Jump to content
Dogomania

Przerażona KreDeczka rok się tułała i trafiła do cudownego PIÓRNIKA w Kłodzku.


Poker

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bogusik']Oj,chyba jesteśmy wszystkie be!:mad: i będą "nici" z wiadomości o Deczce...:placz:[/QUOTE]

[B]nie [/B]jesteście be. Będę pisać. Tylko na razie wiele nowego nie ma.
Dziś na spacerku w parku szła grzecznie ,ale bardzo się boi jadących samochodów.O tyle to jest dziwne ,że przez kilka miesięcy wegetowała na parkingu.
Przed chwilą mąż poszedł z naszymi psami na spacer ,a Deczka strasznie płakała, nie reagowała na mój głos. Jak wróciły , to się cieszyła i lizała psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']czyli zakochała się w twoich chłopakach[/QUOTE]
No i cudownie,przynajmniej chłopaki odetchnęły nie są zestresowane jak w przypadku Frygulca.Tylko się cieszyć,że nie ma złych wiadomości o Deczce i za bardzo nie ma o czym pisać Poker bo co pisać jak jest to kochana sunia.Gdyby była zołzunią to by dopiero były tyrady!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://imageshack.us/a/img221/5390/kredka102012002.jpg[/IMG]

Chowam sie w każdym kaciku , bo jeszcze mi krzywdę zrobią.

[IMG]http://imageshack.us/a/img155/9756/kredka102012006.jpg[/IMG]


Dziś to nawet na skórzanej kanapie mnie nakryli , a myślałam,że pod araukarią nie będzie mnie widać

[IMG]http://imageshack.us/a/img196/4628/kredka102012003.jpg[/IMG]

ale musiałam uciekać

Link to comment
Share on other sites

Będzie z nią sporo pracy, bo ciągle rękę traktuje jak miecz. Na rękach spina się i jest jak kamień. Je jeszcze w odosobnieniu. Z ręki mowy nie ma , jedynie pasztetową.
Na spacerze idzie karnie, ale potrafi się położyć na jezdni.Na szczęście nie próbuje wyjść ani z szelek , ani z obroży.
Pomalutku i będzie dobrze, najważniejsze że nie gryzie.
Ona nie jest taka maluśka jakby się zdawało.Jest trochę mniejsza od Frygi, ma w kłębie z 36 cm, ale jest od niej drobniejszej budowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Jest mały kroczek do przodu. Wyszła do holu jak szykowaliśmy psy do nocnego spaceru i nawet siadła na ręczniku obok Pokerka.Przy zapinaniu smyczy jeszcze sie trzęsła ,ale z domu wyszła chętnie.[/QUOTE]
Będzie dobrze!Malutkimi kroczkami do przodu i Deczka przekona się,że jest bezpieczna i nikt nie zamierza jej skrzywdzić.:smile:

Link to comment
Share on other sites

Kredka idzie TIP TOPKAMI. ładnie podeszła znowu pod drzwi i czekała na spacerek,ale zapinania smyczy boi się.
Niestety ciągle ucieka przed nami.Są momenty ,że chce podejść, zbliża się i nagle odwrót i w nogi. Często jeszcze dygocze ze strachu. Ale jest słodka i koffam ją.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...