Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

[quote name='Kamila Proc']cala nieprzyjemnosc po mojej stronie;)[/QUOTE]

No ja myślę, przyjemność w tym przypadku byłyby czystą perwersją ;)



A mirka_t[QUOTE][/QUOTE] ciężko jest prześcignąć, jak startery z allegro są w użyciu.
A swoją drogą, pomysłowość niektórych naprawdę nie zna granic ... przyzwoitości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']No ja myślę, przyjemność w tym przypadku byłyby czystą perwersją ;)



A mirka_t ciężko jest prześcignąć, jak startery z allegro są w użyciu.


A swoją drogą, pomysłowość niektórych naprawdę nie zna granic ... przyzwoitości.[/QUOTE]

rozwiniesz myśl ??bo ciekawa jestem co znów wymysliła

Link to comment
Share on other sites

Sleepingbyday prosiła o pozytywną agitację, ale ty Erin32 nie potrafisz tego wykonać, bo niewiele wiesz o podmiocie na którego rzecz agitujesz. Specjalizujesz się w aferach i donosach. Szkalowanie masz we krwi. Nic dziwnego, że ludzie przestają angażować się głosowania, bo przesiąknięte są jadem.

Link to comment
Share on other sites

Pani Mirko, ale niech się Pani nie dziwi. Pani też cały czas agresywnie wszystkich atakuje, kpiąc i szydząc. Ja też uważam, że powinno się agitować pozytywnie. I nie wiem dlaczego Pani nie próbuje się bronić, jak Panią atakują? Ja zastanawiałam się powaznie przed głosowaniem. Widzę pełno osób agitujących do głosowania na Schronisko w Białej, a jakos nie zauważam osób głosujących na Panią...A głosów naprawdę ma Pani coraz więcej. Stąd wątpliwości...Można wszystko zawsze wyjaśniać spokojnie i rozsiać watpliwości...Nie sądzi Pani?

Link to comment
Share on other sites

Nikita2012 bardzo proszę wskaż z kogo i kiedy szydziłam, kogo szkalowałam. Jeśli masz na myśli osoby wrogie i agresywne wobec mnie to chyba mam prawo do obrony.;)

To co napisałaś jest najlepszym dowodem, że pojęcie o mnie masz takie jakie wpoiły Ci do głowy oszołomy z miau. Nigdy podczas mojego startu w ankiecie nie szkalowałam kontrkandydata. To nie ja atakowałam tylko mnie atakowano na FB, na forum KV, na forum miau, dogomani i wszędzie tam gdzie pojawiły się prośby o głosy na moje koty. Nie muszę już agitować, bo agitowałam wystarczająco dużo i osoby, które wcześniej oddały na mnie głosy robią to i teraz. Z koalicją jest ten problem, że za każdym razem musi pozyskiwać nowych głosujących, bo jak się okazuje zasoby ludzkie obu forów są za małe. Tak mała frekwencja z obu forów też o czymś świadczy. Ilość biorących udział w wydarzeniach na FB ma się nijak do oddanych głosów i sądzę, że z każdym miesiącem będzie jeszcze gorzej. Ludziom się to znudziło.

Edited by mirka_t
Link to comment
Share on other sites

Przecież:

[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]10. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.


[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]
Jeszcze słowo do Nikita2012 jako do osoby poważnie zastanawiającej się przed oddaniem głosu.
Uważasz za słuszne dyskredytowanie mojej osoby, mojej pracy na rzecz kotów, nazywanie mnie "zbieraczką" bez potwierdzenia tego przez organizacje pro zwierzęce, robienie ze mnie osoby zachłannej, która żyje z kotów. Wierzysz, że to może być prawdą? Próbowałaś zapoznać się z moją działalnością poza wątkami o KV?

[/COLOR]

Edited by mirka_t
Link to comment
Share on other sites

Zapoznałam się z pani działalnością o tyle o ile jest ona dostępna w internecie. Innych informacji nie jestem raczej w stanie uzyskać. Po prostu niech zwycięży ten, kto zbierze więcej uczciwych głosów i tyle na ten temat.
A, że dzisiaj jest niedziela, pozostańmy w miłym i optymistycznym klimacie:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']no coś Ty to nawet ja stara babcia nie boję się podać swojego numeru.Dużo ludzi loguje się na krakvecie ale czy będą to głosy na Białą to też nie wiadomo.[/QUOTE]

ja podałam mój drugi nr obcej dziewczynie z Holandii bo chciała oddać głos , mam jeszcze w razie czego nr Kuby i TZta

(poczytaj u mnie na blogasku )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...