Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

O 30.03.2016o20:33, Gusiaczek napisał:
6 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Niestety takich perełek, jak owe (sory Ovo) babsztyle nie brakuje :( moja sąsiadka np. uważa, że takie "coś" należy usypiać, a nie z podatków (sic! niepodważalny argument) utrzymywać schroniska.

Ogromnie się cieszę z dobrej kondycji Rokusia. Życzymy miłego dnia i spokojnego tygodnia :)

Mnie baba na spacerze powiedziala"niech pani zabierze tego kundla,bo nie życzę sobie żeby mojego psa wachal.No nie wytrzymałam i mówię, a pani to sobie yorczka kupiła żeby się dowartościować:). I żem se poszla:)Miłego dnia.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się, czy Rokuś nie powinien pojeść teraz karmy specjalnie dla rottweilerów:

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/eukanuba/breed/98626

W tej chwili zależy nam bardzo, żeby jeszcze przytył. Ma bardzo słaby tył i często  nawet lekko potrącony przez jakiegoś psa na spacerze łapinki mu lecą i Rokuś przewraca się. Mamy jeszcze karmę wątrobową, którą wspólnie z nim zjada Kulka, ale powoli trzeba myślec o zakupie nowego worka, bo apetyt nasz czarny łobuziak ma wielki:)

 

Edit:

właśnie zdałam sobie sprawę, że w ostatnim zamówieniu z zooplusa nie dostałam kupiopnej piłki Konga dla Rokusia:( Natychmiast napisalam reklamację, ale nie wiem, czy nie jest za późno:( Zakręcona jestem bardzo i jakoś nie dotarło do mnie, że jej nie ma:( Byłoby naprawdę niefajnie, bo piłka nie kosztowała mało:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja już nic nie napiszę o karmie... Elunia (Ellig) przeczytała i myk myk kupila Rokusiowi worek karmy dla rotków:-) Jeszcze mi napisala, że absolutnie mam nie przesyłać żadnej kasy, bo to prezent od niej:) 

Szalona moja Przyjaciółko, z calego serca dziękujemy:-)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

My też całujemy i pozdrawiamy!

Dostałam dla Rokusia 50 zł od koleżanki Agaty P.!!! Pędzę zapisać w rozliczeniach, a Agacie jeszcze raz dziękuję:)

Dzisiaj Rokuś odmówił totalnie zjedzenia śniadania. Na spacerze za to zaczął wąchać torbę i w końcu zdecydował się na zjedzenie Semikowej karmy. Wygląda na to, że wątrobowy Hepatic mu się przejadł. Na szczęście końcówkę zje Kulka, która bardzo ją lubi. 

Bardzo jestem ciekawa tej nowej karmy dla Rokusia, którą dostał od Eluni:) Mam nadzieję, że będzie ją jadł z apetytem. Może choć troszkę przejdzie mu puszczanie gazów, bo jak mówi Jacek rano można siekierę wieszać w powietrzu, tak nas gazuje:)

Na spacerze Rokuś był dzisiaj wyciszony i dosyć wolno dreptał. Nie ożywił się nawet na widok ulubionej suni, z kórą lubi się bawić. Mam nadzieję że to przez pogodę i że po południu będzie lepiej.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witajcie wszystkie przyjazne duszyczki:)

Kulka zakropiona Fiprexem, Rokusia zakropiłam już wczoraj. 

Wczoraj Rokuś miał na wieczornym spacerze z Jackiem spotkanie z psem, który się na niego rzucił. jacek mówi, że Roki zachował sie kapitalnie. Ostro warknął na tamtego psa i natychmiast stracił nim zainteresowanie. Jest niesamowicie zrównoważony i opanowany. Dostał za to w nagrodę dodatkowe pieczone ciasteczka i wielki uścisk od Jacka:) Potem wpakowal mi się na kolana i poszedl spać. Ponieważ opadal mu z moich kolan łepek, podłożyłam mu rękę, z której skwapliwie skorzystał i tak sobie siedzieliśmy:)

 

Link to comment
Share on other sites

Doszła własnie przesyłka od Eluni z karmą:) Oczywiście jak to z Elunia bywa, nakupiła dodatkowo wspaniałych smaczków i super zabawkę na sznurku dla Rokusia! Niestety zdjęcie przekręciłam dobrze, a tu wgrywa mi się źle, ale na szczęście widać zawartość paczki! Warkocze, to kapitalne gryzaki dla psiaków. Same zobaczcie:

 

Prez.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, UlaFeta napisał:

Ewciu jak masz jutro czas to moze bym Rokusiowi przywiozla te pileczki:)

Ula, nie wiem, o której jutro wrócę z pracy. Przeprowadzam się do innego pokoju i trudno powiedzieć jak się ta przeprowadzka skończy. Dostępna będę pewnie po 18-tej. Jeśli to nie za późno, to zapraszam. Ewentualnie w sobotę w ciągu dnia:)

Rokuś szaleje z zabawką od Eli. Nagrałam filmik, jak walczy z Jackiem:)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Ula, nie wiem, o której jutro wrócę z pracy. Przeprowadzam się do innego pokoju i trudno powiedzieć jak się ta przeprowadzka skończy. Dostępna będę pewnie po 18-tej. Jeśli to nie za późno, to zapraszam. Ewentualnie w sobotę w ciągu dnia:)

Rokuś szaleje z zabawką od Eli. Nagrałam filmik, jak walczy z Jackiem:)

Ewa mi pasuje po 18,jesli to nie problem,Zadzwonie .

W sobote ide do pracy i nie wiem o ,ktorej wroce.:(

Link to comment
Share on other sites

O 5.04.2016o15:22, Ewa Marta napisał:

Ja już nic nie napiszę o karmie... Elunia (Ellig) przeczytała i myk myk kupila Rokusiowi worek karmy dla rotków:-) Jeszcze mi napisala, że absolutnie mam nie przesyłać żadnej kasy, bo to prezent od niej:) 

Szalona moja Przyjaciółko, z calego serca dziękujemy:-)

 

Ewuniu, przecież nie ma za co...Rokuś, wygląda cudownie <3

Link to comment
Share on other sites

O 6.04.2016o10:56, Ewa Marta napisał:

My też całujemy i pozdrawiamy!

Dostałam dla Rokusia 50 zł od koleżanki Agaty P.!!! Pędzę zapisać w rozliczeniach, a Agacie jeszcze raz dziękuję:)

Dzisiaj Rokuś odmówił totalnie zjedzenia śniadania. Na spacerze za to zaczął wąchać torbę i w końcu zdecydował się na zjedzenie Semikowej karmy. Wygląda na to, że wątrobowy Hepatic mu się przejadł. Na szczęście końcówkę zje Kulka, która bardzo ją lubi. 

Bardzo jestem ciekawa tej nowej karmy dla Rokusia, którą dostał od Eluni:) Mam nadzieję, że będzie ją jadł z apetytem. Może choć troszkę przejdzie mu puszczanie gazów, bo jak mówi Jacek rano można siekierę wieszać w powietrzu, tak nas gazuje:)

Na spacerze Rokuś był dzisiaj wyciszony i dosyć wolno dreptał. Nie ożywił się nawet na widok ulubionej suni, z kórą lubi się bawić. Mam nadzieję że to przez pogodę i że po południu będzie lepiej.

 

 

 

 

9dd80f6a7e7382a2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...