmiana może być dla Myszki bardzo pozytywna, naprawdę.

Kiedy ja wzięłam swoją Myszkę do siebie, jeszcze wtedy na dt, była bardzo wystraszona, całe życie bez człowieka itd itd. I po miesiącu pobytu u nas wyjechałam z TZ-tem (wyjazd zaplanowany dużo wcześniej). Myszka trafiła na tydzień do moich rodziców, do mieszkania w bloku. Bardzo się bałam.. u nas Myszka bała się wyjść z pokoju, zejście z dwóch schodków było kompletnie niemożliwe, chodzenie na smyczy nie istniało.. bała się wszystkich i wszystkiego...

Wróciliśmy z urlopu i... czekała na nas kompletnie odmieniona Myszka, która powoli, bo powoli, ale sama wchodziła do windy, powolutku wchodziła i schodziła po schodach, potrafiła chodzić na smyczy - nie jakoś super,ale zawsze to był krok do przodu :)

I tak sobie myślę, że u nas ten proces socjalizacji trwałby dużo, dużo dłużej :)


Ale się rozpisałam... w każdym bądź razie ja wierzę, że dla Myszce zmiana otoczenia bardzo pomoże! Trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Mam taką nadzieję. Kiedyś dużo podróżowaliśmy. Od paru ładnych lat siedzieliśmy w domu. Wypady tylko działkowe na weekend. Teraz kupiliśmy[B] bardzo[/B] tanie bilety i jedziemy do rodziny. W Szwecji chyba nie znajdę żadnego bezdomniaka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Mam taką nadzieję. Kiedyś dużo podróżowaliśmy. Od paru ładnych lat siedzieliśmy w domu. Wypady tylko działkowe na weekend. Teraz kupiliśmy[B] bardzo[/B] tanie bilety i jedziemy do rodziny. W Szwecji chyba nie znajdę żadnego bezdomniaka![/QUOTE]
Jak znajdziesz, to oddaj do towarzystwa Milce. ;)

Udanego urlopu! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

jestem. Myszka rewelacyjnie, ona lubi towarzystwo innych psow i tam sie nie nudzi. Fele zna wiec nie jest przerazona. Sztokholm to dziwne miasto. Mnostwo zieleni, wody i skal. Jestesmy w miescie i jakby na wsi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']jestem. Myszka rewelacyjnie, ona lubi towarzystwo innych psow i tam sie nie nudzi. Fele zna wiec nie jest przerazona. Sztokholm to dziwne miasto. Mnostwo zieleni, wody i skal. Jestesmy w miescie i jakby na wsi.[/QUOTE]

brawo Myszka!!!:):multi:

to pieknie tam jest..

Link to comment
Share on other sites

dostalam wiadomosc. Myszka u Feli zachowuje sie rewelacyjnie. Jeszcze nic nie pogryzla i nie drze glosno japy!.Taka inteligentna, wie jak sie pokazac z dobrej strony;)
Swecja to dziwny kraj.Szwedow malo,duzo innych narodowosci. Jezdzimy metrem i tam slychac chyba wszystkie jezyki swiata. Sztokholm jetst wybudowany na skalach i w skale jest wydrazone metro. Kazda stacja wyglada tak jakby skala zostala pochlapana farba
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/528/afaa32fddfe6c841med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/2097/4d6ea1535d70cab8med.jpg[/IMG][/URL]
na pierwszym prosz€ mnie odszukac. NA DRUGIM widok stacji na ktorej wsiadamy.

Edited by auraa
Link to comment
Share on other sites

Uff, uff, uff, udało mi się zalogować, pierwszy raz po kilku mniesiącach.
Mysza u mnie na koloniach letnich. Ale nie jestem do końca pewna, czy to ta sama Mysza, która była u Aury. Od pierwszych sekund zero stresu. Po przywitaniu się z moimi psami zaczęła od zabawy z Rudolfem i Siódemką: biegi wokół domu w podskokach, podgryzanie, turlanie itp. Czysta psia radość. Potem micha - kurczak z ryżem - również z radością. Umościłam jej miejsce ustronne, licząc się z tym, że będzie to jej azyl, schowanko i za każdym razem, jak się czegoś przestraszy, tam się schowa. W ogóle nie chciała się chować. Ale gdzie tam! Spaliśmy wszyscy na piętrze, ona na wymoszczonym materacu z podusią. Podusia oczywiście pod łebkem, nienaruszona, niepogryziona.
Całymi dniami biega, bawi się zwłaszcza z większą do siebie dwa razy Siódemką. Przy płocie, owszem, szczeka, ale wg mnie ona ma bardzo nienachalny, cichy i delkitany głosik. I jak się ją zawoła, natymiast przylatuje, cała w podskokach. Ogon w górze, radość na mordzie. Bawimy się piłką, pięknie za nią biega, zaczyna powoli przynosić. Piłkę przynosi też Siódemce do zabawy. Ma w zasięgu pyska poduszki, zabawki gumowe, kocyki - wszystko co chce. NIC nie pogryzła, w ogóle nie przejawia takich chęci. W piątek nie było mnie w domu ponad 12 godzin, psy zostały same. Żadnych szkód, porządek idealny. To znaczy może powinnam napisać: stan ogólny nienaruszony, bo porządek to raczej umiarkowany zostawiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...