Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

Werbuje ,gdzie może i -jak się to wcześniej działo-kantuje,jak może!

W lipcu p.Mira "teoretycznie" wygrała...[B]Teoretycznie[/B],bo głosy były oddawane nieuczciwie!Kopiuję:

[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=136721#p136721"][IMG]http://www.krakvet.pl/forum/styles/krakvet/imageset/icon_post_target.gif[/IMG][/URL]autor: [B][URL="http://www.krakvet.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2"]Marek[/URL][/B] » 01 sierpnia 2012, 15:12
Witamy,

W konkursie lipcowym (po przeanalizowaniu przez dział IT głosowania i odjęciu nieprawidłowo oddanych głosów) zwyciezyla Grupa Wolontariuszy Bezdomniaki Szydłowieckie. Gratulujemy wygranej!

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz Wolontariuszy kwotę 10968. Sklep Krakvet przeznacza 1000 zł jako pomoc dla wygranej - łącznie Grupa otrzyma pomoc o wartości 11968. Gratulujemy!

W dniu jutrzejszym skontaktujemy się ze zwyciezca w celu poinformowania o wygranej, a za chwilę rozpocznie się konkurs sierpniowy.

Pozdrawiamy,
Zespół Krakvet
Marek Batko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Mój głos na [COLOR=#3E3E3E]Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej. [/COLOR]:lol:


Edit: rozmyśliłam się. W KV głosuję na moje koty.[/QUOTE]

Tak dla przypomnienia "wiarygodności " i "stabilności poglądów" tej "miłośniczki" kotów:lol::lol::lol:
Już po ośmiu dniach zmieniła zdanie :lol::lol::lol:
To post nr.3 tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Werbuje ,gdzie może i -jak się to wcześniej działo-kantuje,jak może!W lipcu p.Mira "teoretycznie" wygrała...[B]Teoretycznie[/B],bo głosy były oddawane nieuczciwie!Kopiuję:[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=136721#p136721"][IMG]http://www.krakvet.pl/forum/styles/krakvet/imageset/icon_post_target.gif[/IMG][/URL]autor: [B][URL="http://www.krakvet.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2"]Marek[/URL][/B] » 01 sierpnia 2012, 15:12 Witamy,W konkursie lipcowym (po przeanalizowaniu przez dział IT głosowania i odjęciu nieprawidłowo oddanych głosów) zwyciezyla Grupa Wolontariuszy Bezdomniaki Szydłowieckie. Gratulujemy wygranej!Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz Wolontariuszy kwotę 10968. Sklep Krakvet przeznacza 1000 zł jako pomoc dla wygranej - łącznie Grupa otrzyma pomoc o wartości 11968. Gratulujemy!W dniu jutrzejszym skontaktujemy się ze zwyciezca w celu poinformowania o wygranej, a za chwilę rozpocznie się konkurs sierpniowy.Pozdrawiamy, Zespół Krakvet Marek Batko[/QUOTE]Jednego nie rozumiem jak ktos kto oszukal,moze brac udzial w ankiecie dziwie sie,ze nie zostal zdyskwalifikowany...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Jednego nie rozumiem jak ktos kto oszukal,moze brac udzial w ankiecie dziwie sie,ze nie zostal zdyskwalifikowany...[/QUOTE]

otóż to:( przecież to już nie pierwszy raz!!! Ta kobieta ma bardzo złe komentarze a mimo to nie odpuszcza:) dogo i miau nazywa TROLLAMI:( pokażmy Jej, że trolle mogą ją pokonać!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Jednego nie rozumiem jak ktos kto oszukal,moze brac udzial w ankiecie dziwie sie,ze nie zostal zdyskwalifikowany...[/QUOTE]
Oszukiwały osoby głosujące, nie ktoś, na kogo głosowały. Ja też bym nie dyskwalifikowała podmiotu, zresztą po obu stronach mogły być nieuczciwe głosy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Oszukiwały osoby głosujące, nie ktoś, na kogo głosowały. Ja też bym nie dyskwalifikowała podmiotu, zresztą po obu stronach mogły być nieuczciwe głosy.[/QUOTE]W uproszczeniu tak,bo wszyscy wiedza jak wyglada glosowanie i wlasnie temu podmiotowi udowodniono nieuczciwosc... Wiec przynajmniej na miesiac powinna byc dyskwalifikowała.Oczywiscie to moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']W uproszczeniu tak,bo wszyscy wiedza jak wyglada glosowanie i wlasnie temu podmiotowi udowodniono nieuczciwosc... Wiec przynajmniej na miesiac powinna byc dyskwalifikowała.Oczywiscie to moje zdanie.[/QUOTE]

podpisuję się pod tym :) jakaś kara musi być! jak tak można!! zresztą czytałam jej wpisy i pozostawię to bez komentarza:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']W uproszczeniu tak,bo wszyscy wiedza jak wyglada glosowanie i wlasnie temu podmiotowi udowodniono nieuczciwosc... Wiec przynajmniej na miesiac powinna byc dyskwalifikowała.Oczywiscie to moje zdanie.[/QUOTE]

Oczywiście, że powinna. I to nie na miesiąc, tylko dożywotnio. Szczególnie, że kontrolę na sklep nasłała z przyjaciółkami.
Może oprócz oddawania głosów, warto by było napisać petycję do Krakvetu w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Oczywiście, że powinna. I to nie na miesiąc, tylko dożywotnio. Szczególnie, że kontrolę na sklep nasłała z przyjaciółkami.
Może oprócz oddawania głosów, warto by było napisać petycję do Krakvetu w tej sprawie.[/QUOTE]

ja jestem za! podobno bierze udział w głosowaniu -co miesiąc! ma kobieta tupet....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']mój oczywiście też, ale przewaga kotów duża :(
nie, żebym coś do kotów miała - sama mam kociego kalekę w domu, ale schronisko naprawdę potrzebuje pomocy

no i pomimo uzgodnień, że teraz pomagamy schronisku, a w kolejnym głosowaniu Mamie missieek - to 15 głosów już teraz jest na Mamę missieek - zmarnowanych głosów, bo w Krakvecie szansa zerowa, a mogły te glosy pomóc schronisku ( może to pomyłka, ale szkoda tych głosów)

ja naprawdę nie oceniam kto bardziej potrzebuje pomocy, skoro jednak ustalił ktoś (nie ja) zasady, że kandydatem Dogomanii jest Azyl Biała Podlaska - wszyscy jednomyślnie powinniśmy się ich trzymać - ja uważam to za swój obowiązek, skoro na tym forum jestem[/QUOTE]

Bardzo proszę, nie piszcie w ten sposób! Większość forumowiczów miau głosuje zgodnie z ustaleniami, a Mirosława T. ma na forum dożywotniego bana! I nie jest żadną "kocia mamą", lecz zbieraczką kotów (64 koty na 40 m. kw. mieszkania). Z kotów uczyniła sobie źródło utrzymania. Pisanie w ten sposób obraża przyzwoitych kociarzy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Oczywiście, że powinna. I to nie na miesiąc, tylko dożywotnio. Szczególnie, że kontrolę na sklep nasłała z przyjaciółkami.
Może oprócz oddawania głosów, warto by było napisać petycję do Krakvetu w tej sprawie.[/QUOTE]

to jest bardzo dobry pomysł! skoro udowodniono jej nieuczciwość - powinna być zdyskwalifikowana i to nie na miesiąc tylko

a do forum miau nikt przecież nie ma pretensji - wręcz przeciwnie - za miesiąc wszyscy zagłosujemy na kandydata miau
chodzi tylko o to, żebyśmy wewnątrz dogomanii "byli jedno"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...