Jump to content
Dogomania

Już nie mam siły. . .


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WiosnaA']Dziewczyny, rozmawiałam z Pipi i będzie mogła odebrać ode mnie rzeczy....[B]jeśli ktoś ma coś do przekazania z Warszawy[/B] ,to syn zabierze...mieszka na Bielanach ,ale wieczorem dziś albo jutro (nie wiem jeszcze) może podjechać na wskazane adresy,odebrać i przywieźć do Białego....piszcie,jeśli macie jakieś dary dla psiaków Pipi.[/QUOTE]
[B]Ja mam!!!!
Dzisiaj wieczorem mogę przekazać rzeczy.
To będzie:
- serwis talerzy ARCOROC, kolor dymny
- uzywany kożuch (albo dla TZ'a albo dla psów)
- uzywany kontener dla kotów
- 2 paczki smakołyków dla psów.
Mój telefon: 601 29 85 50.
Byłoby super, gdyby syn WiosnaA mógł to ode mnie zabrac[/B]:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Beka[/B] , na Ursynów syn dojedzie, nie ma problemu, może dalej, zadzwoni do Ciebie i się umówicie, zaraz Ci podam jego nr.
[B]Asiaczku[/B] , jeśli można , to przyjechałby jutro wieczorem , adres do ciebie zna, wcześniej zadzwoni... może jeszcze ktoś się odezwie i zechce coś przekazać.
Najwcześniej jutro po 18 syn może wyjechać po przesyłki i do 22 ,a nawet dłużej może zbierać ;),tyle ile się zmieści do samochodu powiedział :), w ciągu dnia raczej trudno mu się urwać.
Każdy kilogram karmy dla zwierzaków Pipi się przyda ...... kto jeszcze chętny się podzielić, piszcie do mnie na pw. gdzie jutro ma dojechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA'][B]Beka[/B] , na Ursynów syn dojedzie, nie ma problemu, może dalej, zadzwoni do Ciebie i się umówicie, zaraz Ci podam jego nr.
[B]Asiaczku[/B] , jeśli można , to przyjechałby jutro wieczorem , adres do ciebie zna, wcześniej zadzwoni... może jeszcze ktoś się odezwie i zechce coś przekazać.
Najwcześniej jutro po 18 syn może wyjechać po przesyłki i do 22 ,a nawet dłużej może zbierać ;),tyle ile się zmieści do samochodu powiedział :), w ciągu dnia raczej trudno mu się urwać.
Każdy kilogram karmy dla zwierzaków Pipi się przyda ...... kto jeszcze chętny się podzielić, piszcie do mnie na pw. gdzie jutro ma dojechać.[/QUOTE]
Ja to będe w domu dopiero ok. 21.00. Będę czekała na sygnał:)
Jezeli cos się zmieni - dam znać.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Pipi,wstaw zdjęcia szkieletorków z Twoja osobistą nogą :)
Dobre wieści: w sobotę 5 sztuk futer maleńkich pojedzie do Ania,Milva+Ulver. ( :loveu:).Pipi wie skąd...ja wiem dokąd hahaha...
Muszą być zaszczepione..najlepiej odrobaczone...
Transport mają gratis ( polecam firmę pt Wesoły Autobus Evelin :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:) ...po co mi ta firma- nie wiem,ale jest:diabloti:
Co potrzeba? Pipi mówiła,że zaszczepi, to dobrze...potrzeba pomocy w ogłoszeniach i jakby się opóźniało pojście do domu-ew dofinansowania szczepień...
Będzie dobrze,musi być :)

Link to comment
Share on other sites

Natalka,zrób bazarek ogólny na szczeniaczki...
Im wszystkiego potrzeba...np odrobaczenie, kasa na paliwo,żeby Pipi dowiozla szczylki do Zambrowa ( ten dowóz-to pomoc dla mnie-i tak zrobię ponad 500km), szczepienia-jesli nie pójdą szybko do domu...koszt weterynaryjne...Póki co,Pipi jeźdzo do nich...
Zostaną jeszcze szkieletorki-te chudzinki im też potrzeba wszystkiego...
Naprawdę-każda zlotówka jest bezcenna...Dzieki!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]WiosnA[/B] ja też coś mam dla Pipi. Jakieś futra, przydadzą się do bud na zimę. Podaj , albo lepiej [B]sms [/B]z numerem tel. swojego wyślij to jakoś będziemy "zgrywać" bo rzeczy są w piwnicy u sąsiadów w budynku z którego się już wyprowadziłam. Na pewno jutro wieczorem może być. Mój nr 692 035 333

Edited by Nevada
Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalka9860']Nikt mi nie daje odp, ale się wepcham: Jutro robię psi bazarek, za pieniążki z niego zamówię karmę, odrobaczenia i co bd trzeba:)[/QUOTE]

Jak zwykle niezawodna :)

dobrze, że przynajmniej 5 maluchów gdzieś jedzie i Pipi będzie miała mniej roboty, bo tych psiaków potrzebujących pomocy jest niezliczona ilość...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jak zwykle niezawodna :)

dobrze, że przynajmniej 5 maluchów gdzieś jedzie i Pipi będzie miała mniej roboty, bo tych psiaków potrzebujących pomocy jest niezliczona ilość...[/QUOTE]
trzeba ratować:) miało być dla aramiska, ale tu pilniejsze, a Aramis ma jakieś deklaracje i pomoce:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']
Czy ktos ma link do reportażu o którym pisała Patmol?[/QUOTE]

tutaj link [url]http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120325/MAGAZYN/120329792[/url]
zdjęcia są psów
tylko jedno Irenki

Jakoś mi się wydawało, że więcej zdjęć jest Irenki.
Ale jest dość długi opis. Może coś wykorzystasz.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj jezdziłam z doktorem zaszczepic szczeniaki do Popław. Chudzinki są wszystkie i dwa z nich pojadą do Warszawy do dt, a jeden z nich do Białegostoku do Justyny(kolezanka naszej Bakterii) na dt. Jeden pojedzie do Ani do Brodnicy, zostanie jeden.
Z czterech kulek spod pieczarkarni zostały dwie. Ludzie dwa szczeniaki sami komus oddali. Powiedzieli, ze w dobre ręce, są tego pewni.
Jedena sunieczka pojedzie do Warszawy, zostanie piesek, ktory najprawdopodobniej pojedzie do Ani.
Wychodzi na to, ze zostanie jeden piesek, ten beżowy.
Evelin jeszcze nie wie, ze nastąpiły zmiany, ale juz dzwonie zeby powiedzieć.
Od tego wszystkiego mam metlik w glowie i szok, ze (tak myśle sobie) w zawrotnym tempie UDAŁO SIĘ IM POMOC. A to wszystko dzieki WAM KOCHANI.
Bardzo dziękuję.

Oczywiscie beda potrzebne kolejne szczepienia, karma, no i ogłoszenia.
Co i jak bede pisac juz po rozwiezieniu maluszkow. Na razie za szczepienia 11 szczeniakow zapłaciłam wczoraj [B]300[/B] zł. Szczepionki po [B]25[/B] zł, reszta dojazd i ksiązeczki. Wet zabrał mnie swoim samochodem i odwiózł z powrotem.
Panie doktorze stokrotne dziękuję.
Oj mam z tym czlowiekiem jak w raju. Oddany, na prawde, wspaniały lekarz.

Wczoraj przyszla paczka od Katarzyna Woj*******ska ze Śląska, z workiem Josery i dwa mleka dla szczeniąt. Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']tutaj link [URL]http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120325/MAGAZYN/120329792[/URL]
zdjęcia są psów
tylko jedno Irenki

Jakoś mi się wydawało, że więcej zdjęć jest Irenki.
Ale jest dość długi opis. Może coś wykorzystasz.[/QUOTE]

Na osmej stronie jest moje zdjecie. Co prawda słabo widoczne, bo odbicie w szybie, ale kawałek mnie widać
[url]http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120325/MAGAZYN/120329792&sectioncat=photostory8[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']
Edit: gdyby były większe zdjęcia tego psiaka ze złamaną łapką, warunków w jakich mieszka, wypis z lecznicy i rtg to można zrobić wydarzenie na FB i zebrać na operację. [/QUOTE]

Podnoszę, bo ważne. Pipi, dysponujesz większymi rozmiarami zdjęć Farmera?

Przypomnę się też z prośbą o Twój adres i nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...