Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Zapisałam nas do fanimani.pl - okazuje się, że mocno jestem opóźniona w takich różnych sprawach - wszyscy już tam są od dawna :/ ale ja nie wyrabiam z tym wszystkim :( przydałby się ktoś kto by się zajmował takimi różnymi nowościami, social media czy co tam... :( 

 

https://fanimani.pl/sznaucery-w-potrzebie-podgrupa-fundacji-viva/
Zrób zakupy w jednym z 700 współpracujących z nami sklepów

Chcesz kupić artykuły spożywcze, książkę, ubrania albo sprzęt elektroniczny, a może jeszcze coś innego? Robiąc zakupy przez FaniMani.pl, wskazany procent wartości Twojej transakcji wraca do wybranej przez Ciebie organizacji w formie darowizny. I to nic Cię nie kosztuje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Malawaszko na wątku "Maleństwa ze schronu..." mari 23 poszukuje sznaucerkowatego :)

 

 

Advanced Member

  • photo-thumb-27552.gif?_r=0

  • Members

  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png

  • 13028 postów

Napisany Dzisiaj, 20:26

kochane szmaucerkowe ciocie - smutno mi, bo odszedł nagle, na zawał serca kochany  Maksio [*]

pan miał go adoptowanego ode mnie, jest zrozpaczony, to samotny pan po 60-tce

może znajdzie się dla niego kopia Maksia? ( DOlny Sląsk, okolice Srody Sląskiej) ręczę za pana - miłość i dobre warunki gwarantowane

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko chciałam uprzejmie donieść, że Monika wczoraj robiła sesję zdjęciową Czorcikową i do dzisiaj nigdzie jej nie można podziwiać tzn sesji. Na pewno Malawaszka chce sobie te zdjęcia przywłaszczyć i samotnie napawać się urodą Czorcikowego pyszczka. Nam tej przyjemności odmawiając. Uprzejmie proszę o wywarcie nacisku na wyżej wzmiankowaną aby opublikowała zdjęcia szerszej publiczności.

Dziękuję

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11218466_1042313189133622_48998509352869

 

Nie ma już Vikuni... jest ból, potworny ból, bunt na niesprawiedliwość świata, jest moje rozsypane serce...
Stanęłyśmy pod ścianą - leki przestawały działać, wyższe dawki powodowały okropne skutki uboczne... to małe kochane stworzonko już dłużej nie dało rady. Nienawidzę dziś świata za to co się stało, za to że ktoś kiedyś ją tak strasznie skrzywdził, za to, że mimo walki, nie udało mi się jej pomóc... 
Kocham Cię Vikulinko moja i nigdy nie zapomnę... a teraz już śpij spokojnie [']

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...