Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

Napisałam o głosowaniu na Caviarni-forum świnkowym. Zachęciłam, żeby głosowali na BP. Mam nadzieję, że to pomoże choć troszkę.
Jest mi przykro gdy mówicie, że obiecaliśmy wam pomóc i na was głosować, a że tego nie robimy :( Fakt oddano na nas 16 głosów- ale nikogo o to nie prosiłyśmy. Przecież popieramy was i zachęcamy aby oddawać głosy na Was- a właściwie na psiaki i kociaki w Schronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Napisałam o głosowaniu na Caviarni-forum świnkowym. Zachęciłam, żeby głosowali na BP. Mam nadzieję, że to pomoże choć troszkę.
Jest mi przykro gdy mówicie, że obiecaliśmy wam pomóc i na was głosować, a że tego nie robimy :( Fakt oddano na nas 16 głosów- ale nikogo o to nie prosiłyśmy. Przecież popieramy was i zachęcamy aby oddawać głosy na Was- a właściwie na psiaki i kociaki w Schronie[/QUOTE]

missiaa dziękujemy bardzo! odpisałam Ci na pw..

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='Lemoniada']No ba ;) Trampki na nogi i gonimy, klawiatury w dłoń i gonimy![/QUOTE]
--------------
Lepiej brzmi:
,,klawiatury w dłoń,Mirkę z kotami goń,goń,goń,,!!!!
-------------------
My możemy tylko tak,bo komórki nie mamy i nie kupimy..Białej Podlaskiej życzymy niezmiennie powodzenia!!!!!!
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']A moze rozpuscimy spam do wszystkich ktorzy oddali glos tu na dogo? Skoro glosowali tu to moga zaglosowa i na krakvecie...[/QUOTE]

no to dobry pomysł. No chyba, że Ci którzy zagłosowali na dogo nie zagłosują na Krak-vecie bo np nie mają tam konta a nie chce im się zakładać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']no to dobry pomysł. No chyba, że Ci którzy zagłosowali na dogo nie zagłosują na Krak-vecie bo np nie mają tam konta a nie chce im się zakładać.[/QUOTE]

przecież to tylko chwilka i nic nie kosztuje, podobnie, jak otrzymany przez sms kod do głosowania....
skoro głosowali w ankiecie wewnętrznej, to może tu jeszcze zaglądają - a jeśli nie - pomysł ze spamowaniem trzeba zrealizować i zachęcić ich do oddania głosu

może niektórzy planuja głosować pod koniec miesiąca - sama taki zamiar miałam, ale zajrzałam tu na wątek i zagłosowałam natychmiast

może na Fb poprosić o głosy?
ja niestety nie radzę sobie na Facebooku, nie mam czasu się nauczyć, jak to tam działa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']A forum Miau , czy oni głosują ? jak na razie to słabo to idzie przewaga Mirki rośnie.[/QUOTE]
Tak, forum Miau też aktywnie głosuje!
[quote name='mari23']może na Fb poprosić o głosy?
ja niestety nie radzę sobie na Facebooku, nie mam czasu się nauczyć, jak to tam działa[/QUOTE]
Na FB prosimy o głosy. Zobacz sobie na wydarzenie jak to wygląda: [URL]http://www.facebook.com/events/146561425486160/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Straconych jest 19 głosów oddanych na Ulv i na Bukowno.

Wiecie co, strasznie mnie denerwują te szydliwe, nienawistne komentarze, odechciewa się brać udział w takim bazarowym klimacie. Zresztą widać, że coraz mniej osób się tu udziela i nie zdziwię się, jeśli Mirka zacznie wygrywać Krakvety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']--------------
Lepiej brzmi:
,,klawiatury w dłoń,Mirkę z kotami goń,goń,goń,,!!!!
-------------------
My możemy tylko tak,bo komórki nie mamy i nie kupimy..Białej Podlaskiej życzymy niezmiennie powodzenia!!!!!!
Elżbieta[/QUOTE]

Można prosić, przekonywać, a i tak za moment ktoś z kotami wyskoczy jak diabeł z pudełka :roll: Co te nieszczęsne koty winne, że trafiły do zbieraczki i kombinatorki??? Z takimi tekstami naprawdę zjednujecie sobie zwolenników wśród kociarzy...
I tak, miau głosuje zgodnie z ustaleniami. Od miesięcy zainteresowanie konkursem jest tam większe niż tutaj. Nie rozumiem więc skąd wątpliwości i pytania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Można prosić, przekonywać, a i tak za moment ktoś z kotami wyskoczy jak diabeł z pudełka :roll: Co te nieszczęsne koty winne, że trafiły do zbieraczki i kombinatorki??? Z takimi tekstami naprawdę zjednujecie sobie zwolenników wśród kociarzy...
I tak, miau głosuje zgodnie z ustaleniami. Od miesięcy zainteresowanie konkursem jest tam większe niż tutaj. Nie rozumiem więc skąd wątpliwości i pytania.[/QUOTE]

koty niewinne , ale kombinatorka psuje całą atmosferę .... dla niej nie ważne jest to ze pies, kot w schronisku nie ma co zjeść , dla niej ważne ze nie musi wydać na koty , że będą one miały kuwety z klapą i najlepszy papier toaletowy , a za chwilę zafunduje im bidet ...bo ona musi mieć porządek w mieszkaniu

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='Zofia.Sasza']Można prosić, przekonywać, a i tak za moment ktoś z kotami wyskoczy jak diabeł z pudełka :roll: Co te nieszczęsne koty winne, że trafiły do zbieraczki i kombinatorki??? Z takimi tekstami naprawdę zjednujecie sobie zwolenników wśród kociarzy...
I tak, miau głosuje zgodnie z ustaleniami. Od miesięcy zainteresowanie konkursem jest tam większe niż tutaj. Nie rozumiem więc skąd wątpliwości i pytania.[/QUOTE]
-----------------
I w jakim celu te nerwy Zofia.Sasza...Będę wyskakiwała z kotami,bo Mirka ma wiele kotów..Jakby miała szczury to bym krzyczała,,,,Mirkę ze szczurami goń,goń,goń,,...I powodu do irytacji nie widzę..A co do zjednywania sobie zwolenników wśród kociarzy..Ja nie jestem kandydatem na posła,senatora i mnie na zdobyciu zwolenników nie zależy..
EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Straconych jest 19 głosów oddanych na Ulv i na Bukowno.

Wiecie co, strasznie mnie denerwują te szydliwe, nienawistne komentarze, odechciewa się brać udział w takim bazarowym klimacie. Zresztą widać, że coraz mniej osób się tu udziela i nie zdziwię się, jeśli Mirka zacznie wygrywać Krakvety.[/QUOTE]

[quote name='Alicja']koty niewinne , ale kombinatorka psuje całą atmosferę .... dla niej nie ważne jest to ze pies, kot w schronisku nie ma co zjeść , dla niej ważne ze nie musi wydać na koty , że będą one miały kuwety z klapą i najlepszy papier toaletowy , a za chwilę zafunduje im bidet ...bo ona musi mieć porządek w mieszkaniu[/QUOTE]

[quote name='waldi481']-----------------
I w jakim celu te nerwy Zofia.Sasza...Będę wyskakiwała z kotami,bo Mirka ma wiele kotów..Jakby miała szczury to bym krzyczała,,,,Mirkę ze szczurami goń,goń,goń,,...I powodu do irytacji nie widzę..A co do zjednywania sobie zwolenników wśród kociarzy..Ja nie jestem kandydatem na posła,senatora i mnie na zdobyciu zwolenników nie zależy..
EOT
Elżbieta[/QUOTE]
Nie może to być kampania pozytywna ? Prowadzona nie przeciwko Pani M.T. a za schroniskiem w Bialej Podlaskiej ? Moim zdaniem dużo więcej mozna osiągnąć przez umieszczanie tu informacji o schronisku lub wklejanie fotek jego podopiecznych niż pisząc złośliwe posty dlatego pytalam czy schronisko ma jakąś stronę internetową, ale temat nie został podjęty... A są jakieś wątki schroniska na Dogo ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Nie może to być kampania pozytywna ? Prowadzona nie przeciwko Pani M.T. a za schroniskiem w Bialej Podlaskiej ? Moim zdaniem dużo więcej mozna osiągnąć przez umieszczanie tu informacji o schronisku lub wklejanie fotek jego podopiecznych niż pisząc złośliwe posty dlatego pytalam czy schronisko ma jakąś stronę internetową, ale temat nie został podjęty... A są jakieś wątki schroniska na Dogo ? :lol:[/QUOTE]

Nukusia już w domku, a ja dla niego i jego współtowarzyszy chcę pomóc Białej Podlaskiej:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220389-Barry-Wybierz-si%C4%99-ze-mn%C4%85-na-spacer-a-w-drodze-powrotnej-odmie%C5%84-m%C3%B3j-los-i-daj-szans%C4%99-%28[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...