Jump to content
Dogomania

Tirówka -została tam sama. Bądź człowiekiem, zajrzyj, poświęć jej minutę dwadzieścia


Fela

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='auraa']Ela się zapłacze:-( Myszka czuje się u niej znakomicie. Jednak sześć psów to trochę za dużo![/QUOTE]
no to nie wiem ..gdzie 5 to i 6 sie zmiesci;)

nie wiadomo jak Myszka na nowym sie bedzie czula..moze wroci do p.Eli jak bedzie rozrabiac bo widac ze tak sobie u jednych pozwala a u innych siedzi cicho jak mysz ..pod miotla
pozyjemy zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Myszka w nowym domu a Fela płacze. Państwo długo na nia czekali bo Fela miała wątpliwości wynikające z charakteru Myszki. Najwazniejsza obiekcja wynikała z tego, że Myszka miała tam być jedynym psem. W międzyczasie córka Państwa znalazła porzuconego półrocznego szczeniaka. Myszka więc ma towarzysza do zabaw co jej dodaje pewności siebie.
Ja tez tęsknie za szczekaczką i siusiarą. Brakuje nam tej radosnej iskiereczki.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo! Fela już ma kolejną bidę na głowie- sunie yorka, którą znajoma wykradła od właściciela sadysty. Teraz jest na SGGW a była przywiazana na łańcuchu do nie wiadomo czego, tak zadredzona, że nie mogła się ruszać. Ja mam sunię w spadku po teściu, która juz zostanie u nas. Tym sposobem mam trzy psy i trzy koty. Gówniara wazy niecałe trzy kilo a jest taka niedobra, ze zdominowała cały mój zwierzyniec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...