Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

wszystko się zgadza, znalazłam to w tym rozliczeniu pełnym komplikacji
19.08 - 40 zł MALWA
dziwię się, że nie pisałam... : O
Bartek-25 zł :)
asiaf1- 50 :)
gosiaczek1984 - 10 zł :)
Aryste-20 zł:)
wujek& ciocia - 15 zł :)


stan: 695

(w ostatnim napisałam 680 bo takie info dostałam od mojego chłopaka, który rozlicza konto, kilka wpłat z tego rozliczenia doszło już wtedy, ale piszę dopiero teraz bo dostałam przed oczy rozliczenie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']wszystko się zgadza, znalazłam to w tym rozliczeniu pełnym komplikacji
19.08 - 40 zł MALWA
dziwię się, że nie pisałam... : O
Bartek-25 zł :)
asiaf1- 50 :)
gosiaczek1984 - 10 zł :)
Aryste-20 zł:)
wujek& ciocia - 15 zł :)


stan: 695

(w ostatnim napisałam 680 bo takie info dostałam od mojego chłopaka, który rozlicza konto, kilka wpłat z tego rozliczenia doszło już wtedy, ale piszę dopiero teraz bo dostałam przed oczy rozliczenie)[/QUOTE]

Dobrze, ze już wyjaśnione oraz, ze Zekki ma zabezpieczone pieniązki na hotel i żarełko.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pisałam z opiekunką Zekkusia ;) sami zobaczcie
na pytanie czy ma jakieś zachowania, które miał w momencie jak zabierałyśmy go ze schrona:
"Zekki nie sprawia żadnych problemów jest świetny tylko nienajedzony....ostatnio złapał rozpałke do grila,,,musiałam go gonić coby tego nie zjadł ale akcja zakończona sukcesem!!!!Cały dzień chodzi ze mną imaluchami po podwórku jest taki kochany staruszek,taki poczciwy...."
czyli dobrze zachowuje się z dziećmi ;)
i jeszcze:
"najlepszy dom dla niego to taki na wsi gdzie mógłby cały dzień chodzić za panem,panią a spać w sieni bo w domku brudzi cholernik jeden" czyli tak jak wczesniej z dziewczynami przypuszczałyśmy - raczej nie jest psem do mieszkania...

Link to comment
Share on other sites

Wysyłam 300 złotych na hotelik. 705-300=[B]405[/B] złotych
plus niebawem doliczę jeszcze bazarek, lekko się ciągnie ale trochę z mojej winy ehh...
Madzia uzupełnij w rozliczce że 02.10-02.11 zapłaciwszy.
uzupełnię wpłaty, bo słyszałam, ze jakieś poprzychodziły ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...