Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

[quote name='missiaa']Dziewczyny, no musicie mi pomóc. Wkleiłam banerek w podpisie ale nie jest podlinkowany :( no nie umiem tego zrobić.. jak w ustawieniach sygnatury wpisuje link do str. krak-vetu to pisze ze nieprawidłowo.. to ja już nie wiem :([/QUOTE]

nie pomogę Ci bardzo...może wykasuj ten i weź mój bannerek -jest podlinkowany:) ten który Ty masz chyba nie był podlinkwany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']nie pomogę Ci bardzo...może wykasuj ten i weź mój bannerek -jest podlinkowany:) ten który Ty masz chyba nie był podlinkwany[/QUOTE]

tamten też był podlinkowany, bo wchodziłam z niego na krak-vet.
Jeszcze raz powoli. Zaznaczam go sobie i nciskam prawym klawiszem myszy i mam do wyboru:

-kopiuj adres linku
-zapisz grafikę jako(ale to raczej nie)
-kopiuj adres URL grafiki
-kopiuj grafikę
-otwórz grafikę w nowej karcie

Którą opcję mam wybrać, żeby po wklejeniu w ustawieniach w sygnaturze po zapisaniu wyskoczył mi banerek podlinkowany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']tamten też był podlinkowany, bo wchodziłam z niego na krak-vet.
Jeszcze raz powoli. Zaznaczam go sobie i nciskam prawym klawiszem myszy i mam do wyboru:

-kopiuj adres linku
-zapisz grafikę jako(ale to raczej nie)
-kopiuj adres URL grafiki
-kopiuj grafikę
-otwórz grafikę w nowej karcie

Którą opcję mam wybrać, żeby po wklejeniu w ustawieniach w sygnaturze po zapisaniu wyskoczył mi banerek podlinkowany[/QUOTE]

ja zaznaczam bannerek i po prostu kopieję (3 od dołu) i wklejam:) musisz w ustawieniach znaleźć -edytuj sygnature

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...