Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Rokuś pozdrawia ze słonecznego spaceru:)

R2.jpg

 

A tak bawił się wczoraj:)

R1.jpg

 

Martwią nas słabe tylne łapki Rokusia. W domu wstając ma często problemy z podniesieniem się, a wczoraj zeskakując z kanapy przewrócil sie i nie mógl w ogóle zlapać pionu:) Podniosłam go szybko, za co zostałam polizana po rękach i potem Rokuś bez problemu chodził, ale to podnoszenie wychodzi mu kiepsko:( Martwię się, jak on sobie radzi jak jest bez nas w domu, chociać wita nas zazwyczaj w przedpokoju na czterech łapach. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

WP_20160830_20_55_21_Pro.jpg

Wzajemnie i dziękujemy za odwiedziny:)

 

Rokuś przeraził mnie dzisiaj strasznie. Jak co rano po wstaniu położyłam sie cichutko koło niego i delikatnie pogłaskałam po łepku. Rokuś zawsze zrywa się gwałtownie, natychmiast poznaje i pozwala pocałować swój nosek. Dzisiaj położyłam się, dotykam łepka, a on ani drgnie... Serce mi stanęło ze strachu, że coś mu się stało. Przesunęłam rękę na bok i wyczułam oddech. W tej samej chwili Rokuś leniwie otworzył jedno oko, przeciągnął się i zamerdał ogonkiem... Może wreszcie wie, że taka pobudka to nic złego i dlatego tak się nie poderwał. Ale nastraszył mnie bardzo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przyszło w końcu zamówione 48 dni temu ubranko dla Rokusia:) Dopóki było ciepło chodzil w cienkim płaszczyku kupionym w zooplusie, a potem moja znajoma pożyczyła nam używane i ciut za małe ubranko cieplejsze, tyle, że nie chroniące od deszczu. Dzisiaj przyszło ciepłe i przeciwdeszczowe:) To był prezent od Jacka i ode mnie dla Rokinsona:) Nie mogę się doczekać kiedy go w nie ubiorę:) Zapomniałam już, że to drugie też jest zielone:

U1.jpgU2.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam właśnie na konto, a tam wielka niespodzianka - wpłata od Matillu dla Rokusia! Rokuś dostał 63 złote w prezencie!

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc Matillu:)

 

Zamówiłam dzisiaj dla Rokinsona całe opakowanie probiotyku Bioprotect. Wychodzi taniej niż u weta, a Rokuś bierze go w tej chwili codziennie i wypróżnianie ma idealne. Za 60 tabletek zapłaciłam 63,99 zł z przesyłką.

TowarCena bruttoIlośćRazem

PODSUMOWANIE

Suma brutto
55,00 PLN
w tym VAT
4,07 PLN
Koszt dostawy
8,99 PLN
Koszt płatności
0,00 PLN
Do zapłaty
63,99 PLN
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

chatownik.gif Sobotnie odwiedzinki :)  Super, superowo wygląda Rokuś w tej kurteczce, bardzo twarzowa!, to zapinanie od góry mi się podoba, praktyczne! ale tam u Was ,śniegu napadało i jaki bielutki, jak widać... smakuje Rokusiowi! ... spryciula ,smaczkiem poprawi i gitara! oczko.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rokuś zdecydowanie odżył na spacerach, od kiedy mamy śnieg. Usiłuje brykać jak młodziak z różnym niestety skutkiem, bo najczęściej upada i trzeba go podnosić, ale widok szczęśliwego  pyszczak jest bezcenny. No i oczywiście każdy patyczek trzeba pogryźć:) Na szczęście cieple ubranko chroni go od zimna i wilgoci, bo Rokuś po znalezieniu patyka natychmiast kładzie się i zaczyna go ogryzać:) Nieważne, czy to śnieg głębszy, czy ścieżka i czy patyk duży, czy mały:) 

WP_20170114_002.jpg

WP_20170114_005.jpg

 

W domu niestety coraz częściej musimy pomagać mu wstać. Rozłożyłam mu dywanik przy najczęściej okupowanym posłanku, żeby miał o co się oprzeć kiedy wstaje. Myślimy nad zakupem kolejnych dywaników, żeby porozkładać je w miejscach przebywania Rokunia. Kochany jest bardzo, kiedy tak leży, merda ogonkiem, kładzie uszka po sobie i czeka na pomoc. 

Poza tym wszystko dobrze, qooopki piękne, apetyt dopisuje aż za bardzo, a ostatnio spotkana sunia z cieczką na spacerze nie spowodowała szału Rokusia. Obwąchał ją z zainteresowaniem, po czym ruszył w dalszą drogę. Jednym słowem kastracja pomogła:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2017 o 20:13, UlaFeta napisał:

Nadrobilam zaleglosci.:)

 

6 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Spokojnego łikendziku. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :)

Bardzo dziękujemy za odwiedziny:) Wzajemnie pozdrawiamy cieplo:)

Zapomniałam napisać, że kilka dni temu kupiłam Rokuniowi 36 puszek karmy mokrej. Rokuś uwielbia, jak do suchej karmy dodaję ciut mokrej, a ja nie umiem mu tego odmówić. To zakup poza rozliczeniami - prezent od nas dla kochanego czarnuszka:)

Dawno nie było zdjęć przytulanek z Jackiem. Mam kilka nieostrych zdjęć, ale widać na nich ich wzajemną zażyłość:

 

R201.jpg

R202.jpg

R203.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że po remoncie zmniejszę liczbę posłanek w mieszkaniu, ale jakoś trudno mi któreś zlikwidować. Trzy psiaki mają siedem posłanek i same zobaczcie jak z nich korzystają:) Trzy są w dużym pokoju. jedno - ulubione Peruszki za kanapą przy kaloryferze:

Tu widać Rokunia na kanapie i łepek Barsiczki, która chyba przez pomyłkę położyła się na posłaniu na dole:

R204.jpg

R205.jpg

One uważają chyba, że posłanka na ziemi są jakąś ozdobą, a właściwe miejsce do spania to kanapa - przecież każdy to wie:)

R206.jpg

 

A to jest ulubione posłanko Rokusia w przedpokoju, z którego korzysta, kiedy zostają same w domu. Z tego powodu rozlożony jest dywanik, żeby mógl sie bez problemu i ślizgania podnieść, jak nas nie ma i nie ma mu kto pomóc:

R207.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj maszerowaliśmy prawie półtorej godziny. Rokuś w znakomitym nastroju, sunie też. Robiliśmy trasę weekendową, do której dojeżdżamy kawałek, ale warto, bo psiaki maja tam masę nowych zapachów i są bardzo zaaferowane:

R301.jpg

R302.jpg

 

Nie obyło się bez wymuszania ciasteczek:

R303.jpg

R304.jpg

R305.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Przybiegła do nas dzisiaj na spacerze Kulka. Głodna i stęskniona. Od razu ja nakarmiłam i poszłam do Gośki i Ewy zapytać, czy ma karmę. Okazało się, że wczoraj się skończyła i "właśnie miały do mnie dzwonić". Nie było wyjścia, w drodze do pracy wpadłam do najbliższego sklepu i kupiłam jej 3 kg karmy i gryzaki, których dawno już jej nie kupowałam. Zaniosę to za godzinkę do nich w czasie przerwy obiadowej, żeby Kulka miała co jeść jutro rano. Zamówię też na allegro nastęny worek karmy, bo ten 3 kg starczy na kilka dni.

Zapłaciłam 27,98 zł.

 

Rach.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...