Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

14 godzin temu, Paulshadow napisał:

Kochane ciocie,

przybywam z daleka hihi, i przynosze Świateczny prezencik dla Rokusia :)

 Otoz zorganizowalam bazarek w UK i przekazuje 550zl na Rokusia. Dziekuje wszystkim ktorzy wzieli udział w nim ❤️ 

Wszystkim zycze Wesolych Swiat, a dla Rokusia Duzooooo Zdrowka ❤️

 

Serdeczności świąteczne dla Ciebie i Bliskich :)
Wiem, że nie tylko Rokinson otrzymał piękny prezent ;)
pozdrawiam Cię serdecznie, Mamie gratuluję Córki, Córce Mamy :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Serdeczności świąteczne dla Ciebie i Bliskich :)
Wiem, że nie tylko Rokinson otrzymał piękny prezent ;)
pozdrawiam Cię serdecznie, Mamie gratuluję Córki, Córce Mamy :)

Gusiaczku, jeszcze 3 inne psiaki dostały pomoc:) To piękne, że ludziom mieszkającym tak daleko chce sie pomóc naszym bidsiom:)

Link to comment
Share on other sites

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i miłość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem ... dla Was i dla Waszych Zwierzaków.
Niech Święta radością wypełnią Wasz dom.
Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia!
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku życzymy z całego serca

choinka na czerwonym tle.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kochane, bardzo przepraszam, że zaniedbuje wątek. Walczymy z Jackiem, żeby wieczorem usiąść już w odnowionym pokoju. Do 2:30 sprzątałam, a Jacek malował ściany. Dzisiaj ostatnie malowanie, a pozostałe drobiazgi zrobimy po Nowym Roku. Jesteśmy wykończeni, ale widac już światełko w tunelu. Rokuś nie ślizga się na nowej podłodze, a to jest najważniejsze:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mały off topiczek: proponujemy spotkanie w Warszawie, jak zawsze w Starbucksie na Pl.Bankowym w sobotę 7 stycznia. I są dwie wersje: godziny południowe tak ok. 14-15.00 (dojechałaby Irenas i moze konfirm) lub wieczorem, ok 18.00. Kto by co wolał? I czy są chętni? :) Wymiana fantów z bazarków, ploteczki, pogwarki o psach i kotach :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane, bardzo serdecznie dziękujemy za życzenia! Dla Was wzajemnie wszystkiego najwspanialszego i dużo zdrowia!

Malagos, życzę Wam dobrej zabawy! Ja niestety sobotę i niedzielę spędzę na dalszym porządkowaniu i wykańczaniu pokoju po remoncie:(

 

Zakończył się w końcu bazarek biżuteryjny:) 

Rokus i Kulka dostali z niego 649,40 zł:)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2017 o 12:24, Gusiaczek napisał:

Moc serdeczności noworocznych z najlepszymi życzeniami. Dobrego roku Kochani!
G&S&O

Bardzo dziękujemy i wzajemnie Gusiaczku:)

Dawno nie było zdjęć. Nie bardzo miałam czas i głowę do ich robienia, ale niewielka dokumentacja powstała i podzielę się nią z Wami. Rokuś w czasie remontu, kiedy był w mieszkaniu cały czas pilnował i nadzorował prace:) 

Rok01.jpg

 

Sunie też starały się być blisko nas, w związku z tym chodziłam z przenośnymi posłankami, żeby nie leżały na betonie:

Rok02.jpg

 

Starałam się zająć je czymś, żeby choć przez chwilę poleżały i odpoczęły:

Rok03.jpg

 

Rok04.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kiedy w końcu remont dobiegl końca, a właściwie kiedy w pokoju znowu stanęła ukochana kanapa - piękna, wyprana i czyściutka, Rokuś natychmiast z niej skorzystał i stracil zainteresowanie tym, co jeszcze robimy w domu. Odzyskał ulubione miejsce do spania i to było najważniejsze:

Rok05.jpg

Rok06.jpg\

Nic nie było go w stanie odwołać z tego miejsca:)

Rok07.jpg

Mijały godziny, a Rokuś zmieniał tylko miejsce na kanapie:) 

Rok08.jpg

 

Jest słodki, kochany i bardzo dobry. Na każdym kroku okazuje wdzięczność i przywiązanie do nas. Kochamy go bardzo mocno:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj wspaniały prezent dla Rokusia od cudownej przyjaciółki o wielkim sercu.Marie, dziękuję z całego serca.

Z powodu choroby i śmierci mojego Taty , nie będzie mnie tutaj przez dłuzszy czas...Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wszystkiego co najlepsze.

 

15894974_10207475954129319_5229799565515121387_n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Ellig napisał:

Dostałam dzisiaj wspaniały prezent dla Rokusia od cudownej przyjaciółki o wielkim sercu.Marie, dziękuję z całego serca.

Z powodu choroby i śmierci mojego Taty , nie będzie mnie tutaj przez dłuzszy czas...Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wszystkiego co najlepsze.

 

15894974_10207475954129319_5229799565515121387_n.jpg

Eluśku kochana, mocno Cię przytulam i bardzo, ale to bardzo mi przykro:(

Podziękowania dla Przyjaciółki za wspaniały gest! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎04‎.‎01‎.‎2017 o 23:53, Ewa Marta napisał:

 

 

Mijały godziny, a Rokuś zmieniał tylko miejsce na kanapie:) 

Rok08.jpg

 

 

Zmeczyl Pana Psa ten remont,to odpocząć przecież musi:)))Tyle się chłopina napracowal:(

Musze Wam napisac,ze Rokus wygląda cuuuuuuuuuuudownie.Przy spotkaniu nie bylam namolna to i na mnie nie buczał,ale tez nie był zainteresowany moja osoba:(

No to Ewa mowi''daj mu smaczki to zamerda ogonkiem"Smaczki dziad zjadł i nie zamerdał.Pewnie stwierdził,ze mu się nalezaly:)i nie ma za co dziekowac.:))))

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Zmeczyl Pana Psa ten remont,to odpocząć przecież musi:)))Tyle się chłopina napracowal:(

Musze Wam napisac,ze Rokus wygląda cuuuuuuuuuuudownie.Przy spotkaniu nie bylam namolna to i na mnie nie buczał,ale tez nie był zainteresowany moja osoba:(

No to Ewa mowi''daj mu smaczki to zamerda ogonkiem"Smaczki dziad zjadł i nie zamerdał.Pewnie stwierdził,ze mu się nalezaly:)i nie ma za co dziekowac.:))))

 

Ula, dokładnie tak uważa Czarny łobuz:) Na spacerach terroryzuje i żąda smaczków:) Umiem zaopiekować się chorym psem, umiem o niego zadbać i spowodować, że uwierzy, że człowiek może go kochać, ale nie umiem psa wychować:) Inna sprawa, że Rokusiowi nie zostało bardzo wiele czasu i chciałabym wynagrodzić mu ten czas, kiedy był bity i kiedy nikt go nie przytulał. No, ale same zobaczcie jaki to terrorysta na spacerze:) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, UlaFeta napisał:

Ewciu to u Was chyba cieplej:).

Moja Feta po 20 minutach lapki do góry podnosila:(

Rokus to nie terrorysta:)To WYMUSZACZ jest:))))))i nie ma zmiłuj.

 

U nas niestety psy uwielbiają śnieg i nie ma szans na krótki spacer:) Rokuś w kubraczku miał cieplutko, a sunie ganiały cały czas:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...